Şimdi Ara

En Etkileyici Erkek Parfümü (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
775
Cevap
117
Favori
327.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MehmetNK19506

dolce gabanna the one'da karar kıldım hocam ama hepsiburada.com'da aratınca turuncu ve beyaz halleri var bunlardan hangisi sizin tavsiye etmiş olduğunuzdu?

Alıntıları Göster
    rengini tam bilemiyorum ama EDP olanını tavsiye ederim. the one parfümünde edt ve edp hemen hemen aynı koku, kalıcılıkta EDP daha iyi. yani adamlar hakkaten EDT'nin EDP'sini yapabilmiş.
  • leopolidas L kullanıcısına yanıt
    hocam tekrardan vakit ayırdığınız için teşekkür ederim ne yalan söyleyim cevap alamayınca sürekli size soru sorduğumdan bıktırdım sandım,ben de birkaç yere sordum onlar da la nuit del home ile Mont Blanc individuel'i önerdiler galiba mont blanc aventus creed'in bir parfümü ile kokuları çok benzermiş ben de bu kokuyu aldım,kalıcılığı fena değil ama koku sanki çok basit bir parfümün kokusu gibi geldi emin olamadım?
  • quote:

hocam tekrardan vakit ayırdığınız için teşekkür ederim ne yalan söyleyim cevap alamayınca sürekli size soru sorduğumdan bıktırdım sandım,ben de birkaç yere sordum onlar da la nuit del home ile Mont Blanc individuel'i önerdiler galiba mont blanc aventus creed'in bir parfümü ile kokuları çok benzermiş ben de bu kokuyu aldım,kalıcılığı fena değil ama koku sanki çok basit bir parfümün kokusu gibi geldi emin olamadım?
    yoğun olduğum zamanlarda açamıyorum bilgisayarı, gördükçe yazarım.

Mont Blanc individuel 1-2 sene önce youtuberlar tarafından keşfedildi yok sattı, şişe fiyatı bile arttı.

freş pudra vanilya kokulu bir parfüm olması lazım. temiz ferah bir koku olduğundan beğenilen ve kalıcı bir koku. fiyat olarak hala diğer amiral gemisi parfümlerden düşük, genelde fiyat düşük olursa öyle düz bir koku oluyor, lineer bir koku, ilk parfümü kullandın 15 dk sonra nasıl kokuyorsa 6 saat sonra da aynı kokan kokular böyle oluyor. bu tarz kokuları sevenler var sevmeyenler var. sevenler istikrar olduğundan dolayı seviyor, sevmeyenlerde parfümün kalitesini düşürdüğü için sevmiyor. üst kalite kokularda katman katman bir koku piramidi oturmuş oluyor, kokuyu sıkıyorsun içindeki bazı kokular bazı saatlerde daha belli oluyor, diğer zamanlarda parfümdeki diğer kokular açığa çıkıyor vs. bunlar deneye deneye görülüyor genelde. ben bu kokuyu parfümeri de denemiştim bana hitap etmiyordu o vakitler diye almadım, aynı kategoride başka parfüm vardı bende (adg pour homme) zaten onu bitirince alırım dedim sonra başka başka kokulara (la nuit, the one gibi) yöneldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leopolidas -- 30 Eylül 2018; 23:5:55 >
    anlayışınız için sağolun sizin de vaktiniz oldukça bazen başınızı ağrıtırım

dediğiniz gibi freş vanilyalı bir koku ama çok güzel tarif etmişsiniz ''15 dk neyse 6 saat sonra da aynı''dediğiniz gibi bir koku.bu zamana kadar eros,issey miyake ve bu parfümü aldım ama yorumlarda okuduğum gibi güzel bir koku ve o geçişleri yaşayabildiğim bir parfüm yakalayamadım...
  • quote:

anlayışınız için sağolun sizin de vaktiniz oldukça bazen başınızı ağrıtırım

dediğiniz gibi freş vanilyalı bir koku ama çok güzel tarif etmişsiniz ''15 dk neyse 6 saat sonra da aynı''dediğiniz gibi bir koku.bu zamana kadar eros,issey miyake ve bu parfümü aldım ama yorumlarda okuduğum gibi güzel bir koku ve o geçişleri yaşayabildiğim bir parfüm yakalayamadım...
    issey miyake de benim aklımda var aslında. nasıl bir koku? hiç deneme fırsatı bulamadım. okulda yanımdaki genç bir çocuk spor salonundan çıkarken kullanırken gördüm ama çok alamadım kokuyu.
    nasıl bir koku pek böyle şeyleri beceremem ama feminen çiçeksi bir koku ama genel beğeniye uygun bir koku internette ya da rossman mağazalarında indirimde diye biliyorum
  • Hocam bitane daha parfüm almam gerekiyor aklımda 3 isim var

Givenchy gentelman only absolute

Dior homme parfüm

Spicebomb extreme dioru fiyatından dolayı eleyebilme ihtimalim var o yüzden diğer seçenekleride ekledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mmertkk

Hocam bitane daha parfüm almam gerekiyor aklımda 3 isim var

Givenchy gentelman only absolute

Dior homme parfüm

Spicebomb extreme dioru fiyatından dolayı eleyebilme ihtimalim var o yüzden diğer seçenekleride ekledim
    dior homme denemedim hiç ama dior homme intense in çiçek ağırlıklı unisex ve hatta biraz feminen bir koku olduğunu söyleyebilirim, yani erkeksi değil çok. ama genel beğeniye uygun.

