Şimdi Ara

En etkileyici erkek parfümü ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
29.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: |Mustafa|

Rochas & armani black code ' un falan d&p kodları varmı acaba ?

Rochas Man.... R3
    Armani Code... A13

100 ml'lik şişenin fiyatı 22 TL.

Bu arada adaşız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga

bir başka konudada sormuştum burayada yazayım
    bu kendi gelmeden kokusu gelenler ne yapıyor anlamış değilim dolduruyorlarmı nedir biri açıklayabilir mi

birde orjinal parfüm ve sahte arasındaki fark nedir yani alırken dikkat edilecek bir şey var mı
    kutusu vs.

?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuSoniC

quote:

Orijinalden alıntı: |Mustafa|

Rochas & armani black code ' un falan d&p kodları varmı acaba ?

Rochas Man.... R3
    Armani Code... A13

100 ml'lik şişenin fiyatı 22 TL.

Bu arada adaşız

Teşekkürler.Adaş
  • bakalım ist. dönünce denicem tavsiye ettiklerinizi
  • Siyah saç, esmer ten(esmer renginin en açık tonu esmer bile demek zor ama deniyor :D) hangi parfüm gider :D
  • Aromel - Match..

Omzuma yatan kız bir daha kalkmıyor.
  • lacoste red ve pi deneyin gorun
  • d&p dediğiniz mağazanın ismi değilmi ? bi de parfümlerin kodlarını niye istiyorsunuz adını söyleseniz veremiyolar mı?=) gio var bi de o nasıl?
  • Yorumlara devam.
  • bende yarın gidip armani attitude,attitude extreme veya dior fahrenheit absolute dan birini alacağım çok güzel diyorlar bu parfümlere.
    benim gibi baharatlı parfümlerden hoşlanıyorsanız kesinlikle armani den bir parfüm almalısınız çünkü baharatlı parfümleri en iyi onlar kıvırıyor veya christian dior fahrenheit , hugo boss - boss da önerilerim arasında
  • quote:

Orijinalden alıntı: sörjin

sen hiç axe reklamı izlemedin mi ?

For man.For woman.
  • D&P de bir parfüm keşfettim arkadaşlar kimsede koklamadım bu kokuyu daha önce Rochas tarzı bir koku olduğunu biliyorum şekerli ve hindistan cevizli kokunun kalıcılığı gün boyu üzerinizde hissediliyor herkes baksın bu kokuya ARMANİ CİNO
  • Bu parfüme yakın çevremdeki herkes bitti ama onlar ısrarla markasını öğrenmek istiyor gerçeği söylemiyorum onlara yakın çewremde sadece ben kullanmak istiyorum kimsede yok çünki hiç biyerde de rastlamadım. Ama buradaki arkadaşlara söylüyorum onlar çok uzaktalar bu koku bi harika kızların dibi düştü dibiiiiiiiiiii ARMANİ CİNO deneyin ve bana yorum yapın parfümün kralı budur abi ya
  •  En etkileyici erkek parfümü ?

One Million

ya da Calvin Klein Crave, Davidoff Adventure, Diesel-Fuel For Life

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vagner -- 10 Kasım 2009; 13:37:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gencfbwade

d&p dediğiniz mağazanın ismi değilmi ? bi de parfümlerin kodlarını niye istiyorsunuz adını söyleseniz veremiyolar mı?=) gio var bi de o nasıl?

aynen. d p nedir ? yasaklanan bi seyse birisi pm atabilir mi lutfen ?
  • Geçen Sene Dark Temptation dı aldım Sonra herkes Aynısını Aldı Bilinmedik Bişey 0lsa Ne oluor Acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: IFSO

quote:

Orijinalden alıntı: gencfbwade

d&p dediğiniz mağazanın ismi değilmi ? bi de parfümlerin kodlarını niye istiyorsunuz adını söyleseniz veremiyolar mı?=) gio var bi de o nasıl?

aynen. d p nedir ? yasaklanan bi seyse birisi pm atabilir mi lutfen ?

doldurma parfum mu ? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tim Robbins

dp den arkadaş rochas aldı bana ... koku manyak ama kokusu hemen gidiyor galiba :D paso sıkıyorum koku kalmıyor üstümde ya deli gibi harcıyorum parfümü..acaba burun mu alışıyo ? aynı arkadaş bi de issey miyake aldı bana ama koku koklamaya değmez bence.. bunun nesini beğeniyosunuz anlamadım.. acaba issey i götürsem dp ye başka verirler mi ? sıktığım kadarının parasını öderim

bu arada tişörtünün her yerine rochas ortasına issey sıkıyorum. bi süre sonra kokluyorum rochas kokusu alamıyorum hiç bi noktadan ama bi fıs issey kokusu kalıyor kötü de olsa kötü dediğim de klasik erkek kokusu ekstra bişey değil gibi yani..

issey miyake ye kötü diyeni vururum. şaka bi yana bende merak ediyordum bunu da beyenmeyen biri olabilir mi diye, varmış. benim favorimdir kendileri ve şiddetle tavsiye ederim

• sansiro e32 beğenmeyen kişi görmedim şimdiye kadar
  • One million...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.