Şimdi Ara

En hoşunuza giden ekran kartı neydi şimdiye kadar? (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
869
Cevap
1
Favori
43.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efndy

quote:

Orjinalden alıntı: -By_LoRD-

quote:

Orjinalden alıntı: CONSTANTİNE_8905

En hoşunuza giden ekran kartı neydi şimdiye kadar?

nvidia bu seriyi kolay kolay unutamayacaktır....

ELLerine SagLık SüpeRmiş..

Bunu Nerden ALabiLirim Yardımcı OLursan Sevinirim..PM At..

arkadaşım post mu kasmaya çalışıon ne bicim bi cevap bu bunu nerden alabilirim sen beni koparttın allah ta seni kopartsın

gelelim konunun cevabına en hosuma giden ekran kartım nvidia 6200tc idi hey gidi günler hey ilk defa 64mb bir ekrna kartından sonra 256/512 bir ekran kartına geçmiştim

6200 tc mi ALLAH cezasını versin o kartın da icad edenin de 2006 haziranda pc hakkında hiçbir bilgi sahibi değilken bana toplanan sistemin içinde o lanet kart vardı ancak 2010 şubatta kurtuldum da sapphire 5670 aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakessss -- 20 Mart 2011; 1:08:11 >

• 4 mb ekran kartı kullanıyordum sonra fx5200 almıştım 128 mb çağ atlamıştım sonrada kral palit 3850 1 gb
  • 1-6950
    2-8800gtx
    3-5850
  • emektar biricik kartım , hala çalışıyor eski bilgisayarda crysis ve crysis warheadi bile oynamıştım .. tabi low ayarlarda

• diamond monster 3dfx voodoo ilk 3d göz ağrım yeri ayrıdır ama ondan sonra en çok Ati Radeon x800 pro 'mu sevmiştim tam 3 sene kullanmıştım.
    kartla gelen kutu içeriğinden o zamanlar ne kadar özenildiği anlaşılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Benim en çok hoşuma giden kart:

1. 6600GT

2. X1950XTX

olmuştu

Al bendende okadar .
    Lise zamanlarımdan unutamıycagım 2 kart
  • efsane ati radeon 9550 :) Hey gidi hey... %70 oc ile kullanıyordum
  • Geforce 2 32 mb . İlk göz ağrımdı, uzun süre kullanmıştım.
  • x1300 pro ilk ekran kartimdi 2seneye yakin kullandim simdi akrabama verdim hala tas gibi

sonra 8800gts 640 mb modeli aldigimda ne idi be mahalledeki bilgisayarci tanidigimdi adam gts le hatira foto su cektirdi kutusunu bos kutusunu standina koydu

hd5850 bir cokinsanin tercihi f/p orani super di halada ogle cok memmun kaldigim bir kartti

bu kartlari kesinlikle unutamam baska kartlarda kullandim ama bunlar baska

gtx580 memmunum simdilik bakalim
  • 6600GT

ile riva tnt 2

tabi ki
  • Palit 8800GT Sonic 512mb

İlk çıktığı zamanlarda bilgisayarcımın yaptığı kıyakla baya bi ucuza sistemime dahil etmiştim.

Hemde kırmızı pcb idii yeşilleride vardı ama kırmızı olanların daha iyi olduğu söyleniyordu.

O zamanın oyunlarını full de oynamak ayrı bir zevkti ki 8800gt o zamana kadar elime geçen en güçlü karttı ondan önce radeon 9550 vardı.

Çok performanslı bir karttı ve fiyatıda uçuk değildi en üstünde bulunan 8800gtxe bile çok yaklaşıyordu testlerde.

Böyle fp başarısını nvidia bir daha yakalayabilir mi bilmem gtx460 diyolar bence 8800gt efsanesinin yanın başarı sayılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John PHILIPS -- 20 Mart 2011; 15:13:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ertuq26

quote:

Orijinalden alıntı: EgoisTe91

quote:

Orijinalden alıntı: ertuq26

ilk kartım olan HD4850 :) Arkadaşlar lafı açılmışken ben bu piyasadan sınav yüzünden baya uzak kaldım bu kart şu anda ne durumda hala kalite olarak geçiyormu yoksa yalanmı oldu ?

Orta şekerli

Peki bitane daha taksam nasıl olur hocam ? Yoksa direk değiştirmekmi lazım ?

6850 al O karta CF yapılmaz.

•  En hoşunuza giden ekran kartı neydi şimdiye kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EgoisTe91

gülüm graphics
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katafalk101

32 MB Winfast Leadtek GeForce 256 DDR

Evimin bir köşesinde görevini layıkıyla yamış olmanın huşusuyla sessiz sessiz durur.

Katafalk101 bu kartı bu kadar zaman sakladığın ve fotoğrafını burada paylaştığın için biraz geç görmüş olsam da kalpten teşekkür ediyorum sana. Çok uzun zaman önce TNT2 Model 64 ekran kartımla mutlu mesut günlerimi geçirirken GPU mun üreticisi, o zamanlar çömez bir firma olan Nvidia, 3DFX, SiS vb. o dönemin devlerinin yanında mütevazi duyuru ile GeForce diye bir GPU serisi çıkacağı duyurulması üzerine heyecanla beklemeye başlamıştım. İlk GeForce çıktığında hemen takıp oturmuştum Quake Arena nın başına. Evet.. Geforce 256 bir mihenk taşıydı. İlk Geforce diğer tüm kart ve markaları piyasadan silip süpürmüştü. Aylar boyunca bu kartı anlatıp durmuştuk heryerde. Çok güzel bir nostalji oldu. Çok teşekkürler.

• S3 virge dx 2 - 2 mb :)
  • S3 Trio 3d 2x 8mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihselim -- 24 Mayıs 2011; 5:29:04 >
  • 3dfx Vodoo banshee
  • 16MB Voodoo 3 3000 en kral karttı.4MB S3 den ona gecmistim 95$ a arkadasımdan 2. el almıstım.Grafikler dehset degismisti muhtesem bir karttı 3dfx cok kral firmaydı.Sonrakilerin hicbirinde o perf. sıcramasını alamadım.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.