Şimdi Ara

EN ÇOK SATAN UFO ISITICI Ufo Line L/Uk 3000 Watt Uzaktan Kumandalı Infrared Isıtıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
14.627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MERHABA Ufo Line L/Uk 3000 Watt Uzaktan Kumandalı Infrared Isıtıcı almayı düşünüyorum okuduğum yorumlar çok güzel sanırım piyasada en çok satan ısıtıcı bu kullanan arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim bi yerden de çok uygun fiyata buldum almak isteyen arkadaşlarda benle iletişime geçebilir

• Hepsiburada Fırsatlarım bölümünde uzun süredir duruyor. Oraya da bir gözat derim.
  • Bu modelin termostat ayari mevcutmu yoksa biz kumandadan kendimizmi kapatmamiz gerekiyor? Ona gore bu veya diger modellerine bakacagim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasyas -- 4 Ekim 2010; 16:39:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasyas

Bu modelin termostat ayari mevcutmu yoksa biz kumandadan kendimizmi kapatmamiz gerekiyor? Ona gore bu veya diger modellerine bakacagim.

Benim bildiğim bu sobada termostat yok sadece zaman ayarı var oda belli bir zamana geldiğinde kapanıyor otomatikman ama kumandalı olanlar böyle illa çok sıcak oldu kapatalım diyorsanız onu zaten kumandasından kapatıyorsunuz kendi termostat yapmıyor.. çünkü öyle bir ayarı yok o yüzden termostatlı modellerine bakınız derim.

Ama genede söylim bu ufoyu yaktığnıız zaman ısınıyorsunuz ama soba termostat yapıp kapandığında oda eski haline dönüyor yani hemen etkisi geçiyor sobanın.. bende ufo kullandım hemde sağlam marka olan ARDONAT markaydı sobam.. güzel ısıtamadı koca salonumu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Se_co -- 4 Ekim 2010; 16:57:58 >
  • benim kanımca bunun maliyeti fazla olur.bende kararsızım..kağıt üzerinden bazı bilgiler paylaşayım ..bende yorumlara göre sçeceğim bi modl

alf gk 1200-3000 modeli daha mantıklı olur bence ..

http://www.hepsiburada.com/Liste/alf-gk-min1200max3000-infrared-isitici/ProductDetails.aspx?productId=evalfgk1800&categoryId=8001873

1200-1400-1600-1800-2000-2200-2400-2600-3000 9 kademesi var diyor yorumda ..

ufonun bu modelide tüketim açısından daha iyi gibi
    Model Güç ( W ) Ebat ( cm ) Yaklaşık Isıtma Alanı
    Kapalı Alan Açık Alan
    UFO UK/S23 1300 ~ 2300 9X19X112 13 ~ 23 m² 8 ~ 16 m²
    Garanti Süresi 3 Yıl
    Kademe Sayısı 5 ( 1300 / 1600 / 1900 / 2100 / 2300 Watt )
    Kontrol Şekli Uzaktan Kumanda ile
    Kullanım Şekli Duvara,tavana veya taşınabilir ayağa montaj

Not: Uzaktan Kumandalı cihazlarda termostatla ısı kontrolü yoktur.

http://www.hepsiburada.com/Liste/veito-2500-watt-uzaktan-kumandali-karbon-infrared-isitici-ch2500-rw/ProductDetails.aspx?productId=evveitoch2500rw&categoryId=8001873

veitolarda var aklımda ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 4 Ekim 2010; 23:32:10 >
  • ufo ve alf arasında kaldım.
    hangisi sizce daha iyi .

---Alf Gk MIN.1200/MAX.3000 Infrared Isıtıcı---
    http://www.hepsiburada.com/Liste/alf-gk-min1200max3000-infrared-isitici/ProductDetails.aspx?productId=evalfgk1800&categoryId=8001873
    KDV Dahil : 189,00 TL

------------------------------------------------------

---Ufo Line L/Uk 3000 Watt Uzaktan Kumandalı Infrared Isıtıcı---
    http://www.hepsiburada.com/Liste/ufo-line-luk-3000-watt-uzaktan-kumandali-infrared-isitici-/ProductDetails.aspx?productId=evufoluk&categoryId=8001873
    Bu ürün normalde KDV Dahil : 289,01 TL ama hepsiburada bana özel indirim yapmış 189,89 TL (KDV Dahil) olmuş .

ufo için bana özel indirimi var , fakat alf'da indirimsiz 189TL.
    Aralarında ne fark var? Siz olsanız hangisini alırdınız veya aldınız .
  • yarımcı olabilecek yok mu ??
  • Tekrar söylim alf olsun ufo olsun hepsi aynı keseye gelir yani birşey değiştirmez.. illa alacam dersen ufo markalı sobayı al derim..

ama orjinal ufo ve normal ufo markalı soba arasında farklılık var sahte olanlar var olmayanlar var.. orjinallerinde rezinstasın sol en başında UFO armasını görürsünüz camın üzerinde sahtesinde öyle bişey yok.. yani ufonun kendi ürettiği sobadır orjinal olanlar.. diğerleri fasondur.

ama alf sobayı bilemeyeceğim oda ufo soba gibi düşün bir farkı yok.
  • o zaman ufo almam gerekli . başka ısınma alternatifim yok ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolfire01

o zaman ufo almam gerekli . başka ısınma alternatifim yok ...

