Şimdi Ara

En Güçlü Herald Seviyesi Kahraman (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
0
Favori
3.197
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

eski hesabı bg ile başlıyordu bir tane daha vardı o da shazamcm idi :D
    Tamam ben üye değildim o zaman pardon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde dayanmış ? Ayrıca galactusun telepati özelliğinin mm den üstün olduğunu nerden biliyoruz ?

Ayrıca mm i sinirlendirmeye gelmez. Bloodlusted olursa SS i sizin tabirinizle dinlene dinlene döver.

• şuan siteyi bulmaya çalışıyorum. galactucus'un her becerisi herald seviyesinden daha yüksek olduğundan olabilir mi ? parmağının ucu ile dokunup güç verdiği ss bile mm ile karşılaştırılıyor ?

ss de gelmez
  • Galactus Supermanden güçlü dimi ? Evet. Ama fiziksel olarak kim dayanıklı ? Superman.

Senin mantığınla galactusun yıldırım kontrolü thordan iyi.

• fiziksel olarakta galactucus dayanıklı, fiziksel güç de zaten kat kat daha güçlü güç verdiği tyrant bile süpermanden daha güçlü fiziksel güce sahip.

galactucus'un yıldırım gücü yok yada heat vision gücü ama ortak olan tüm yeteneklerde galactucus önde.

Bu arada ss galactucus'un telapatisini tanklamamış ss galactucus'u telapati gücü ile kandırmış ss'in telapatisini düşük seviye zannetmeyin.
  • Peki thor bu adamın kafasını 2 kez nasıl parçaladı ?

• kafasını parçaladı derken galactucusdan mı bahsediyorsun ?
  • O zaman bende spectrenin zihni>>>>> galactusun Zihni derim konuyu kapatırım.

• Evet hocam Galactusun kafası.

• quote:

Orijinalden alıntı: Son_of_Asgard

O zaman bende spectrenin zihni>>>>> galactusun Zihni derim konuyu kapatırım.
    mm spectre'nin zihnini ele geçirip kendine köle mi yapıyor ?

galactucus'un kafasını parçalamak konusuna gelirsekte kafasındaki şey kaskı oluyor herhalde çünkü bir kez de thanos parçalamıştı sonra thanos'un boğazından tutup boğuyordu sonra vazgeçti bıraktı. bir de her karakterin low dönemleri vardır ona bakarsan odin destroy armor ile galactucusa kafa atıyor galactucus bayılıyor odin ise uykuya dalıyor :D
  • Thor Galactus'un kafasını rüyasında parçalar. Nereden gördünüz ki?

• Spectreyi köle yapıyorum bilmiyorum ama zihnini ele geçiriyor.

Peki galactusun kaskına kafa atarak Nasıl galactusu bayıltıyor ? :D

@michaeltownley şurdan çıkarıyorum;

En Güçlü Herald Seviyesi Kahraman

• Hangi çizgi roman hocam bu ?

• spectre o halde ne haldeydi bilmiyoruz zihnini ele geçirip ne yapıyor onuda bilmiyoruz sağlıklı bir feat değil gibi geldi

bu arada resimdeki odinin bayıltma hali oluyor. odin o sıra destroy armor girmişti ve son gücü ile dalıyor ondan sonraki görsellerde var bende odin uykuya dalıyor galactucus ise sap salam ?
  • Mighyt Thor olabilir.

@gerçek bilgi kahraman baykuş'da sorun isterseniz hangi seviyedeydi diye. Bu arada burda Thor parçalıyor kafasını. Farkettiyseniz SS Thor diye bağırıyor. Ayrıca Thorun savrulduğunu görüyoruz.

• bence sen yanlış resmi attın yada ben yanlış hatırlıyorum o odinin bayıltma anı gibi geldi bekle bende atayım o zaman bakarız. birde kim hangi seviyede diye sorucam orasını kaçırdım ?
  • Spectrenin hangi seviyede olduğunu hocam. Mm beynini çökertmiştiya.

Bu arada o galactusun açlıktan çok yorgun olduğunu ve Odinin de odin sleep'e dalmak üzere olduğunu duydum.

• öncelikle sizin attığınız odinin değilmiş kusura bakmayın ben yanlış hatırlamışım

spectre full güç olması imkansız hikayeyi ben bilmiyorum o yüzden sizin sormanız daha iyi olur ama full güç spectre mm'yi böcek niyetine ezecek gücü var

odinin bayıltmasında benim aldığım site de tok galactucus deniliyor ama herhalde tokluktan kastı orta hali oluyor yoksa full tok galactucus eternity seviyesinde :D
  • Siz sorun hocam benim soracağım başka birşey var konuşmuştuk

• tamam soruyorum şimdi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.