Şimdi Ara

En güçlü şampiyon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
3.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Jax var diyorum ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Darius en güçlü şampiyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KiraZero -- 7 Eylül 2018; 12:51:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Full build jaxi , full build malphite garen ve signed keser uzatmayin dagilin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gurkanq -- 7 Eylül 2018; 19:48:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • League of DDY kullanıcısına yanıt
    Ben normal oyundaki buildden bahsediyorum guınsolu hextechli jax..Yoksa zırh çıkarsa tabi kesemez zed

• Darkin blade D kullanıcısına yanıt
    Normal oyunda 5 tane ad itemimi alıyor hocam
  • League of DDY kullanıcısına yanıt
    Valla ben tank İtemi almıyorum jaxa.Belki son iten alırım.Normal bir mactada jaxa zırh kasan pek görmedim.Ultisiyle belli bir tanklık kazandığı için

Su jaxı nasıl bu kadar büyütüyorsunuz anlamıyorum.Yakın dövüşte yenilmez tamam ama jaxın zaafı uzaktan skilleriyle hasar vuran karakterler.Zed iyi oynarsa canı hiç azalmadan jaxı outplay ederek kesebilir.Bunu senin benden daha iyi bilmen lazım.Zed önceden çok iyi oynasada jaxı kesemezdi çünkü hasarı yetmiyordu.Bu sezon 2-3 kere üst üste buffladılar.Ultisin patlama hasarını son seviyede yüzde 45 den yüzde 55 e yükselttiler.W-q kombosunun hasarını eskiye göre yüzde 50 artırdılar.Draktar nerflenmesine rağmen bu bufflar zedi eskisinden daha beter bi hale soktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkin blade -- 9 Eylül 2018; 11:23:45 >
  • Darkin blade D kullanıcısına yanıt
    Tank itemi almadan jax oynayan oyuncu görmedim ben diamond master challenger eloda. Daha alt ligler de dahi 5 ad itemli jax oynandığını zannetmiyorum. 3lü - Mahvolmuş - Guinso dahi çıksan ninja&merkür + ga + 1 tank itemi daha alabiliyorsun ki guinso ve mahvolmuşu dahi almayanlar var. Zed 1 dünya iyi oynasın sadece ga + ninja tabisi olan jaxı dahi kesemez levelde vs. geri değilse ki dediğim gibi ben hiç 5 ad jax görmedim. 5 ad jax saçmalıktan öte bir şey değil zaten. 2 ad itemi alıp tank kassanda aynı hasarı vuruyor 5 ad itemi alsanda.
  • Hushen Huya kore çilingir jax ve haşmetli jax metasını başlatan kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eutropius Irmengard -- 11 Eylül 2018; 13:59:45 >
  • hikayeye göre aurelion oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tansell123

hikayeye göre aurelion oluyor.
    Maalesef hikayeye göre bile ceks alıyor knk

• oyunun mantıgı sonucu hepsi birbirini keser gelen yamalarlada bu degişir adc leri sukascılar keser suikascıları dövüşcü vs vs
  • hikayeye gere aurelion sağ (tmm vurmayın ) bana görede kayn dır aksini iddia eden ceksin sopası olsun.
  • En güçlü şampiyonlar en son çıkanlardır(rework dahil) Şuan için Irelia,Akali (Zedi saymıyorum hero üstü bişey o)

Full buildde vayne jaxin içinden geçer. Kara hasat darkin de jaxi beller. fiora ve kamilde kesebilir

• Hikayede ceks ligdeki herkesi yenebiliyordu. Lig=League of Legends bu "fiora,Kamil,kayn,vayne alır" diyenler neye dayanarak söylüyor anlamadım herhalde jax bekliyor onlar vuruyor.

• Bu konunun acılması sacma oyunun en güclü herosu bariz kayndır yeni metayı kasıp kavuran bir şampiyon

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Tartışmasız kayle'dır aksini iddia eden oyumu bilmiyordur.
    Kayle hemen hemen tüm şampiyonlara karşı güçlü. Karşıda fazla kitle kontrol yoksa zaten penta atmamanız olası değil. Jax'a karşı çok güçsüz ama onu çözemedim. Late game'de karşımda benle aynı seviyede jax varsa her zaman kesiyor 1'e 1 de yakalarsa. Ama jax'ta diğer şampiyonlara karşı kayle gibi güçlü değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mind of a madman -- 28 Eylül 2018; 1:52:22 >
  • Metaya göre en güçlü şampiyonları ben buradan öğreniyorum dostlar.

https://www.sihirdarokulu.com/en-iyi-sampiyonlar/
  • sizin amaç ne ? en güçlü hero diye bişey yok sonuçta şampiyonları ve oyunu oynayan bizleriz iyi ve kötü oynayan oyuncu vardır benim gibi sup mainseniz kore serverı dışında rahat rahat rank atlayamazsınız çünkü bütün serverlar'da garanti rezalet oynayan oyuncu kitlesi bol size kalsa 1-2 hero güçlü geri kalan ezik - kasan bütün şampiyonlar güçlüdür durdurması zordur 1 vs 1 de bana göre Rumble , Viktor , Vel koz , Azir iyi yetenek gerektiriyo en azından bu yazdıklarım ha tabi unutmadan bide malzahar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nicki MinajLele Pons

sizin amaç ne ? en güçlü hero diye bişey yok sonuçta şampiyonları ve oyunu oynayan bizleriz iyi ve kötü oynayan oyuncu vardır benim gibi sup mainseniz kore serverı dışında rahat rahat rank atlayamazsınız çünkü bütün serverlar'da garanti rezalet oynayan oyuncu kitlesi bol size kalsa 1-2 hero güçlü geri kalan ezik - kasan bütün şampiyonlar güçlüdür durdurması zordur 1 vs 1 de bana göre Rumble , Viktor , Vel koz , Azir iyi yetenek gerektiriyo en azından bu yazdıklarım ha tabi unutmadan bide malzahar
    Konu kilit üye ban

• Darius içinde gezdirmiş jaxın

https://youtu.be/UWhkDQ28Nos

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.