Şimdi Ara

EN GÜZEL RUSÇA MÜZİKLER (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
11
Favori
130.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2011-2012 gibi heralde bir rusca sarki vardi, virginde hep caliyordu ve arada bir ingilizce de giriyordu heralde, ama hatirlayamiyorum. bayagi da mutlu bir sarki gibiydi tonu falan, adini bilen var mi acaba?
  • arkadaşlar rusça duygusal bir şarkı vardı bir erkek bir kızın oynadıgı klibi vardı bilen var mı?
  • 3 kızın oynadığı ve şemsiye fantezileriyle dans ettiği süper bir klibi olan şarkı vardı.Hatta bilmem ne project di grubun adı.Bilmem ne kısmı rusça tabi Bilen yazarsa iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kirgiz

şu anda popüler şarkıları yazıyorum, benim hoşuma giden:

A.Pugacheva & K.Orbakayte - Opyat Metel
    Ahra - Karie Glaza
    Ariya - Bespechniy angel
    Bi-2 & Diana Arbenina - Medlennaya zvezda
    Gorod.312 - Ostanus
    Irina Dubtsova - O nem
    Janna Friske - Ya bila
    K.Orbakayte - Svet moei lubvi
    Maksim - Moy ray
    Maksim - Nejnost
    S.Peha&G.Leps - Ona ne tvoya
    Smyslovie Galutsinatsii - Zachem toptat mou lubov
    Valeriy Meladze - Paralelnie Kachestva

şimdilik bu kadar :-) sonra belki yazarım daha

• Arkadaşlar bir araba tamircisinin bir kızı yolda alıp araba kendininmiş gibi davranıp kızı tavladıktan sonra tamirci olduğunun ortaya çıkması ile sonlanan bir klip vardı sanırım bu parça Rusçaydı. Hatırlayan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

Arkadaşlar bir araba tamircisinin bir kızı yolda alıp araba kendininmiş gibi davranıp kızı tavladıktan sonra tamirci olduğunun ortaya çıkması ile sonlanan bir klip vardı sanırım bu parça Rusçaydı. Hatırlayan var mı acaba?

Zveri

ama sarkinin ismini unuttum. youtube tan bak bakim ... simdi Turkiyede kopyalanmis klip var )
  • Bu adreste Güzel Rusça Şarkılar var.. http://www.kaynaksite.com/en-guzel-rus-marslari-ve-muzikleri
  • Dima Bilan dinliyor musun bilmiyorum ama bir kulak vermeni tavsiye ederim. Sesini beğendiğim nadir Rus sanatçılarından.
  • çok seviyorum rusçayı... :D
  • Alla Pugacheva-Million Roses
  • Доминик Джокер - Если ты со мной dinleyin,guzeldir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beylerrrrrrrrrrrrr.Bir klip vardı.Grubun ismi ...... Project gibi birşeydi.Noktalı kısım Rusça tabi.Klipte 3 kız oynuyor.Ellerinde şemsiyelerle dans ediyorlar.Ardından görüntü atlıyor ve grubun başı sanırsam piyano önünde bale yapıyor.Çok güzel şarkıydı,klibide çok sevmiştim.Var mı bilen ??????? Yardım edecek olana şimdiden çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayıp Balık

Dima Bilan dinliyor musun bilmiyorum ama bir kulak vermeni tavsiye ederim. Sesini beğendiğim nadir Rus sanatçılarından.

Rusça parçalarını sevmemi sağlayan sanatçılardan birisi...
  • Aynen katılıyorum. Harika bir sesi var. Sözlerden bir şey anlamasan bile adamın sesi ılık esinti gibi, güzel şeyler söylediğinden emin olabiliyorsun.. Hem de çok yakışıklı
  • Zveri'nin şarkıları güzeldir.
  • Натали - О боже какой мужчина

Natali - O boje kakoy muzhchina
  • Натали - О боже какой мужчина

Natali - O boje kakoy muzhchina

Иван Дорн - Бигуди

Ivan Dorn - Bigudi
  • Bir tanede benden olsun.
    The SLoT - 2 Wars

Edit: Müzik grubun ismi ve paylaştığım parçanın ismi eklemeyi unutmuşum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellbazer -- 29 Ağustos 2013; 0:30:05 >
  • bu videodaki parcayı arıyorum bilen var mı.?

edit: buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idris-tolar -- 17 Kasım 2013; 23:24:57 >

• 5ivesta family zachem
    code red 18 mne uzhe kanikuly remix
    bide bu videodaki şarkı çok güzel ama bulamadım sanırım adam kendisi söylemiş
    http://www.youtube.com/watch?v=I70QWMoNwN0&list=UUtJvRUBXHjRYpCQXUBxqDJg
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.