Şimdi Ara

EN DOĞRU ANKET SONUÇLARINI ÇIKARAN KONDA ARAŞTIRMA FİRMASI : AKP OYLARINDA ÇOK BÜYÜK DÜŞÜŞ!!!! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
207
Cevap
1
Favori
18.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
284 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

* BENİM HAYALİM BU ÜLKEYİ YABANCILARIN YÖNETMESİ....

* Bana kimse dinden, milliyetçilikten bahsetmesin. Yıllardır dincisi milliyetçisi yönetti

* iq yüksek adamları bulsunlar abi, iskandinav ülkelerinden bulsunlar, Japon getirsinler, her gelişmiş toplumdan getirsinler adamları. Baksınlar objektif olarak nedir bu ülkenin derdi. Alsınlar kararları yönetsinler.

* Yapamıyor abi bu ülke insanı YAPAMAYACAKTA. Bu kafası sahtekarlıktan başka bir halta yaramayan toplumdan bir şey olmayacak. 2 ileri 3 geri aynı düzen devam eder.

* FORUMDAN BİRİ ÇIKSIN DESİN Kİ AMA SAMİMİ OLUN, BEN BU ÜLKENİN GELECEĞİNİ GERÇEKTEN PARLAK OLDUĞUNA İNANIYORUM DESİN. Adalet, eşitlik, insanların refah düzeyinin artması bunların gerçekten olacağına inanıyorum diyen varsa söylesin
    Zaten bu ülkeyi yabancılar yönetmiyor mu? #BOP

2008de İsraile verilen Bi iş: suriye sınırında mayınlar kaldırıldı

2011 Suriye iç savaşı

2013 Suriyeliler sınırdan akın etti

TSK kendi ilacını üretebilen yapıdaydı. Savaş çıksa dahi bütün ilaçların (hayati) muadili yapabiliyordu

Cia ajanı feto ve malum kişiler ergenekon kumpası kurup en özel yer olan kozmik odaya girdiler. Savaş anında nerden yakıt alınacak kuvai milliye nasıl olacak abd ye gitti

TSK mın ilaç üretimi durdu

Ne varsa satıldı 63 milyar dolar para geldi özelleştirmelerden. 40 milyarı suriyelilere gitti

Çar çur

Tank palet katar ordusuna çerez parasına peş keş

Başkanlık geldi

Yakında eyelat sistemi de gelirse şaşırmamak lazım

*

Kırmızı bültenle aranan terörist TRT ye çıkarıldı savcılık düşünce özgürlüğü dedi

Feto akp işbirliği geçmişte neler yaptı bakmak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam belki 18 yıl yetersiz bir zamandır 21 yıl gerekli belkide siyasete aklım almıyor benimkisi ironi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Akp li değilim ama chp li hic degilim hdp nin tabelasını dahi görmedim buna sp de dahil ip lerden nefret ederim yeni partileri zaten hiç sevmedim simdi ben nerelere gideyim...

• quote:

Orijinalden alıntı: tersosmos

Ayasofyayı açsın 🚱 RTE oyumuzu alsin bu kadar net ekonomisi kötü olanlar Yunanistan'a gidebilir beğenmiyorsa cennet ülkemizi 🇹🇷
    Bunu diyenle şunu diyen aynı kafa.

"keşke yunan kazansaydı da Atatürk olmasaydı" Kadir Püsküllüoğlu ve forumdaki takipçi zeka küpleri. Bunlar birde hain vahdettini savunur gram tarih bilmeden.

Ayasofya ibadete açılacaksa açılsın. Bunu siyasete alet etmeye gerek yok

Bütün yetki tek kişide. Bir kararnamesine bakıyor

2 günde gazoz olur bu konu da. Gündem yapma becerisi ekonomik kriz ve büyük şehirler gittiğinden beri kayboldu. Halk artık açlık ekomoni hak hukuk konuşmak istiyor...

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    1935 hukukunu delmenin çaresini arıyorlar.. Yaparim dediysem yaparım tez vakitte cuma namazını kalmamız gerekiyor.

NOT: SON yıllarda cuma namazlarına gitmemeye alıştım acil toplantı yapmam gerekiyor kendimle.

