Şimdi Ara

En Hızlı Maç Sonucu Sitesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, anlık olarak güncellenen en hızlı site hangisidir anlık maç bilgilerini görebileceğim? Onlarca maç sonucu sitesi var ama sanıyorum hepsi aynı kaynaktan alıyor veriyi, asıl kaynak hangisi onu merak ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• asıl kaynak hangisi bilmiyorum ama deneyimlediğim en hızlı site betsapi.com dur bir bak derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysjodyy

asıl kaynak hangisi bilmiyorum ama deneyimlediğim en hızlı site betsapi.com dur bir bak derim.
    Teşekkürler hocam

• Sofascore

• Maçkolik hızlı.

• Maçkolikteki saçma sapan forum ortamından ve top yan ağlara değince gol yazmasından bizleri kurtarmaya yemin etmiş biri olarak harika bir app keşfettim. Birkaç başlık altında daha yazmıştım tekrar yazıyorum. Gollina uygulaması abiler ablalar kardeşler. Yapay zeka maç tahmini de yapıyor. En son sadece App Store'da vardı Android için emin değilim. Maçkolikle kıyasladığımda da max 7-8 saniye fark var arada. Doğru sonuç yazsın yeter bana. Yalandan gol diye zıplatmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: negres_1903

Maçkolikteki saçma sapan forum ortamından ve top yan ağlara değince gol yazmasından bizleri kurtarmaya yemin etmiş biri olarak harika bir app keşfettim. Birkaç başlık altında daha yazmıştım tekrar yazıyorum. Gollina uygulaması abiler ablalar kardeşler. Yapay zeka maç tahmini de yapıyor. En son sadece App Store'da vardı Android için emin değilim. Maçkolikle kıyasladığımda da max 7-8 saniye fark var arada. Doğru sonuç yazsın yeter bana. Yalandan gol diye zıplatmasın.
    android de yok. sofa 1 saat önceden açıklanan kadro bildirimlerini gönderir. arayüzünü beğenmesem de en iyisi bu şimdilik.
  • Sofacore iyi bence.

• Maçkolik te hızlı.

• www.futbol24.com

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.