Şimdi Ara

EN DÜŞÜKLERDEN TIP MI İYI SEHIRDE DIS HEKIMLIGI MI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
1.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıralamam 23k civarlarında olur diye bekliyorum veya daha iyi de olabilir o yüzden mesela Tokat Tip tutuyor diyelim ona gitmemi mi önerirsiniz yoksa Batıda veya Ankara da felan diş hekimliği okumami mi önerirsiniz diş hekimliği cok daha zor diye duydum ama aynı zamanda ferah gelişmiş bir şehirde okumak istiyorum ne önerirsiniz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Bulug B kullanıcısına yanıt
    Hocam iki sene boyunca diş hekimliği gelmesine rağmen 3. Seneye bıraktım ve umarım bu sene güzel bir tıp fakültesine gideceğim. Tabi bir sürü kıstas var ama bunlara değinmeden şunu söyleyebilirim ki BENİM GÖZÜMDE Adıyaman tıp > Hacettepe diş .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam konudan bağımsız Tokat şehir merkezi o kadar kötü değil

• Evet hocam biliyorum ama benim sıralamaya gelebilecek en iyi tıp Tokat vs. Olur diye onu örnek verdim

• Hocam dişe de tıpa da aynı derecede yakinsan ben batıda diş derim. Kötü bir şehirde en az 6 sene geçirmek hiç mantıklı olmaz bence

• hocam diş istiyon mu yani ona bağlı

• Hocam çok da ilgimi çekmiyor açıkçası tıp daha çok ilgimi çekiyor biraz daha araştıracağım

• Sıralamanı bekle derim çok sınırda gibiysen düşünme şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Diş okuyan tanıdığım yok ama internette gördüğüm kadarıyla diş okumak çok maliyetliymiş istenilen malzemelerden dolayı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peder zenginse diş

• Diş istemiyorsanız severim/alışırım vs diye düşünüp yazmayın.Her sene bırakanlar oluyor.Prekliniklerde her azar işittiğinizde ,telafiye kaldığınızda keşke yazmasaydım demektense mutlu olacağınız bölümü okumanız daha iyi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangisini istiyorsan onu seç. Belki büyükşehirde diş okuyacaksın ama güzel bir arkadaş ortamın olmayacak. Belki küçük şehirde daha mutlu da olabilirsin. Sırf şehir için seçim yapma. Ama yok kesinlikle küçük bir şehirde duramam çok sıkılırım 6 sene dayanamam diyorsan o zaman büyükşehirde diş daha mantıklı olabilir. Ben olsam tıp seçerdim.

• Dişin çeka ile aynı bölümü okumak, çeka'nın alt dönemi olmak, daha renkli universite hayatina sahip olmak, işinin en iyilerinden ders almak(trde),daha rahat bir tempoya sahip olmak gibi ekstraları var

• Şu doğunun en leş tıpını hacettepe veya batıdaki diğer top dişlere değişmem diyenler çok ezilmişlik psikolojisi içinde olanlar oluyor genelde. Sırf tıp okuyorum toplum statüsü gibi sebeplerde seçmiş oluyor. Ha insan dişlerindense vücuduna ilgi duyuyorsan ve gerçek ilgi alanın tıp ise bu loserlardan değilsin demektir tıp yaz geç derim :) arkadaşım 17k ile diş yazdı batıda, doğuda tıpa yatay geçiş yaptı pişman olup. İlgin nereyeyse oraya yönel gerekirse vanın köyünde olsa bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liberal Bardağı -- 27 Haziran 2022; 12:54:41 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şehrin çok önemli olduğunu düşünüyorum

• Bu soruyu soran kişi tıp yazar diş yazacak adam zaten kafasında bitirmiştir

• hocam tıp gelmedi diye dişe gidenler pişman oluyor. çünkü diş hem okurken pahalı (malzemeler dolarla geliyor diye biliyorum) hem de çok zahmetli tıpa benzemiyor pek.

tıpta geçiş imkanı sunuyorlar diye biliyorum oradan halledebilirsiniz belki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.