• quote:

Orijinalden alıntı: teknoCat

Zaten bu ülkeyi yabancılar yönetmiyor mu? #BOP

2008de İsraile verilen Bi iş: suriye sınırında mayınlar kaldırıldı

2011 Suriye iç savaşı

2013 Suriyeliler sınırdan akın etti

TSK kendi ilacını üretebilen yapıdaydı. Savaş çıksa dahi bütün ilaçların (hayati) muadili yapabiliyordu

Cia ajanı feto ve malum kişiler ergenekon kumpası kurup en özel yer olan kozmik odaya girdiler. Savaş anında nerden yakıt alınacak kuvai milliye nasıl olacak abd ye gitti

TSK mın ilaç üretimi durdu

Ne varsa satıldı 63 milyar dolar para geldi özelleştirmelerden. 40 milyarı suriyelilere gitti

Çar çur

Tank palet katar ordusuna çerez parasına peş keş

Başkanlık geldi

Yakında eyelat sistemi de gelirse şaşırmamak lazım

*

Kırmızı bültenle aranan terörist TRT ye çıkarıldı savcılık düşünce özgürlüğü dedi

Feto akp işbirliği geçmişte neler yaptı bakmak lazım

Alıntıları Göster
    Hayır yönetmiyor...

Dediklerinin hepsini bizim insanımız yaptı. Yok o yaptı bu yaptıysa mevcut yönetimi suçlamaya hakkın yok.

Bunların hepsini bizimkiler yaptı.

• Şahsım ülkesinde acaba millet, şahsımdan başkasını seçerse, şahsım, şahsım ülkesinin yönetimini başkasına verir mi?

• Aykan19o3 A kullanıcısına yanıt
    Başkanlık sistemi hükümeti güçlendiriyor, mesela şuan chp eleştiriyor ama hükümete geldiğinde değiştirmeyecek ve savunacak bundan eminim.

Gezi parkı uzun bir konu, sebebi görünürde ağaçtı ama eylemler ve o protestoları yapanların bir çoğu pkklılardı(ordaki gençlere demiyorum onlardan ayrı). Orda gençleri kışkırtıp kendilerine ekmek çıkarmaya çalışıyorlardı. Ama ne olursa olsun ekonomiyi etkiledi mi etkiledi.

Bu darbeler ülkeleri çok geri götürüp, ekonomiyi mahvediyor. Bizim tarihimiz hep darbeler, ihtilaller ile dolu olduğundan hiç belimizi doğrultamadık. Ha bu darbeyi yapanları ülkede besleyen, örgütlenmelerini farkedemeyen onlarla yıllarca dost olanda akp ona bişey demiyorum.

Akp gittiğinde eğer bir refah yaşarsak maksimum 5-6 yıl refah sürer, sonra yine yanlış kararlar ile aynı duruma geri döneriz. Çünkü bu siyasetçilerin kafası hiçbir zaman değişmeyecek.

Ha yukarda gezi ve darbe ekonomiyi etkiledi dedim ama şuan ki ekonominin durumunun yüzde 80 sorumlusu akpdir. O olaylar olmasa dolar şuan 7 yerine 6 olurdu yani pek birşey değişmezdi. Bu benim düşüncem.

