Şimdi Ara

En çok izlenen Netflix filmleri açıklandı: İşte en popüler Netflix filmleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
3.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hepside birbirinden kötü yapımlar.Bunları izlemeye harcanan zamana yazık

• Anime ve Belgesel kategorisini tavsiye ederim , geriye kalan kısımda insanı iyi hissettirip de akılda iyi şeyler bırakan pek az yapım var.

• quote:

Orijinalden alıntı: earlybird

Bu mesaj silindi.

abartma hocam,

çoğu çerezlik bird box ise çerezin bir tık üstü

• Gerçekten hepside birbirinden kötü filmlerdi 6/10 sanırım ortalaması

• Netflix kullanıcılarının platformun önerileriyle sınırlı kalındığının ispatı  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iGroN -- 29 Temmuz 2021; 10:23:58 >
  • Hepside 5 para etmez filmler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi rezalet abi izlemeyin baya kotu filmler ben hepsini izledim sadece bird box idare eder diyorum ama bird box da wow diyecek kadar film degil

• Liste komple berbat …

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthalion

İnsanların film zevklerinin çok da kaliteli olmadığının ispatı.

Bu kriteri siz mi belirliyorsunuz ekselans

• Drahmizm kullanıcısına yanıt

Birazcık seçici olup kaliteli içerik izleme çabasında olan insan, izlenmiş olan filmlerin çok da iyi olmadıklarını anlayabilir. Ekselans diyerek de alaycı bir tavır takınmanız hoş değil. İnsanların yüzüne söyleyemeyeceğiniz şeyleri bu tarz platformlarda egonuzu tatmin etmek için yazmayın lütfen.

İyi forumlar,

• quote:

Orijinalden alıntı: Arthalion

Birazcık seçici olup kaliteli içerik izleme çabasında olan insan, izlenmiş olan filmlerin çok da iyi olmadıklarını anlayabilir. Ekselans diyerek de alaycı bir tavır takınmanız hoş değil. İnsanların yüzüne söyleyemeyeceğiniz şeyleri bu tarz platformlarda egonuzu tatmin etmek için yazmayın lütfen.

İyi forumlar,

Kalite derken neyi kastediyorsunuz ?

• Drahmizm kullanıcısına yanıt

Sadece tüketmek üzerine yapılmış, bir platformun içeriğini nicelik bakımından arttıran ancak pek de nitelik barındırmayan şeylerden şikayetçi olabilir arkadaşımız. Çok fazla kişiye ulaşmış streaminglerin artık obezleştiği kanaatindeyim. Alabildiğine içerik, kendi adlarıyla yaptıkları yüzlerce iş. Ancak işin özüne bakıldığında genelde, akşam işinden evine gelmiş olan kişinin hiç kafası yorulmadan zamanını geçirmek istediği ürünler bunlar.

İyi işler var tabii ki... Roma, The Irishman gibi işler de var. Fakat işte bu da bana göre. Yönetmenlere maddi katkı sağlayarak filmlerine ön ayak olmaları muazzam bir şey. Ama şöyle bir haber vardı The Irishman için: ''Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Nielsen raporu filmi ilk 5 gün içinde 17,1 milyon kişiye ulaştığını yapımı ilk gün izleyenlerin ise sadece yüzde 18’inin bitirebildiğini kaydetmişti'' Netflix izleyicileri 3 buçuk saati çok yorucu buluyorlar bu haberden anladığımız kadarıyla. Ancak ortalama ve üzeri sinefil için gayet normal sayılabilir. Bir pizzayı hazırlamak, onu fırına vermekle uğraşmayıp dondurulmuş gıdaları hemen tüketmek gibi bir şey olarak düşünebiliriz basite indirgersek.

Yoksa kalite çok öznel bir şey. Bana göre iyi olan bir şey size göre berbat olabilir pek âlâ. Fakat buradaki ana fikir kişisel sinema zevklerimizden ziyade bu çok fazla tüketilen işlerin yapısının ne kadar sağlam olduğuyla alakalı olabilir. Favori filmlerimizi/filmlerinizi söylerken bunların kaçı Amazon, Netflix ya da Apple işlerinden oluşuyor örneğin... Bu gibi sorular var.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.