Şimdi Ara

En etkileyici erkek parfümü ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
29.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tek geçerim
  • armani black code
  • Jean Paul Gaultier

----

Ama orjinal almalısınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayı Baba -- 4 Ekim 2009; 12:04:11 >
  • Armani Black Code
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stroma

rochas acık tene gitmiyor söliyimde

beyaz tenliyim rochas parfüm var sıkmasam mı şimdi senin mesajın üstünde de açıklama ve bi kaç soru vardı :D onlar hakkında diyeceğin bişey var mı?
  • Ya şimdi beyaz tene 212 Men ve Armani Black Code mu ?
  • dostlar yeri gelmişken sorayım dedim...bu d&p deki parfüm kodlarının hangi parfüm markaları olduğunu nasıl öğrenicez ?yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • sen hiç axe reklamı izlemedin mi ?
  • Arkadaşlar lacosta red ne kadardır bilyonuzmu
  • arkadaşlar öneriler için teşekkür ederim. Önerilen parfümleri tek tek denicem. Dün kenzo parfümüne bakma fırsatım oldu ama tenime uymadı sanırım. Tekrar teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackRap

Arkadaşlar lacosta red ne kadardır bilyonuzmu

http://www.viphediye.com/?iProduct=44&p=productMore
  • Dün gittim tek tek denedim orjinal parfümleri biyerde.

Açık tenliyim, Issey Miyake ve Armani Black Code en çok hoşuma gidenler oldu.

Ayrıca test amaçlı kollarıma - bileğime sıktım parfümleri dün akşam bi de duş aldım ve şuan hala bu söylediğim 2 parfüm kokuyor, kalıcığı anlayın işte.
  • Siyah saçlı açık tenliyseniz issey miyake ve cristian dior fahreneit öneririm.
  • Fahrenheit önermeyin beyler.. O bizim sırrımız olarak kalsın!

Soran herkese bilmiyorum, öyle sıkıyorum işte diyorum!
  • Kararsız kaldım yahu. Lacoste Red, Issey Miyake, Rochas, Armani Black Code, Bvlgari-Aqva en çok önerilen parfümler. Anket mi yapsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Airplane -- 5 Ekim 2009; 22:33:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan-tr

Kararsız kaldım yahu. Lacoste Red, Issey Miyake, Rochas, Armani Black Code, Bvlgari-Aqva en çok önerilen parfümler. Anket mi yapsam

Roşas şekerli bir koku ama kalıcı değil bendeki(doldurma, açık) galiba. ya da burun hemen alışıyor. issey hoşuma gitmedi düz koku gibi ama tişörtü her kokladığımda kokusunu alabiliyorum. Diğerlerini denemeyi düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 53

quote:

Orijinalden alıntı: MuSoniC

quote:

Orijinalden alıntı: 53

Beyaz tenliler için güzel bi koku varmı?

Bi de Rochas'ın D&P kodunu falan bilen varsa bi zahmet yazabilir mi ?

R3

sağol

armani black code : a13
    ve
    212 men : c1

bu ikisi olur mu? beyaz ten için...

212'yi pek bilmiyorum da armani code olur ben onu kullanıyorum açık tenliyim ve çok kalıcı ve harika bir kokusu var.

• Privacy hakkında bi bilginiz varmı ?
  • burberrys classic men beyaz tenliler için hem kalıcı aynı zamanda güzel bir kokudur tavsiye ederim.212 de iyidir ama acıkcası fazla kalıcı bulmuyorum ama koku olarak güzel armani black code unda kokusu harikadır ama oda burberrys kadar kalıcı degil,gerçi parfum işi ten işidir kişiden kişiye degişebilir orada test edip bir 15 dk dolaşın sonra koklayıp karar verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magicool -- 9 Ekim 2009; 20:02:36 >
  • Bütçem en fazla 50 TL arkadaşlar. Ne alabilirm tavsiyeleriniz neledir ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.