Şimdi Ara

en guvensız kım? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • james cıdden topıc ıle ılgılı konusun yaa.olmuyo bole.bız burda banka soymaya calısıyoz.tum konsantre gıttı hanı.dımı speed citi
  • quote:

Orjinalden alıntı: CaVaLLioN

olabılır samray..ben cıtızen e de guvenmem.mesela bı gun soygun dan donuyoruz speed ben citi.adam en buyuk payı ıstedı ya.hatta cantadan para araklamıs da speed yakaladı

Speed' bin defa söyledim. Abicim CaVaLLion, ben ve sen. Daha uzatıyor.
    Bence de Citizen olmalı. Bu adam bizzat tereci. Olm, Citizen, Manyaksan manyağım de?
    Binbaşı avatarı artık geçirmiyor.
  • quote:

james cıdden topıc ıle ılgılı konusun yaa.olmuyo bole.bız burda banka soymaya calısıyoz.tum konsantre gıttı hanı.dımı speed citi

Evet yaw ben şahsen hiç bişi anlamıyom. Üni. de ders anlatılacak yakında Shairim dili diye
  • yaw anlamıcak ne var. fiko geliyo işte...
  • Manyak (önceden manyak81 idi).
    Çünkü ne zaman ne yapacağını tahmin etmek imkansız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: james_earl_cash

yaw anlamıcak ne var. fiko geliyo işte...

davet edildik kıramadık ne var bunda...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Citizen

quote:

james cıdden topıc ıle ılgılı konusun yaa.olmuyo bole.bız burda banka soymaya calısıyoz.tum konsantre gıttı hanı.dımı speed citi

Evet yaw ben şahsen hiç bişi anlamıyom. Üni. de ders anlatılacak yakında Shairim dili diye

cıtızen allah ıcın bısıde anla yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: samray

quote:

olabılır samray..ben cıtızen e de guvenmem.mesela bı gun soygun dan donuyoruz speed ben citi.adam en buyuk payı ıstedı ya.hatta cantadan para araklamıs da speed yakaladı

Speed' bin defa söyledim. Abicim CaVaLLion, ben ve sen. Daha uzatıyor.
    Bence de Citizen olmalı. Bu adam bizzat tereci. Olm, Citizen, Manyaksan manyağım de?
    Binbaşı avatarı artık geçirmiyor.

Kankalar dinleyin Citiyi parayı paylaşcaz diye boş araziye götürür kurtlar vadisindeki gibi sıkar bırakırız. Nede olsa bu ülkede polis yok aslında varda sıkılıp öldürülmüşlerle ilgilenmiyor. Sonrada Merkez bankası vurgunu planına bakarız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shairim

quote:

evet..
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Shairim

quote:

evet..

Kendi topiğinize gidin allasen yaw
  • speed sen ben bıde samray abıcım gıdıyoruz akbank kadıkoy subesını bascaz.sımdı ordan bı guvenlık ayarladım..banka arabası yola cıkarken arıcak benı..bız ısıklarda arabada beklıcez.zırhlı araba varya bızım hanı..soygunlar ıcın aldıgımız.neyse araba ısıklarda durunce adres soruyoz bahanesıyle once sofore sonra yanındakıne DAN DAN(sende kek dıcen arada).sonra arabayı alıp umranıye de bos arazıde bırakcaz.parayı alıp kaccaz.guvenlıgı de cop kutusuna atcaz.vurduktan sonra.oke
  • quote:

speed sen ben bıde samray abıcım gıdıyoruz akbank kadıkoy subesını bascaz.sımdı ordan bı guvenlık ayarladım..banka arabası yola cıkarken arıcak benı..bız ısıklarda arabada beklıcez.zırhlı araba varya bızım hanı..soygunlar ıcın aldıgımız.neyse araba ısıklarda durunce adres soruyoz bahanesıyle once sofore sonra yanındakıne DAN DAN(sende kek dıcen arada).sonra arabayı alıp umranıye de bos arazıde bırakcaz.parayı alıp kaccaz.guvenlıgı de cop kutusuna atcaz.vurduktan sonra.oke

Kanka şimdi düşündümde 3 kişi fazla o arada samrayada sıkalım
  • Enderj
  • beni alın aranızaa....
  • Aman Tanrım foruma cevap yetiştiremiyorum.
    CaVaLLion bu plan okeydir.
  • ya kanka nıye soledınkı sımdı..bız onu yapcaktık zaten.umranıye de..ohooo sen sımdıden sazanlastın yaa.olmadı ama.sanada sıkarım orda..yanı bunu yaptırma bana lutfen
  • Sizden ortak falan olmaz yaw. Ben kendi kendimi vurim en iyisi
  • quote:

ya kanka nıye soledınkı sımdı..bız onu yapcaktık zaten.umranıye de..ohooo sen sımdıden sazanlastın yaa.olmadı ama.sanada sıkarım orda..yanı bunu yaptırma bana lutfen

• quote:

ya kanka nıye soledınkı sımdı..bız onu yapcaktık zaten.umranıye de..ohooo sen sımdıden sazanlastın yaa.olmadı ama.sanada sıkarım orda..yanı bunu yaptırma bana lutfen

Aman abi yapma tamam (iç ses: ikinizede sıkacam uleyn o para benim)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.