Şimdi Ara

en gercekci araba yarisi oyunu hangisi? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Grafik olarak Shift nasıl iyi oluyor anlamadım Dirt 2 her türlü geçiyor.
  • Ben NFS Shift'i hiç beğenmedim. Dirt2 ve Race Driver Grid'i çok beğeniyorum.
  • Gercekciyle -simulasyonu kast ediyorsaniz

Live For Speed

gerisini tanimam ,ne GT5 ,ne Forza nede GTR ve diyerleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unchangeble

siz galiba bu videoyu izlemediniz??

arkadaşlar siz hiçmi Burnout Paradise:The Ultimate Box oynamadınız??Sürüş olarakta grafik olarakta araba çeşitliliği olarakta burnout paradise:the ultimate box tan iyisini görmedim.oyunda hem araba var hem motor
    .Bu arada video koymak nasıl?(çok lazımda)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OneEighty. -- 14 Mart 2010; 7:44:29 >

• race driver grid
    test driver ultimet
    shift

oynadıklarım arasında bunları saya bilirim gerçi hiç biriside sevdigim oyunlar degildir yanlış anlaşılmasın grafik veya oynanılabilirlik olarak
    çok sevdigim oyunlardır ama eglenceli buldugum oyunlar degildir monoton bi yapıları var yarış dur başka bişi yok özelliklede grid
    bi oyun bu kadar güzel olurda aynı zamanda nasıl bu kadar fragman fakiri bir oyun olabilir anlamıyorum yarış dur başka bişi
    yok bi kupa bile yok hikayedende olsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bikexxt
    quote:

arkadaşlar siz hiçmi Burnout Paradise:The Ultimate Box oynamadınız??Sürüş olarakta grafik olarakta araba çeşitliliği olarakta burnout paradise:the ultimate box tan iyisini görmedim.oyunda hem araba var hem motor

Arabalar orjinal olmadıktan sonra istediği kadar çeşitli olsun ne anlamı var ki???

• dirt 2 yi yukledim ve oynadim arkadaslar. grafiklerde bikac ayari medium digerlerini de high yapinca cok akici sekilde oynadim. goruntu super otesi. tavsiyeleriniz icin cok tesekkur ederim.

dirt 2de gordugum tek kusur arabayi carpinca on tarafinin falan yamulmasi pek gercekci olmamis. onun haricinde goruntu kalitesine bayildim. hele yerdeki topragin gercekligi super olmus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: accaliskan

quote:

Orijinalden alıntı: bikexxt
    quote:

Arabalar orjinal olmadıktan sonra istediği kadar çeşitli olsun ne anlamı var ki???

Oyundaki çoğu araç orjinallerinden çok daha iyi görünüyor, hatta Criterion araç tasarım işine girse süper olur , zaten aracın özelliklerini tam anlamıyla oyuna aktaramadıktan sonra ne anlamı var orjinal araç eklemenin ? (reklamdan başka)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.