Ufoyu güde iki üç saat kullanacaksan olur ama gün boyu yakılacaksa o zaman hiç bulaşma onun yerine klima al daha konforlu ısınırsınız klima ile ilgili bütün bilgiler zaten burada verilmiş..

ufo soba ve onun benzeri ııstıcılar gün boyu yakmak için uygun değildir çünkü çok aşırı bicimde elektrik tüketimi ve faturası çabası.. o yüzden klima alın daha rahat edersiniz.

kolay gelsin
  • quote:

o zaman ufo almam gerekli . başka ısınma alternatifim yok ...

ufo 1800-3000 alma bence...
    neden dersen sana pahalıya patlar..elektriğe yetişemezsin

onun yerine ufo uk star 2300 al..
    bu sobalar sürekli yanıyor zaten o yüzden bence 2300ü bile 30metrekareye bile yeter.
    5 kademe 1300-1600-1800-2000-2300 seçeneği var...
    http://www.ufotr.com/Sayfalar.aspx?KatID=X3YMQ3ISB2V0U3OLU3OLW3SIR3K9&SayfaID=X3YMQ3ISB2V0U3OLU3S7W3SIR44M

eğer benim odam ısınmaz diyorsanda alf gk modelini al.alfta ufo üretimidir ..onu bile alsan olur kanımca..
    onda 9 kademe var 1200den 3000e kadar
    http://www.alf.com.tr/Sayfalar.aspx?SayfaID=101

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gren -- 15 Ekim 2010; 14:22:37 >
  • hepsiburada'dan şu an bunları aldım..
    bana özel ufo indirimi olduğu için 99 TL ucuza alabildim ..

Ufo Line L/Uk 3000 Watt Uzaktan Kumandalı Infrared Isıtıcı - (( kdv dahil 189TL ))
    Ufo Ats Alüminyum Teleskopik Isıtıcı Ayağı (29,00)
    Hakelsan MK305 (mat Krom) 3 Lü Priz Topraklı Kordonlu 5 Mt-5 mt (20,98TL)
    world kart ile aldım kargo ücreti vermedim .

Sipariş Toplamı :
    239,87 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolfire01 -- 15 Ekim 2010; 15:58:12 >
  • Bende aldım bu ısıtıcıdan. Şimdi kullanıyorum. Isıtıcıyı açınca cızzzzzzz diye rahatsız edici bir ses geliyor 5-10 sanie civarında. Normal mi bu acaba?
  • normal bende de ufo ukstar 1300-2300 modeli var aynı ses ondada var..
    quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

Bende aldım bu ısıtıcıdan. Şimdi kullanıyorum. Isıtıcıyı açınca cızzzzzzz diye rahatsız edici bir ses geliyor 5-10 sanie civarında. Normal mi bu acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: quasi522

Bende aldım bu ısıtıcıdan. Şimdi kullanıyorum. Isıtıcıyı açınca cızzzzzzz diye rahatsız edici bir ses geliyor 5-10 sanie civarında. Normal mi bu acaba?

Bunu her infared ısıtıcı yani ufo sobaların hepsi yapar ilk açılışta rezinstansların ısınıp genleşmesinden dolayı yapıyor bu sesi gayet normaldir.. mesala bendede ardonat vardı oda öyleydi cıııızzzzttt diye ses çıkarıyordu 15 sn olmadan geçiyordu ve bir daha yapmıyordu.

ama tabi bir tane daha olan safir marka sobada rezinstansı bozuktu o yüzden cıızzz yaptıktan sonra cıt çıt çıt devamlı yapıyordu.. çünkü tellerin çarpıklığından kaynaklanıyordu.
  • quote:

hepsiburada'dan şu an bunları aldım..
    bana özel ufo indirimi olduğu için 99 TL ucuza alabildim ..

Ufo Line L/Uk 3000 Watt Uzaktan Kumandalı Infrared Isıtıcı - (( kdv dahil 189TL ))
    Ufo Ats Alüminyum Teleskopik Isıtıcı Ayağı (29,00)
    Hakelsan MK305 (mat Krom) 3 Lü Priz Topraklı Kordonlu 5 Mt-5 mt (20,98TL)
    world kart ile aldım kargo ücreti vermedim .

Sipariş Toplamı :
    239,87 TL

bende aynı fıyattan aynı urunu alıcaktım fakat hepsıburada bana ozel ındırımı 30 kasımda sona erecek olmasına ragmen ıptal ettı.sıteye ve sıkayet var a yazdım bakalım ne sonuc cıkacak?
  • gerçekten ısınmak istiorsan Infrared teknolojisini hiç tavsiye etmem
  • simdi acik havada calisanlarıda cikmis ufo nun www.isiticisatis.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merol77 -- 27 Aralık 2011; 21:53:08 >
  • konuyu hortlatayım...ben bugün aldım..line 3000 w..uzaktan kumandalı..4 yıl garantili..270 tl...duvara asarak kullanacağım...kumtel ile arasında dağlar kadar fark var dedi satıcı...hayırlı olur inşallah...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.