Şimdi Ara

En Çok Oynanan Oyun

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu sıralar en çok oynana oyun sizce hangisi ;
    galiba internet cafe lerde olsun ev de olsun hala call of duty nin fırtınası esiyo ...

• [ban]

Şşşş !!!
  • ben en çok street fighter oynuyorum...
  • kenle horyuket cekerim
    can vermeden geciveriim
    :
    underground ve cs
  • VAllahi bizim evde bir Pes3 fırtınası esiyor, yani iiiiiinanılmaz....
  • cafelerde cs
  • PES !
  • pes nedir ya?
  • Bu soruyu sorulmamış kabul ediyorum (PRO EVOLUTION SOCCER 3)
  • :)

en çok oynanan counter strike internet cafelerde..

evlerde ise tahminen nfs underground
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by musAKka</i>
    <br />VAllahi bizim evde bir Pes3 fırtınası esiyor, yani iiiiiinanılmaz....
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    biz kaldığımız yerde 6 kişi gece 3'te yemeğine oynuyoruz bazen kan gövdeyi götürüyor.benim gibilerse kaybedilen iddaalardan sonra tövbe edip tekrar dönüş yapıyor bu oyuna(hayır yani idda koymuyo adama bakkala inmesi koyuyo gece3'te[wand]) nasıl bir oyundur bu.
    tek başıma ise warcraft3 battele.net'te oynamaya başladım bu aralar.
    [bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2][bgdnc2]
    hafiftende dos oyunlarına dönüşmü ne var nedir.
  • şu aralar sacred ama şu ana kadar en çok oynadığım oyun HOMM serisidir,başından 5 saatten önce kalkmazdım[bandt]
  • İyi olmuş<font face='Arial Black'>xoge</font id='Arial Black'> konuyu değiştirmiş.
    Valla ben onca zaman geçmesine rağmen Impression Games in Zeus'undan hala vazgeçemedim.100'e yakın map çektim,hala devam..Şu aralar güncel oyunlardan da Sacred-NFS Underground-FarCry-PES3 vs PC'mde yüklü.Genel olarak etrafımdaki çoğu kişide bu ve benzeri oyunları oynuyor...
    PS : Az kalsın StarCraft ı unutuyordum...Bütün oyunları kaldırdığım zaman oluyo PC den ancak StarCraft hep yerindedir.HDD nin Clusterlerine kazıdım onu [krl]
  • Ya bu Pro Evolution Soccer3 yüzünden kangren falan olacağım... Arkadaşla bir oturuyoruz başına, aralıksız 14-15 maç yapıyoruz, gamepad'den dolayı sol baş parmak iiiiiiinanılmaz acıyor, vallahi acısı diğer günlere sarkıyor. Bir de maç esnasında biri diğerinin başparmağını sıkarsa, o parmak işlevselliğini yitiriyor ve oyun otomatik olarak bitiyor. Ya acayip bir acıdır, insan tırnağıyla parmağını ayırmak istiyor, o derece...
  • Counterstrike (netten)
    Championship Manager 03-04

bence en cok oynanan oyunlar...
  • ben ve çevremdekiler
    nfsu
    tercih ediyolar buaralar evlerde
  • Championship Manager 03-04
    Nfs Undergraund
  • yani nfs undergraund,pes 3 ve counter vazgeçilmezler arasında peki ya şöyle bi platform veya ne bileyim bi lord of kings türevi oyunları artık kimse oynamıyormu. yada bir ara moda olan emülatör oyunlarını ???
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Anasarca</i>
    <br />şu aralar sacred ama şu ana kadar en çok oynadığım oyun HOMM serisidir,başından 5 saatten önce kalkmazdım[bandt]
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

5 saat öncüldü benim için, sabah ezanı beni uyumaya gönderirdi aah ah [bwlng]
  • pes3(buralarda ona japon diyolar belki bu isimde duyan olmuştur diye yazıyorum)
    Farcry
    NFS:undergrand
    Starcraft
    diablo(blizzard ne yapsa ölene kadar oynucaz herhalde)
    ama arkadşlarla en çok king of fighters 98 ve mortal kombat 3 kapışıyoruz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.