Şimdi Ara

En Güçlü Herald Seviyesi Kahraman (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
3.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shrimp6

Ilk yazdıkların ile son cümlen çelişiyor..Mm potansiyel olarak çok güçlü.Bloodlust hali daha da güçlü.

Sıralamamı çizgi romandaki genel hallerine göre yaptım.Potansiyel hallerini sıralarsam

Mm>ww>thor>superman>ss>shazam dicem sanırım.Sentynin full potansiyelini bilmiyorum fakat stabil bir kafayla sağdan soldan duyduklarıma dayanarak 2. Sıraya(mm den sonra yani) koyarım heralde.
    Ne ne ne?

1 dakika 1 dakika

MM,WW ve Thor Supermanden potansiyelli mi ?? Şuan bizim bildiğimiz Kal El'den bahsediyoruz dimi ? DC'nin güç sınırlarını belirleyen Superman'den ? Hocam Superman sınırları belirtilmemeiş bir karakter. Yapamayacağını düşünüp yaptığı şeyler çok olmuştur. Hatta kendisi bile şaşırmıştır yaptıktan sonra.

MM niye en potansiyelli onu anlamadım ? Potansiyelin DC'deki başkanı Superman bir kere. Superman DC'nin en potansiyelli kahramanı. Thor'da Marvelin en potansiyelli kahramanı.

Superman için bir sınır koyulmamış ki ? Her geçen gün daha da gelişiyor.

• Sen WW'nin potansiyelli olduğunu nerden çıkardın ? Onu çok merak ettim.
  • Superman bir kriptonlu.Fiziksel olarak yapabilecekleri belli.Fazla anlam yüklemeye gerek yok.Ha temsil ettiği değerler önemi falan o konuda tüm karakterleri de katsan birincidir.Fakat bu potansiyelleri herhangi bir yazar koruması olduğunu düşünmeden sadece dövüşte avantaj olarak kullanabileceği yetenekleri düşünerek yaptım.Hepsi herald level karakter benim fikrim bu senin ki farklı olabilir.

Ww zeusun kızı multigalaxy potansiyel universal(hatta hadeyana göre öyle) bir karakterle kan bagı var.Kontrolden çıkmış supermani durdurmak için her zaman ilk sırada düşünülen kahraman.Ve bunu da başardıği zamanlar var.Herhangi bir saldırıyı durdurabilecek envanteri var.Hiç bir zayıf noktası yok ve godmode ile birlikte olağanüstü bir seviyeye ulasıyor.Reverse flashı dodgelayabilecek hızi supermani kanatabilecek vuruş gücü ve üst duzey dayanıklıgı var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Superman bir kriptonlu.Fiziksel olarak yapabilecekleri belli.Fazla anlam yüklemeye gerek yok.Ha temsil ettiği değerler önemi falan o konuda tüm karakterleri de katsan birincidir.Fakat bu potansiyelleri herhangi bir yazar koruması olduğunu düşünmeden sadece dövüşte avantaj olarak kullanabileceği yetenekleri düşünerek yaptım.Hepsi herald level karakter benim fikrim bu senin ki farklı olabilir.

Ww zeusun kızı multigalaxy potansiyel universal(hatta hadeyana göre öyle) bir karakterle kan bagı var.Kontrolden çıkmış supermani durdurmak için her zaman ilk sırada düşünülen kahraman.Ve bunu da başardıği zamanlar var.Herhangi bir saldırıyı durdurabilecek envanteri var.Hiç bir zayıf noktası yok ve godmode ile birlikte olağanüstü bir seviyeye ulasıyor.Reverse flashı dodgelayabilecek hızi supermani kanatabilecek vuruş gücü ve üst duzey dayanıklıgı var.
    Fiziksel olarak yapabilecekleri belli mi ? Hangisinin dayanıklılığı Supermanın ki kadar ?

Supermanın belirlenmiş bir kuvveti varmı ? Yeri gelince 2 karadeliği birden kaldırıyor.

Supermanın belirlenmiş bir kuvveti yoktur. Sonsuz demiyorum ama yeri gelince hesaplanamayacak derecelere çıktığı kesin (Bunuda hadeyan söylemişti.)

• quote:

Superman bir kriptonlu.Fiziksel olarak yapabilecekleri belli.Fazla anlam yüklemeye gerek yok.Ha temsil ettiği değerler önemi falan o konuda tüm karakterleri de katsan birincidir.Fakat bu potansiyelleri herhangi bir yazar koruması olduğunu düşünmeden sadece dövüşte avantaj olarak kullanabileceği yetenekleri düşünerek yaptım.Hepsi herald level karakter benim fikrim bu senin ki farklı olabilir.

Supermanın potansiyelini görmek istiyosan SPOM'a bak ? Adam hemen hemen multiversal birisi.

• Senin demene superman multiversal?

• Cas a da bakabiliriz o zaman.Sonuçta superman olmasa cas olmaz.O dönüsüyor cas a

• quote:

Cas a da bakabiliriz o zaman.Sonuçta superman olmasa cas olmaz.O dönüsüyor cas a
    CAS bir makine.

Ama Strange Visitor Superman'e bakabilirsin. High Multiversal. Hyperversal'e yakın.
  • Şirinler en iyisi

• Strange visiyor superman yada supom a neden getiriyorsun konuyu.Superman bi kriptonlu ve yapabilecekleri belli.Uzatmanın bir manası yok.Zod ne kadar güclü ise jax ur ne kadar güçlü ise superman de o kadar güçlüdür.Sonunda superman in kazanması kadar dogal bişey olamaz bu kapışmaları.Çizgi romanın doğası bu iyiler kazanır kötüler kaybeder(dc ve marveldan bahsediyorum çizgi roman derken)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 6 Eylül 2018; 21:17:45 >
  • İyi kahraman baykusa gir en altta er meydanı var orda çizgi romandaki en ğotansiyelli kahraman hangisi konusu var ona tıkla.

• Spom’u neden mi kattım ? Supermanın potansiyelini gösteriyor çünkü. Güneşte o kadar uzun kalırsa superman de o kadar güçlü olur.

• Kahraman baykusda o konuda Nabu nunda (Hadeyan) yorumu var.

• Hort

Biz burda karakterleri stabil irade olarak mı hesaba kattık ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Onu hiç düşünmedim :) Sen iki türlüde cevap ver hocam :D
  • Silver Surfer
  • Silver Surfer
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Herkes full power ise (kendi gücüyle power up almadan)

Bu seviye karakterler arasında bir sıralama yaparsak; Sentry > Ss > Post Crisis Superman > Thor > New 52 Superman > Shazam > WW > Hulk vs.

Ama şu an Sentry'nin full power olduğu tek zaman Death Seed olduğu haliydi. Orda herhangi bir power up almadan zihinsel sorunlarından arınmış bir Sentry vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Silver Surfer

Hayır full power ise Sentry.

• Son_of_Asgard kullanıcısına yanıt
    Bakalım gelecek sayılarda belki olabilir :D Hatta olacak büyük ihtimalle

Şu anlık full power Sentry'nin feati yok nerdeyse. DSS'yi ele alırsak Thor'u rahatça dövmek diyebiliriz ama bu Bloodlusted Full Power bir SS'i döveceği anlamınada gelmiyor..

Bu arada Sentry'i nasıl olduda Superman'in üstüne koydun. Ben öyle bir yorum attığımda Sentry'e verecek bu adam diyordun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.