Şimdi Ara

En güçlü iPhone'lar Türkiye'de / Apple Store Zorlu Center Ana Konusu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
543
Cevap
6
Favori
19.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cash olması gerek
  • Shady kullanıcısına yanıt
    Geç baktım DH sayfasına malesef , neyse pupadan ayırtmıştım (Dayanamadım Apple dan randevu da aldım saat 2 ye 6+ beyaz için ne olur ne olmaz)
  • Randevular açılalı 1-2 saat oldu yada olmadı, stoklar şimdiden bitmeye başladı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Shady iPhone 6 renk anketi acsaniz cok guzel olur biz anket acamiyoruz galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevindirici haber ya stok yeterli duzeyde ya da henuz rezervasyon baltalayici al-satcilar piyasaya cikmamis.
    Umuyorum satin almak isteyen bireysel kullanicilar faydalanip alabilir.
  • Sabah 10-11 e aldım randevuyu ama yoğunluk ne derece olur tahmini olan var mı? Ne kadar sıra bekleriz, 1 saatte işimiz biter mi?
  • Zorluyu aradim apple id sahibi kisi kimligi ve son iki aya ait adina kayitli bir fatura ile gelmesi gerekiyor dediler boyle birsey varmiydi?

• operatör tarifeli seçtim

tarifeler ne olacak orada direkt biz mi belirleyeceğiz nasıl olacak bilgisi olan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: say

Zorluyu aradim apple id sahibi kisi kimligi ve son iki aya ait adina kayitli bir fatura ile gelmesi gerekiyor dediler boyle birsey varmiydi?

https://www.apple.com/tr/retail/iphone/forms-of-id.html

surada yazmislar zaten gerekli belgeleri. cep telefonu faturasi yazilmamis oraya, musteri hizmetlerine baglanabilen biri sorabilir mi bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olethros -- 23 Eylül 2014; 13:38:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: say

Zorluyu aradim apple id sahibi kisi kimligi ve son iki aya ait adina kayitli bir fatura ile gelmesi gerekiyor dediler boyle birsey varmiydi?

operatör tarifesiz de alsak böyle bir şey varmı? sonuçta herkesin kendi adına faturası olmayabilir.
  • Bende iPhone6 plus 64GB Gümüş rezarvasyon yaptım peki yapmış olduğum rezarvasyonu nasıl görüntüleyebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LuqueTr -- 23 Eylül 2014; 13:46:56 >
  • kap ve ekran koruyucu isi ne olacak
    ekran koruyucu kullanmiyorum
    aslinda ama kap iyi oluyo dusurmelere karsi
    speck modelleri cok guzel
    ama
    hicbir yerde bulamadin
    6 icin

• Hala aynı saatlere randevu alınabiliyor, şimdiye kadar rezervasyon kalması garip.
    Giden herkes bir ton sıra bekleyecek gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakess

kap ve ekran koruyucu isi ne olacak
    ekran koruyucu kullanmiyorum
    aslinda ama kap iyi oluyo dusurmelere karsi
    speck modelleri cok guzel
    ama
    hicbir yerde bulamadin
    6 icin

bu soruyu sordum daha kiliflar gelmemiş büyük ihtimal cihazlarla ayni gün gelicek ve cihazi alip kapaginida yandan alip takicaz gibime geliyor...
    on cam jelatini yok malesef...bende bulamadim..
  • Olethros kullanıcısına yanıt
    Ben zorlu ile görüştüm sabit fatura dediler, her gelen kimliği ile gelir id'de yazan isimle karşılaştırırlar ama sabit fatura biraz ilginç geldi yeni hat almıyoruz sonuçta..
  • İphone 6 64 gb gold için rezervasyonu yaptırdım saat 20.00-21.00 arasına kalabalık azalmış olur ama o saate kadar bekletirler umarım.
  • Bilgiler için teşekkürler, link ilk mesaja eklenebilir.

Tarifeli veya tarifesiz alım ile ilgili olduğunu düşünmüyorum, rezervasyonu yapan hesap ile telefonu almaya gelen gerçek şahısların eşleştirilmesi için yapılmıştır. Yalandan ailenize ait bir fatura falan götürseniz de olur diye düşünüyorum.
    Sonuçta randevu almışsınız, apple kimliğinizi ve şifresini biliyorsunuz, bu hesapla kullandığınız telefonunuz yanınızda, bir iki de fatura geldimi tamamdır.
  • ya arkadaş bir deli taş atıyor kuyuya diğerleride onu çıkarmaya çalışıyor altın diye ..

yhok arkadaş gidip nufüs cüzdanınızı götürün tamamdır ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Bilgiler için teşekkürler, link ilk mesaja eklenebilir.

Tarifeli veya tarifesiz alım ile ilgili olduğunu düşünmüyorum, rezervasyonu yapan hesap ile telefonu almaya gelen gerçek şahısların eşleştirilmesi için yapılmıştır. Yalandan ailenize ait bir fatura falan götürseniz de olur diye düşünüyorum.
    Sonuçta randevu almışsınız, apple kimliğinizi ve şifresini biliyorsunuz, bu hesapla kullandığınız telefonunuz yanınızda, bir iki de fatura geldimi tamamdır.

TAM OLARAK YANİmizda neler olmasi gerekiyor ana başliga yazim hocam..
  • iPhone 6 Plus için 16GB üstü modeller tükenmiş bile. Belge, dilekçe, ikametgah ile uğraşmak yerine, Kliksa-Teknosa vb. ile önsiparişle almak daha mantıklı. Fütursuz, kural tanımayan çakallara engel olmak için kimlik doğrulama yapalım demişler ama cılkını çıkamışlar. Apple ID'deki isimle kimlikteki ismi karşılaştırırsın olur biter. Bu nasıl medeniyet dışı bir muameledir? Tipik ortadoğu ülkesi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.