Şimdi Ara

En çok maaş alan meslek (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
3
Favori
30.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyaz eşya ticaretince iyi para var diyorlar
  • baytar dostum işini tutturursan deli para kazanıyorsun yarım saatlik operasyon 500-600 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexyz

Bilgisayar Programcısı

Ör.Bill Gates iyi kazanıyor.

iyimi kazanıyor adam paranın a...k....
  • Veri Tabanı Programcılığı çok pis para var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pislix

tabikide gemi kaptanlığı bilenler anlar zaten açıklamaya gerek yok

klavuz kaptan 30bin
    tanker kaptanı 20bin TL +1 de ikramiyesi... kebap
  • quote:

Orijinalden alıntı: |Mafia|

Bilgisayar Mühendisi.EA,ACTİVİSİON VE CRYTEK kaç para alıyo biliyomusunuz?

başlangıç maaşları BSc. için en az $65k + bonus + stock
    Master + 3-4 sene deneyim falan varsa kolaylıkla $80k-90k + bonus + stock olabilir. Bunlar yıllık paralar tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BARKU

yeteneğin varsa fahişelik. ciddi söylüyorum. eğitime,sermayeye, torpile ihtiyaç duymayan bir meslek. yattığın yerden para kazanıyorsun

yani sen fahişeliğe yan gelip yatma yerimi diyosun
  • şimdi dostlar;
    1. buraya dek atılan mesajlara bir baktım. Kirli, pis işleri buraya yazanlar olmuş. Sanırım dalga geçmek amaçlı yazılmış. Yoksa fahişelik yaparım demek çokda kolay olmasa gerek. Düşünsenize bir kez, dostunuz akrabanız mesleğinizi sorsa söyleyemez utanırsınız...

2. Kaptanlık: tamam maaşı çok çok güzel olabilir ancak karadan ayrı olmak ve sadece o gemide yaşamak bence hiç mantıklı değil.

3. Tavsiyeler: Az-çok otomobil sektöründe olduğum için biliyorum. Arkadaşlar Matlab/Simulink, UML 2, C++ veya Java'yı çok iyi bilin ki istediğiniz kapıyı açabilesiniz. Şimdi diyenler olabilir eeee AutoCAD, Solidworks felan noldu? Arkadaşlar yeni trend artık daha çok simülasyon üzerine, şu anda bunun ikilemini yaşıyorum zaten...
  • tabiki hayvanclık.adamlar bir inek bir boğa alıyor çiftleştiriyor.yeni çıkanları besliyor sonra yine çiftleştiriyor bi bakmıssın yüzlerce olmus kurban bayramında hayvanları ne kadara aldığımızı gördünüz diyelimki bi tanesi 8 binlira olsa 100 taneniz var 800 bin tl 100 bin tlsi ihtiyaçlara gitse 100 binde işcilerinize 100 binde öyle gıvır zıvır mis 500 bin cepte

birde unutmayın sütü var ondan peynir yoğurt kaymak her türlü şey yaparsın ister fabrikaya ver ister kendin yap.

• En iyisi site yaptırmak, başta tonlarca para harcıyosun ama sonra yattığın yerden kira geliyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: jokercraft

quote:

yeteneğin varsa fahişelik. ciddi söylüyorum. eğitime,sermayeye, torpile ihtiyaç duymayan bir meslek. yattığın yerden para kazanıyorsun

yani sen fahişeliğe yan gelip yatma yerimi diyosun

En çok maaş alan meslek

• quote:

• Turizm bölgesinde eczacılık :D
  • garı pazarlama :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burakc-

Brazzers'da kadrolu eleman.

en güzel iş
  • eczacılık
  • Adres soranlardan para alma.
  • dilencilik....
  • Aklıma Popmundo geldi.
     En çok maaş alan meslek
  • quote:

Orijinalden alıntı: fthzgr

quote:

Orijinalden alıntı: Pislix

tabikide gemi kaptanlığı bilenler anlar zaten açıklamaya gerek yok

klavuz kaptan 30bin
    tanker kaptanı 20bin TL +1 de ikramiyesi... kebap

tanker kaptanı 12.000 $ aldıgı doğrudur, bende denizcilik fakultesi mezunuyum. işe 8bin tl ile başladım ama kesinlikle kebap meslek değildir.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.