• unforgiven1127 kullanıcısına yanıt
    AKP şu an SGK'ya bağımlı kişilerden ve teşkilata bağlı kişilerden oy alıyor zaten, o yüzden 25-30 en dip ama iktidardan düştüğü an %10 altına bir kaç ayda gider.
  • Gönlü razı olmazsa İstanbul'daki gibi ezici bir farkla gider.. Bu kadar basit. Dönem bitti artık..
  • AKP'li olduğunu söyleyemeyen utangaçlar çareyi AKP gidince birşey değişmeyecek demekte bulmuşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-481916DD1 -- 9 Haziran 2020; 1:19:18 >
  • Arkadaşlar, gençleri bilmem ama parti yok ki başka diyen büyükler, Babacan'ın bakanlığını medeni duruşunu gördü o bir seçenek, davutoglu ne kadar babacan kadar olamasada onunda bir duruşu puan aldırır, önemli olan akape ve bunagin çıkartacak oldukları yasa, o kadar çok açık kapatmak için düşünüyorlar ki Tayyip süre verdi çözün işi diye maksat deva ve geleceği seçime sokmamak ama o oyunun tutacağını sanmam, 30 dan aşağı iner mv seçimi, he başkanlık dersen onda oynama olabilir ama artık tayibin ölüsü 45 alır falan geçin bunları, 1000 TL verip 5 bin verdik dediler, kredi vereceğiz diyip 67 gündür değerlendirme aşamasında olan var, hatta işsiz güçsüze verilmiş akıllı gencim gidip cep telefonuna yatırmış parayı onları bilen bir halk var, cem yılmaz jn dediği gibi koştum mostum tamam olmamış YEMEZLER.. bu arada 10 kg yorganın altında yatıyorduk, kürtaj yapanlar var onlar yine oy verir işte 25i geçer, cami minare karın doyurmuyor hele kanal manal hak getire eve 1 balık alan yine 1 balık alacak ama artık torununa çocuğuna marka olamasada çocuğunun torununun istediğini alabilmek istiyor, millet aç ac değil mevzu millet artık INANMIYOR

• yav he he 😁😁

• etoiledorient kullanıcısına yanıt
    Alternatif 2 partinin "bir şekilde" seçime giremeyecgini düşünüyorum.. Zira şimdiden mv transfer yasağı, vb için kanun değişikliği için çalışmalar gündeme geldi..
    Öncelikli ama bu 2 partiyi oyuna almamak. Muhtmelen de oylr olacak gibi duruyor bir erken seçim ile..
    Yoksa 2023 beklenirse (ki bence imkansız) bu 2 parti her türlü seçime girecek şartları sağlar.

• Mevcut olarak virüsten dolayı bir kriz var. Bu kriz global bir kriz. Ülkemizde de etkileri çok büyük. İnsanlar geçinemiyor. Hayat gerçekten aşırı pahalı. Bunca sorun varken tek derdimiz Denizli otoyolu veya Ayasofya olmamalıydı. Gerçekten ülkemiz insanı adına üzülüyorum. Müslüman bir ülkeyiz , binlerce camimiz var. Herkes istediği şekilde ibadetini edebiliyor. Bu zamana kadar namaz kılacak cami bulamıyoruz diye sorun yaşayan vatandaşımız çok azdır.Belkide yoktur bilemiyorum. Fakat işsizlik yaşayan , geçinemeyen , okuluna giderken kilometrelerce yürümek zorunda kalan gibi gibi yüzbinlerce vatandaşımız var. Gündem bu olmamalı.. Yanlış yapıyorlar. Siyasi görüşüm ne olursa olsun ülkenin başındakilerin bazı şeyleri iyi yönetmesini isterim. Fakat yapılan yanlışları anca sandıkta anlayacak gibi duruyorlar..
  • Bi düşüş yok ki
    Yüzde 30 akp yüzde 10 da mhp al sana nur topu gibi yuzde 40 oy

• Beyler önünüzden yiyin. Her seferinde aynı terane sıkılmadınızmı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok büyük adam olacağız. Karalayın birbirinizi. Yaw herkes birbirine yada karşı düşünceli insanlara yazmadığınız kötü kelime kalmamış. Belki komşusunuz belkide arka sokakta oturuyor ama ahlaki yönden kullanılmayacak kelimeler yazıyorsunuz. Buradaki yazanlar kendilerini kutuplaştırmış. Çok şükür ki Türkiye ile alakasız yazdıklarınız. Karşındaki insana saygı duymayan kendine saygı duyulmasını beklemesin. 🇹🇷 Türkiye’m Büyüksün.

• Kesinlikle CHP ve AKP nin baraj altında kalması lazım. Bir parti bu kadar oyu o kadar yıpranmaya rağmen alıyorsa muhalefet muhalefet yapamıyordur. Halkın partisi değildir. Koltuk sevdalısı muhalefet. Başarıdan başarıya koşuyor. Çobanlar ve koyunları. Partisini başına oturmuş kalkmak bilmeyen bütün liderler böyle

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.