Şimdi Ara

En fazla 30,000 TL'ye hangi otomobil alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
8.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşım için araştırıyoruz.... MUTLAKA SIFIR OLACAK!!!
    Düz vites olacak....benzinli veya dizel olması fark etmiyor
    hatchback veya sedan olması da farketmiyor

alternatiflere göre düşük yakıt tüketimi olması ve bol donanımlı olması tercih edilebilir...(yinede çok şart değil)
    ağırlıklı olarak arabayı aldıktan sonra yapılacak harcamaların düşük olmasına odaklanmış durumdayız...bu açıdan en iyi alternatifi bulmaya çalışıyoruz

En fazla 30,000 TL'ye hangi otomobil alınır? NE ÖNERİRSİNİZ?

• ford fiesta

hyundai i30

fiat bravo
  • quote:

Orjinalden alıntı: quiet_dead

ford fiesta

hyundai i30

fiat bravo

en cazip alternatif fiat bravo ama benim arabamda bravo olduğundan aynısı olmasın gibi bir psikolojik saplantı yaptı arkadaş ondan şimdilik başka bir alternatife bakıyoruz
    fiesta titanium olabilir....ama kullanan bulamadığımızdan nasıldır diye sorup öğrenemedik
    hyundai i30 da olabilirdi ama benim eski arabamdır kendileri ve onun yerine bravo tercih ederim...iarkadaşada o yüzeden i30 yerine bravo önerdim....30 da bravo talihsizliğine uğradı yani ama yinede bir alternatif olarak duruyor aklımızda

fiesta önerdiğiniz bravo ve i30 a göre daha ufak gibi duruyor...sanki bravo veya i30 daha iyi alternatif durumunda gözüküyor...(fiesta hakkında yorumları pek inceleyemedik aslında)
  • birde aklımızda Yeni Chevrolet Cruze 1.6 16V LS var.....alınası bir arabamıdır acaba ??? ne dersiniz???

• Hyundai i30 sıfır dizel boş modelini alabilirsiniz yada benzinli biraz dolu modeli olabilir. 20.000Km de bir bakımları var.

honda jazz tavsiye edecem yalnız onunda bir aynasının fiyatı 1000TL olunca
  • Bu araba çok güzel bir araba eğer fazla km yapmayı düşünmüyorsa alınabilir sadece yakıt olarak biraz fazla yakar o kadar.
    quote:

Orjinalden alıntı: TheGate

birde aklımızda Yeni Chevrolet Cruze 1.6 16V LS var.....alınası bir arabamıdır acaba ??? ne dersiniz???

• quote:

Orjinalden alıntı: superxp

Hyundai i30 sıfır dizel boş modelini alabilirsiniz yada benzinli biraz dolu modeli olabilir. 20.000Km de bir bakımları var.

honda jazz tavsiye edecem yalnız onunda bir aynasının fiyatı 1000TL olunca

jazz a da bindik city e de ama city i daha çok beğendik....ama CITY 1.4 ES i 30bine indiremedik....öyle bir sorunumuz var
    arkadaşım jazz yerine yaris alırım yahu dedi
    aslında o aynı paraya biraz daha büyük araba olsa iyi olur zihniyetinde....city sanki daha ferah gibi geldi bize...o nedenle honda markası için alternatifimiz city gibi duruyor şimdilik

mesela hyundai de i20 yede bindik ama ciddi olarak i30 dan içi ufak...arkada rahat edemedik...i30 daha cazip....hyundai markasında da alternatifimiz i30 1.6 CVVT mode+esp gibi duruyor

dediğiniz gibi birde yedek parça fiyatları çok kazık olmamalı

biraz açıklama yaptımki ne tür arabalar düşündüğümüz ortaya çıksın ve doğru öneriler gelsin diye....

TEŞEKKÜRLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 10 Haziran 2009; 11:50:45 >
  • quote:

Bu araba çok güzel bir araba eğer fazla km yapmayı düşünmüyorsa alınabilir sadece yakıt olarak biraz fazla yakar o kadar.

kullananlardan dinlemek lazım aslında....
    ama chevrolet cruze da sıra var ve en erken ağustosda teslim ederiz diyorlar....onda da öyle bir sorun var
    dediklerine göre çok kısa zamanda 4000 tane filan ilk gelenler satılmış.....adamlar çok satılacağını düşünüyorlar....çok beğenildi diyorlar zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4FEE439E4 -- 10 Haziran 2009; 11:49:21 >
  • Cruze için beklemek lazım 1.4 Tjet motor gelcekti bildiğim kadarı ile hemde kullanan arkadaşların yorumlarını yakıt tüketimlerini performansını hatta gidip test sürüşü yapabilirsiniz tabi bayilerin elinde kalmışsa.