Spicebomb extreme bana sanki biraz +35 yaş kokusu gibi geldi. Güzel ve kışlık koku, koku olarak ağır değil ama verdiği hava ağır, yani olgun insanlar için yapılmış gibi. 20-30 yaş aralığındakiler için pek uygun sayılmaz.

Givenchy gentelman only absolute bu koku hakkında hiç fikrim yok malesef.
    Dior intense değil hocam Direk intense den sonra olan dior homme parfüm bugün deniycem bi parfümeride bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mmertkk -- 3 Kasım 2018; 13:28:28 >
  • quote:

Dior intense değil hocam Direk intense den sonra olan dior homme parfüm bugün deniycem bi parfümeride bakalım
    o zaman bilmiyorum hocam, yorumunuzu da yazarsanız bilgi paylaşımı açısından iyi olabilir.
  • Arkadaşlar Dp , David Walker yada vb yerlerden yada netten 100 liraya kadar etkileyici kokular önerir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tysagman

Arkadaşlar Dp , David Walker yada vb yerlerden yada netten 100 liraya kadar etkileyici kokular önerir misiniz ?
    Hocam bu tavsiyeye benimde ihtiyacım var.
    Şimdilik aklımda Slazenger Power var kırmızı renkli kokusu biraz baharatlı tatlı bir koku kalıcılığı baya iyi. Denemenizi öneririm.

En Etkileyici Erkek Parfümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doc.dr -- 14 Aralık 2018; 16:26:1 >
  • leopolidas hocam @leopolidas
    yaş 45 erkek. yılbaşı kampanyalarından yaz ve kış için parfüm almak istiyorum
    tavsiyelerin nedir
    teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunag -- 15 Aralık 2018; 18:51:51 >
    Hocam benim sıkıntım hangi mağaza olursa olsun, testerını deneyerek kalıcılığını test edip aldığım parfümde testerdaki kalıcılığı bulamıyorum. En son jpg ultramale de bu problemi yaşadım. Sonrasında boynere tekrar gidip incelediğimde 2-3 gün kokan testerın BPI üretimi benim aldığımın ise Antonio Puig 2016 olduğunu gördüm. Almadan böyle birşey olmasına imkan vermediğim için hiç dikkat etmemiştim. Şimdi yeni bir koku bile alacak olsam iyice bakarım fakat çoğu üründe de satılan ile tester hep farklı veya çoğunun testerı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunag

leopolidas hocam @leopolidas
    yaş 45 erkek. yılbaşı kampanyalarından yaz ve kış için parfüm almak istiyorum
    tavsiyelerin nedir
    teşekkürler
    yaz için daha çok aquatik kokular öneriliyor youtube ingilizce videolarda. ama Türkiye'de yaz onlara göre bile daha sıcak ve nemli geçiyor.

dolayısıyla hafif veya aquatik kokuları öneririm. örneğin bvlgari serisinin çok aquatik kokusu var. hafif koku olarak da gün içinde ysl l'homme, akşam-gece zamanları için de la nuit de l'homme önerebilirim. la nuit de l'homme aslında eskiden sonbahar ve kışın da iyi gidiyordu fakat formülünde seyreltme oldu. kışın yine kapalı ortamlar için güzel kokudur. aslında l'homme, la nuit de l'homme ve dolce gabanna the one önerebileceğim ilk 3 kokudur, her açıdan bu 3ü güzeldir, ama bunlardan birini alınca diğerlerini almaya gerek yok, benzer işler için yapılmış kokular çünkü. çakmalarına da araştırıp bakabilirsiniz, zara çakmalarını ucuza satıyor mesela.

her mevsim freş özellikli parfüm için adg profumo öneririm. olmazsa bleu de chanel de güzeldir.

kış için spice bomb, valentino uomo ve bvlgari men in black öneriliyor genel olarak. ama bunları deneyip de alın bence, herkese göre değil. bana ağır geliyor mesela. hatta tom ford un bir kokusunu denedim, internette çok övülüyor, çikolatalı bir koku, denedim, baş ağrısı yaptı, fazla sentetik geldi.

edit: yeni çıkan parfümlerden "Azzaro Wanted By Night Edp" çok övülmüş, baya iyi bir koku. tavsiye edilebilir, henüz hiç koklamadım ama parfüm alırken baktığım sitelerde iyi puanlar yorumlar almış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leopolidas -- 17 Aralık 2018; 0:39:0 >
    Hocam spicebomb en iyi taklidi hangisidir? Açık parfümde olur.
  • diesel fuel for life araştıran için söylüyorum kokusu çok çekici çok güzel ama kalıcılık bitik abi. bak evden çıkmadan önce duş alıyorum kurulanıp o şekilde 4-5 kez sıkıyorum karıya gidiyorum 1.5 saat muhabbbet ediyoruz (ısınma turu) tisörtü çıkarıyorum koku moku gelmiyor burnuma. bu parada bi parfümün henüz 2 saat geçmemiş olmasına rağmen tisörtün altından dahi kendisini yoğun şekilde hissettirmesi gerekirken 1.5 saat olmadan gidiyor halbuki o kadar öven olmuştu hayal kırıklığı benim için asla tekrar almam..
  • Viktor rolf - spicebomb benim kullandığım ve etrafımdakilerin beğendiği bir parfüm sahsen öneririm kış için ideal genel beğeniyede açık
  • quote:

Viktor rolf - spicebomb benim kullandığım ve etrafımdakilerin beğendiği bir parfüm sahsen öneririm kış için ideal genel beğeniyede açık
    Hocam spicebomb için en iyi taklit hangisi? Açık parfümde olabilir.
  • doc.dr D kullanıcısına yanıt
    En yakın bargello yapmış dp de fena değil ama bende baş ağrısı yaptı.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.