Şimdi Ara

En Güçlü Süperkahraman Hangisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.562
Cevap
40
Favori
451.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet sanırım 2 şık var 1.süperman 2.hulk
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Doğuştan olduğu için Superman...
  • Superman'in bile mığğa edersin, wolverine'e dünya girse bir şey olmaz

Ama Stark'ta olaya zekasıyla girdi mi, ondan da kaçmak zor olur.

Hulk bana göre güçsüz değil, ki ne yaptığının farkında değil zaten(son dönem roman ve animasyonlarında iyice akıllı yaptılar herifi, kıllanıyorum).
  • Buna benzer bi konu vardı sanki. Marvel'in en güçlü kahramanı aranıyordu o konuda da. Net bir karara varılamamıştı.
  • Bana göre Süperman ama bu galactosu da ilk defa duydum
  • Sylar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sylar.

Sylar

+1 :)
  • Silver Surfer :pp
  • Jedi lar bu konuda ağırlığını koyar. Favorim devrik cümleleriyle Master Yoda.

May the force be with you..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 11 Mayıs 2009; 12:38:45 >
  • Süper kahraman? Master yoda? N'oluyo ya?

İyi, eğer Jedi'lar süper kahramansa, Sith'ler onlardan daha üstün olduğu için Exar-Kun diyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Katafalk101

Jedi lar bu konuda ağırlığını koyar. Favorim devrik cümleleriyle Master Yoda.

Maybe force be with you..

Doğrusu şöyle olacak : May the Force be with you
  • hancock
  • En Güçlüsü yok hepsi birbirinden güçlü

Ben Storm gibi olmak isterdim
    Mortal Kombattaki Raiden'la bir farkı yok
  • Sith ler dark side. Pek "kahraman" gibi durmuyorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=IRd9PGmAQUE

quote:

Orjinalden alıntı: merttt35

Doğrusu şöyle olacak : May the Force be with you

Dalgınlığıma gelmiş. Sağolasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi matmma -- 11 Mayıs 2009; 12:39:59 >
  • tabikide HULK ya
  • her süper kahraman kendi çöplüğünde öter
  • Galactus.. Insanin hayal gucunun cok otesinde muazzam bir kozmik guce sahip oldugundan bahsedilir ve tam olarak gucunun siniri bilinmez.. Hayatta kalabilmesi icin, gezegenlerin enerjilerinden faydalanarak onlari yokeder.. Heralds of galactus (galactus'un habercileri), gezegenlerde yasam olup olmadigini arastirirlar ve uygun gezegenleri Galactus icin hazirlarlar.. En cok bilineneleri, Silver Surfer, Terrax, Firelord, Destroyer, Nova...

NOT : Fantastic four : rise of the silver surfer filminde asagidaki resimdeki gibi Galactus`un dunyaya gelisi gorkemli bir sekilde gosterilmis olsada, filmde Galactus`u gostereceklerinden bahsetmislerdi.. ama filmde Galactus`u gorebilmek gercekten marifet istiyor.. asagidaki alevli resmi gorunce orjinal galactus karakterine benzetebiliyorsunuz.. Ayrica filmin sonunda, sanki silver surfer, galactus`a karsi savasmis ve zafer kazanmis gibi gosterilmis.. halbuki tam olarak oyle degildir.. Kisaca anlatmak gerekirse, silver surfer, dunyadaki yasam varliklarinin kurtarilmaya deger oldugunu kabul ederek galaktus`a karsi cikar. bunun sonucunda galactus bunu kabul edemez ve madem dunyayi bu kadar sevdin onlarla birlikte yasa der ve silver surfer`i dunyaya mahkum eder.. (Son paragraf film icin elestiri gibi oldu ama uzun suredir bu yaziyi yazmak istiyordum... )

En Güçlü Süperkahraman Hangisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lord_eb -- 11 Mayıs 2009; 13:51:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: UnequaL18
    tabikide HULK ya

aman arkadaşlar yanlış yollara sapmayın tmm farklı çizgi seriler olsa da kesiştikleri noktalar olmuştur misal: bi sayıda s.surfer kendisini dünyaya hapseden görünmez güç perdesinden (ki galactus tarafından konmuştur) kurtulmak için bruce banner -hulk- 'ın gama gücünü kullanmayı kafasına koymuş, Stratosphere midir nedir tepelerde kapışmışlar, s.surfer hulk u yenmiş fakat b.banner haliyle yüksekten düşünce öleceğini bildiği için geri dönüp hayatını kurtarmıştır. sevdiği kadına kavuşabilme fırsatını da bir defa daha yitirmiştir.

btw. Galactus abimiz s.surfer a hayat verendir (super kahraman sınıfına sokan). o galactus ki generalken ss ancak haberci güvercin olabilir.
    dünyayı yoketmek üzere olan sphinx i dize getirmişti ama karnı acıktığında üzerine çullanan dc kahramanlarına karşı galactus da çaresiz.

superman, havalı pelerin güzel ama çakma ipod'a kriptonitten bi kılıf yapsanız kafasını yarar.

kendi serisinde vasıfsız f4'a baksanız "vay be elemanlar akıyor" dersiniz ama önemli olan çakışan serileri gözden kaçırmamak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: layneth

quote:

Orjinalden alıntı: UnequaL18
    tabikide HULK ya

aman arkadaşlar yanlış yollara sapmayın tmm farklı çizgi seriler olsa da kesiştikleri noktalar olmuştur misal: bi sayıda s.surfer kendisini dünyaya hapseden görünmez güç perdesinden (ki galactus tarafından konmuştur) kurtulmak için bruce banner -hulk- 'ın gama gücünü kullanmayı kafasına koymuş, Stratosphere midir nedir tepelerde kapışmışlar, s.surfer hulk u yenmiş fakat b.banner haliyle yüksekten düşünce öleceğini bildiği için geri dönüp hayatını kurtarmıştır. sevdiği kadına kavuşabilme fırsatını da bir defa daha yitirmiştir.

btw. Galactus abimiz s.surfer a hayat verendir (super kahraman sınıfına sokan). o galactus ki generalken ss ancak haberci güvercin olabilir.
    dünyayı yoketmek üzere olan sphinx i dize getirmişti ama karnı acıktığında üzerine çullanan dc kahramanlarına karşı galactus da çaresiz.

superman, havalı pelerin güzel ama çakma ipod'a kriptonitten bi kılıf yapsanız kafasını yarar.

kendi serisinde vasıfsız f4'a baksanız "vay be elemanlar akıyor" dersiniz ama önemli olan çakışan serileri gözden kaçırmamak.

sonuç nedir peki galactus mudur.diyorsun.aslında ben konuyu açarken galactusu biliyordum ama onu bu kıyaslamanın dışında tutmuştum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.