Honda city bu sene motorunu ve kasasını yeniledi 1.4 100Ps gerçekten çok güzel bir motor hem sessiz hemde ekonomik bir motor hatta civic hackback modelinede koydular. ben jazz çok düşündüm honda 2009 dan bu yana çok zam yaptı bende vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superxp -- 10 Haziran 2009; 12:02:02 >
  • quote:

quote:

ford fiesta

hyundai i30

fiat bravo

en cazip alternatif fiat bravo ama benim arabamda bravo olduğundan aynısı olmasın gibi bir psikolojik saplantı yaptı arkadaş ondan şimdilik başka bir alternatife bakıyoruz
    fiesta titanium olabilir....ama kullanan bulamadığımızdan nasıldır diye sorup öğrenemedik
    hyundai i30 da olabilirdi ama benim eski arabamdır kendileri ve onun yerine bravo tercih ederim...iarkadaşada o yüzeden i30 yerine bravo önerdim....30 da bravo talihsizliğine uğradı yani ama yinede bir alternatif olarak duruyor aklımızda

fiesta önerdiğiniz bravo ve i30 a göre daha ufak gibi duruyor...sanki bravo veya i30 daha iyi alternatif durumunda gözüküyor...(fiesta hakkında yorumları pek inceleyemedik aslında)

fiesta bravo ve i30 göre daha küçük doğru ama sürekli 1-2 kişi bincekse çok sorun olmaz arka diz mesafeside çok dar degil aslında 4 kişi çok rahat seyahat edebiliyor

eğer çok donanım arıyorsa arkadaşınız fiesta gerçekten dolu bir araç memnun kalcaktır

fiestada çok fazlada sorunlar yok başarılı bir araç
  • Bence sen istemiyorsundur. onun bravo almasını:) Bir bravo kulanıcısı olarak bende çok görmek istemiyorum. Seçeneklere gelince chevrolet güzel bir seçenek ama sedan ağır abi havası var araçta hatcback seçeneklerde ise ben olsam eylül de yeni astrayı beklerim
    quote:

quote:

ford fiesta

hyundai i30

fiat bravo

• quote:

Orjinalden alıntı: cicero501

Bence sen istemiyorsundur. onun bravo almasını:) Bir bravo kulanıcısı olarak bende çok görmek istemiyorum. Seçeneklere gelince chevrolet güzel bir seçenek ama sedan ağır abi havası var araçta hatcback seçeneklerde ise ben olsam eylül de yeni astrayı beklerim

bir bravo sahibi olarak 4-5 ay önceki halimden çok memnundum....ne güzel ortalıklarda görünen bilinen bir araba değildi ve millet merakli gözlerle süzüyordu....wow çekiyorlardı şimdi sayısı artınca eskisi kadar havası kalmadı....aslında "havası kalmadı" yanlış bir kelime oldu bravo havalı bir araba....ama sayısı artınca göz alışkanlığı olmaya başlıyor ve havası azalıyor diyeyim bari

bravo sahibi olmayı bir kenara bırakıp objektif olmaya çalışırsak bu fiyatlara en uygunu (yani fiyat/performans veya fiyat/kalite olarak) bence yine de FIAT BRAVO çok doğru bir seçenek.....sonuçta bende bravo sahibi olarak arkadaşa ben acaip memnunum bravo al işi bitir demeden objektif kalma gayreti ile alternatiflere de bakalım gezelim tozalım diyorum. ..arkadaşımda duygusal davranmayıp mantıklı düşünse o da eminim bravo'da karar kılacak....neyse..... sabır ya sabır
  • DAİHATSU MATERİA GOLD ALIN
  • Arkadaşınız amerikayı yeniden keşfetmesin derim.
    Bu kadar çok memnun Fiat Bravo kullanıcısı varken kumar oynamanın gereği yok. Duygusallık çok nadiren kazandırır ama çoğu kere kaybettirir. Aklın yolu birdir diyip bence Fiat Bravo alması konusunda arkadaşınızı ikna edin ve hatta biraz arabanızı kullanmasına, kalitesini ve keyfini yaşamasına izin verin.
  • quote:

Cruze için beklemek lazım 1.4 Tjet motor gelcekti bildiğim kadarı ile hemde kullanan arkadaşların yorumlarını yakıt tüketimlerini performansını hatta gidip test sürüşü yapabilirsiniz tabi bayilerin elinde kalmışsa.

Honda city bu sene motorunu ve kasasını yeniledi 1.4 100Ps gerçekten çok güzel bir motor hem sessiz hemde ekonomik bir motor hatta civic hackback modelinede koydular. ben jazz çok düşündüm honda 2009 dan bu yana çok zam yaptı bende vazgeçtim.

bende cruze almayı düşünüyordum.gm türkiye ye mail attım 1.4 turbo motor gelecekmi diye.

gönderdikleri cevap;

Sayin .......

Oncelikle Chevrolet araclarimiza gosterdiginiz ilgiden dolayi tesekkur ederiz.

Talep etmis oldugunuz Chevrolet Cruze modeli ile ilgili motor secenegi su an icin 1.6 113 BG benzinli motor, duz ve otomatik vites secenegiyle sinirlidir. Motor seceneklerinin artmasi durumunda, yetkili bayiler ve internet sitemiz araciligiyla tuketiciye duyurulacaktir.

Ayrica guncel arac bilgileri, bayi isimleri ve fiyatlarahttp://www.chevrolet.com.tr/ adresinden ulasabilirsiniz.

Konuyu bu sekilde bilgilerinize sunar, baska sorulariniz olmasi durumunda bize 0800 415 98 02 (ucretsiz hat) ya da 0232 853 23 30 numarali telefonlarimizdan ulasmanizi rica ederiz

Size yardimci olabilmemiz icin kisisel bilgileriniz ve tarafinizla yapilan telefon gorusmelerimiz musteri iliskileri sistemimize kayit edilecektir.

Saygilarimizla,

Customer Assistance Center,
    Chevrolet Turkiye
    Tel : 0232 853 23 30
    Faks : 0232 853 14 40
  • yeni megane expresion baz al.. paranın hakkını verecek kalitede bir araç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 10 Haziran 2009; 17:50:13 >
  • C4 SX 1.6i 16V 29.750ytl e geliyor sanırım..
  • fransız arabalarını kafadan elemiş durumdayız arkadaşlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.