Şimdi Ara

EN HIZLI MİNİBÜS HANGİSİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
0
Favori
4.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Ford,Mercedes,Volkswagen ve diğer marka minübüs sahipleri maksimum kaç yaptınız? Bizim Ford Journey 125 PS otobanda 180 km/h dedi.

• bence VİTO

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ART -- 25 Eylül 2005, 13:08:01 >
  • mercedes siprenter manyak bir araç yenisinin kasasıda güzel başka araç tanımam
  • mercedes ten şaşma... kim ne derse desin bu saydığın markalar arasında en yüksek hızı en güvenli şekilde yapan araç mercedes sprınter yada vıto.. adamlar yapmış..
  • Ben hiç bu tip araçlar ile maks denemesi yapmadım ama birgün otobanda 190 km/h e kadar beni hemen dibimde izleyen bir transporter olmuştu. 190 dan sonra daha hızlanabildi mi bilemiyorum ama en azından benim kadar hızlı ivmelenemediği için geri kaldı. O gün hayret etmiştim bir minibüs bu sürate böyle kolay nasıl çıktı diye...

Güvenli gidiş vs derseniz :( üzgünüm yorum yapamayacağım.
  • vito ve splinter aynı üretim bandından çıkan araçlar gerçekten kuvvetli ve keyifli araçlar...

Ford da iyi özellikle sağlamlık ve yedek parçada tercih sebebi...
  • VW Transporter T5 2.5 130 ps. bununla 210 km/h hıza çıkan varmış. ve daha da gidermiş adam öyle diyo
  • Arabamı sipariş ettigim zaman bekledigim süre içersinde bana Vito vermişlerdi
    şu son cıkan kasanın bir öncesi kasa kodu kaç bilmiyorum

112CDİ max 200 yapıyor. Transporter ve digerleri bu konu da nasıldır bilmiyorum ama hızlanma degerleri bir minibüse gore hiç de fena degildi
  • arkadaşlar bu arada yeni caravelle nasıl sizce?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ART

arkadaşlar bu arada yeni caravelle nasıl sizce?

transporterden hiç bir farkı yokk..
  • ya peki beyler şehir içinde dolmuş olarak kullanılıcak araçların bu kadar seri ve hızlı olmaları sizce tehlikeli değilmi? zaten dolmuşçular yolcu almak için buldukları deliğe giriyorlar birde altlarında böyle seri ve hızlı araçlar olunca 20 kişilik 2,5 tonluk rali arabaları geziyor resmen şehir içinde. şehir içnide bir dolmuşun 140km ile gitmesi ne kadar mantıklı ve güvenli? (ben en çok bu kadarına şahit oldum)
  • Otobanda 190-200 le giderken aynada siyah bi vito gördüm sağa geçtim. herif geçti gitti. Arkada ne yazıyodu söyliyim: Vito BRABUS ve alman plakaydı. İyi modlamış adamlar.
  • J9'lar 80km/s görünce insan bayağı tedirgin oluyor açıkça belirteyim.. Vito'lar sağlam, son kasaya bindim hızlanmaları falan fena değildi.. Onun dışında IVECO dailybus lar felaket adamlar ışıklardan itibaren 30sn'de 5. vitese geçmiş oluyolar nerdeyse
  • bazi arkadaslarin bahsettigi gibi 190 civari gidiyodum dikiz aynasindan gri bi cismin hizla yaklastigini gördüm ve ona yol werdim oda hizla gözden kayboldu.. bu arac bi transportera benziyodu
  • quote:

Orjinalden alıntı: ismoo

Kesinlikle Gazelle

100'e bastınmı araba başlıyo titremeye 120'de ise can güvenliğin yok

Birader bizde yalan yok. Bigün istersen fotosunu çekip ekliyeyim. Sen eski arkadan itişli transitten bahsediyosun,onların güvenliği çok az. Ama yeniler çok farklı.

• Valla Yenisi var bizde 100'den sonra araba başlıyo titremeye Ama Tabi bakımla ilgili bir sorunda olabilir....
  • quote:

Orjinalden alıntı: BlackFoX

bazi arkadaslarin bahsettigi gibi 190 civari gidiyodum dikiz aynasindan gri bi cismin hizla yaklastigini gördüm ve ona yol werdim oda hizla gözden kayboldu.. bu arac bi transportera benziyodu

daha önceki topiklerden birinde transporterin vectra yı tokatladığını yazmıştım millet gülmüştü
    gülen arkadaşlar bu topikte transporter ile ilgili bayaa hikaye var
    dieselleri asla küçümsemeyin
  • Reno wardı bı aralar altın sarısı
  • merso vito cok iyi gidiyor
  • vito
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.