Şimdi Ara

En etkileyici erkek parfümü ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
3
Favori
29.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Etkileyici kokusu olan bir erkek parfümü arıyorum. Ama çok tanıdık bir koku olmayacak. Öneri verebilecek varmı.

• Fuel For Life - Diesel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inuY -- 3 Ekim 2009; 17:30:40 >
  • yok mu başka öneride bulunacak...
  • rochas man
  • Lacoste
    Fahrenheit
    Armani Mania
    Gucci
    İntense Euphoria Men
    Burberyy
    Hugo Boss
    Calvin Kleine
    brut
    Giorgio Armani
    gucci zebra
    Cliniq
    Davidoff (relax)
    Aqua Di Gio
    Harley Davidson Cool Blue
    lacoste booster
    joop
    Tommy Hilfiger
    Roma
    Issey Miyake
    212 carolina herrera
    gaultier
    Issey Miyake
    dıorun higher
    ...
    ..
    .

Kişiliğe ve surat tipine göre parfüm seçmek daha iyidir bence.

Şahsen hafif parfümler kullanıyorum.

Şuan Lacoste hakimiyeti üstümde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bc_ -- 3 Ekim 2009; 20:14:19 >
  • ultra violet 3 senedir kullanıyorum kaç kızın parfümün ne sorusunu sorduğunu sayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t_mac55 -- 3 Ekim 2009; 20:16:19 >
  • Parfüm konusu önemlidir. Teninize uygun olanı bulmalısınız. Birisine uyan parfüm diğerine uymaz.
  • Paran varsa Kenzo al.Özel baharat takviyeli serisi çok özel,çok da etkileyici bir koku;kolay kolay kimse de bulamazsın,ama fiyatı tuzludur haberin olsun.
  • Rochas Man .. Sebebine gelirsek , ne kadar tanıdığım kız varsa hepsi parfümün kokusu için üzerime atladı Tabi insan gibi sıkıcan. " Aaa , kokmuyo bu lan " diye değil. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hooiken -- 3 Ekim 2009; 20:37:25 >
  • Axe'ın yeni çıkanı da güzel ama çok çabuk gidiyor kokusu, kalıcı değil. Birde Pi diye bir parfüm var. Kıyafet üzerinde kalınca dehşet kokuyor. Ona da bak derim. Bizim sınıftaki kızlar deli olmuşlardı. Kravatımı almıştı az daha gömleğimi çıkaracaktılar

• Sana rana marka esansı tavsiye ederim.Kadın erkek herkesi etkilersin.
  • ya arkadaşın arabaya girmiştim çok süper koku vardı nargile gibi çok güzel hep arabanın içinde kalasın geliyo aynı kokudan okulda filan bazı kızların yanından geçerken hafif kokuyodu (hafiften sigara , nargile gibi kokuları andırıyo) onu bilen yazarsa sevinirim
  • rochas man gerçekten harika ama birkaç arkadaşım bir gün bize geldikten sonra şişeyi görüp kullanmaya başladı. bu etkiyi yaratan başka bir parfüm var mı bildiğiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßoozeR

Rochas Man .. Sebebine gelirsek , ne kadar tanıdığım kız varsa hepsi parfümün kokusu için üzerime atladı Tabi insan gibi sıkıcan. " Aaa , kokmuyo bu lan " diye değil. Tavsiye ederim.

Rochas herkese gitmez. Şekerli bir kokusu var. Kış kokusudur.
  • wilderness.
  • issey miyake tabikide
  • Lacoste Red
    Calvin K Crave
    Ji Sander
    Armani Mania

Favorilerim bunlar. Ofislerde doşalırken kızların buradan ömer geçti demeleri güzel oluyor.
  • paco rabanne-one million bvlgari-aqva
  • Bak arkadaşım.Esmerim,Kenzo homme deu diye birşey di sanırım adı.Bu kokuyu aklına kazı.Her tende aynı kokmayan bir kokuEğer tenine uyarsa gerçekten çok çok iyi kokuyor ve kalıcı.
  • Benim parfümü annem almış pazardan markası david beckham
    kokusu güzel ama
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.