Şimdi Ara

EN ÇOK YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ REMAKE OYUN ? [ANAKONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
3
Favori
3.485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harry Potter Serisinin Remakelerinin olmasını isterdim özellikle ps2 ye çıkan ilk oyunları güzel değildi.. ilk oyundan başlayıp remake olarak yapsalardı çok satardı kesinlikle..
  • Grandia 1 ve 2: Hayatımda oynadığım en iyi RPG lerden biri Grandia 2 dir. Grandia 1 oynamak nasip olmadı bana. Bu seri REMAKE olmayı hakediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheLuBu -- 10 Mayıs 2020; 13:6:3 >
  • aragorn34 kullanıcısına yanıt
    Bana hiç denk gelmedi ama 2000 yılından sonra ben hiç atari salonuna gitmedim belki ondan olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Bana hiç denk gelmedi ama 2000 yılından sonra ben hiç atari salonuna gitmedim belki ondan olabilir
    Evet olabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: Nınja

Videosuna baktım ‘ Kaleye yaklaştığında acaba şut atabilecekmiyim ‘ heyecanı yeter
    Sen bide 4 ün videosunu izle bence gelmiş geçmiş en keyifli futbol oyunu bu serilerdir

• Crazy taxi 1 -2 -3 Serileri

EN ÇOK YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ REMAKE OYUN ? [ANAKONU]
  • Fallout 2
  • Ps1 ve 2 dönemine ait oyunları gözden geçirseler harika oyunlar var, o dönem iyi içeriğe sahip fakat teknik olarak yetersiz olmasından dolayı gerekli etkiyi yapamayan çok fazla oyun var.

Mesela gta1 ve 2 iyi temaya sahip bir oyundu fakat üstten bakış açısı ve 2 boyutlu yapısı sebebiyle tam manasıyla patlama yaşamamıştı, adamlar 3 boyuta geçtiğinde yer yerinden oynadı :) bir nevi gta1 ve 2 ‘nin remake hali gibiydi. Böyle oyunları gözden geçirseler çok iyi olabilir :)

• TUROK 2008 Yapımı olan. Yapılsa süper olur. EN ÇOK YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ REMAKE OYUN ? [ANAKONU]EN ÇOK YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ REMAKE OYUN ? [ANAKONU]

• Mafia 1 ve Syphon Filter serisi iyi olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: titanic70

Harry Potter Serisinin Remakelerinin olmasını isterdim özellikle ps2 ye çıkan ilk oyunları güzel değildi.. ilk oyundan başlayıp remake olarak yapsalardı çok satardı kesinlikle..
    EA ilginç bir şekilde remaster ve remake işine girmiyor. Ellerinde Mass Effect, Dead Space, Dragon Age, Mirror's Edge ve Crysis gibi seriler olmasına rağmen PS4'e çıkarılmadı. Geçenlerde duyurulan Crysis Remaster da, Crysis'in haklarının EA'den Crytek'e geçmesi sonucunda gerçekleşti.

EA gibi bir firmanın kârlı remaster işine girmeme nedenini merak ettim. Bir araştıralım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 10 Mayıs 2020; 14:28:24 >
  • Mgs 1-2-3
    Sİlent Hill 2

hepsininde isim hakki kumar makinesi yapan konamide remake i geçtim yeni oyununu bile anca kumarhanelerde goruruz. cok derin seyler besliyorum bu konamiye forum kurallari müsade etmiyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emorra -- 10 Mayıs 2020; 11:13:28 >
  • Rock 'Em Sock 'Em Robots Arena: Zamanında en çok oynadığım oyunlar arasındaydı. Kolunu bacağını kopardığımız robotların kollarını bacaklarını kendi robotumuza takardık. Remake olarak gelse tadından yenmez.

• vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten harika gözüküyor. O zamanda böyle bir yapım helal olsun yapımcıya.
  • TheLuBu kullanıcısına yanıt
    Ne varsa o zamanlarda var hocam ))
  • Fighting Force 1 ve 2 Ah ulan EIDOS şu serinin devamını getirmedin ya senin gibi firmanın ben.....

EN ÇOK YAPILMASINI İSTEDİĞİNİZ REMAKE OYUN ? [ANAKONU]
  • C.O.D 2

• Vigilante 8 2nd Offense: Vehicular Combat(Araç Savaşı) türünün bana göre en iyisi olan yapım. Playstation 1 de bütün araçları full upgrade yapmıştım. Müzikleri ise arada açıp dinlenilecek kadar güzeldi. Keşke güzel bir REMAKE yapımı gelse.

Vigilante 8 - 2nd Offense Soundtrack

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.