Şimdi Ara

EN BÜYÜK DÜŞMAN AKRABALAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle öyle. bir zamanlar durumumuz iyiydi babam tüm akrabalarımıza zor zamanlarında yanında oldu borçlarını ödedi ceplerine para koydu. biz en büyük kazığı en yakınımızdan yedik (amcamdan) iflas etmişti ağlıyordu babam kıyamadı yanına aldı ortak etti peki o ne yaptı kumar oynadı hesap kitap tutmadı babamdan habersiz hisse sattı anlıcağınız bizi dolandırdı iflas ettik sonunda evimizde 3 ay su, elektrik yoktu ödeyemedik kestiler babam o yardım ettiği akrabalardan yardım istedi herkes arkasını döndü. Dedem bile evden kovdu tarla satmasını rica edince bizde son çare Adanadan taşındık İstanbul'a beni çok zor zamanlar bekliyordu sevgilime hiç birşey diyemedim Adanadan ayrılırken sustum ağladım sadece. Arkadaşlarımla vedalaştım ve artık İstanbul'daydım aradan 1 yıl geçti annemin hastalığı ortaya çıktı ama tedavi ettirecek paramız yok. ablamın psikolojisi bozuldu anlıyacanız akrabalar hayatımızı bitirdi şimdi ben ne yapayım gideyim Adanaya bunları vurayımmı kendimi artık kontrol edemiyorum herşey üst üste geliyor. Herşeye rağmen siz halinize şükredin...

NOT:ZEBANİ FALAN YOKTUR İÇİMİ DÖKTÜM OKUYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER DUALARINIZI BEKLİYORUM :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master011 -- 7 Mart 2015; 0:43:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okumayın konuda elektrik, vurayımmı ve kestiler geçiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gercekse cok buyuk gecmis olsun. Toparlanirsiniz ins.

• quote:

Orijinalden alıntı: so good

okumayın konuda elektrik, vurayımmı ve kestiler geçiyor

O taraftan böyle yorum yazmak kolay kendini biraz benim yerime koy. Senin gibi insanların kalbi kararmış bizden çok allahın sana yardım etmesi lazım gerçi daha çocuksun büyememişsin maalesef

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi master011 -- 7 Mart 2015; 0:54:48 >
  • Benzer şeyler yaşamışız, ne kadar garip. Hayat bu dostum. Böyle kansızlar o kadar çok ki, 1000 tane vursan, sabah 1001.i kapına dikilir. Sabır de, inan gün gelecek sen maddi olarak güçleneceksin. O akrabaların yanına gelecek, o zaman içini soğutursun merak etme.
  • Kesinlikle

• quote:

Orijinalden alıntı: so good

okumayın konuda elektrik, vurayımmı ve kestiler geçiyor

Sen nasıl bi kişiliksin be ! Utanmaz herif

Kendi başına gelse böyle olaylar..Neyse kimsenin halinden anlamazsınız siz,utanıyorum senden.
    Nerede nasıl davranacağınızı bilin be bilin !
  • ben de amcamı karısını yedi sülalesini sevmiyorum. Çünkü yalan konuşan insanlar . Bir insan yalan konuşuyorsa o insan insan değildir ve her türlü kötülük beklenir .

• Aynı olay bizim de başımıza geldi benim dr ablam var. Anlattıklarının hepsini yaşadık hala yaşıyoruz amcalarım ise el bebek gül bebek yaşıyolar

• Olmus artik donusu yok.Akrabalarina intikam planlari yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forumun Veledi

Olmus artik donusu yok.Akrabalarina intikam planlari yap.

Anneme bişe olursa o zaman korkusunlar zaten benden.

• Akrabaların Allah belasını versin babamı da kandırdı kardeşleri

• En büyük düşman akbabalar diye okudum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

En büyük düşman akbabalar diye okudum.

Anlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: master011

Kesinlikle öyle. bir zamanlar durumumuz iyiydi babam tüm akrabalarımıza zor zamanlarında yanında oldu borçlarını ödedi ceplerine para koydu. biz en büyük kazığı en yakınımızdan yedik (amcamdan) iflas etmişti ağlıyordu babam kıyamadı yanına aldı ortak etti peki o ne yaptı kumar oynadı hesap kitap tutmadı babamdan habersiz hisse sattı anlıcağınız bizi dolandırdı iflas ettik sonunda evimizde 3 ay su, elektrik yoktu ödeyemedik kestiler babam o yardım ettiği akrabalardan yardım istedi herkes arkasını döndü. Dedem bile evden kovdu tarla satmasını rica edince bizde son çare Adanadan taşındık İstanbul'a beni çok zor zamanlar bekliyordu sevgilime hiç birşey diyemedim Adanadan ayrılırken sustum ağladım sadece. Arkadaşlarımla vedalaştım ve artık İstanbul'daydım aradan 1 yıl geçti annemin hastalığı ortaya çıktı ama tedavi ettirecek paramız yok. ablamın psikolojisi bozuldu anlıyacanız akrabalar hayatımızı bitirdi şimdi ben ne yapayım gideyim Adanaya bunları vurayımmı kendimi artık kontrol edemiyorum herşey üst üste geliyor. Herşeye rağmen siz halinize şükredin...

NOT:ZEBANİ FALAN YOKTUR İÇİMİ DÖKTÜM OKUYAN HERKESE TEŞEKKÜRLER DUALARINIZI BEKLİYORUM :)

Ayni durum hocam babam ticaretle uğraşıyor küçükken eve posetle para getirdigini hatirlarim.Dedemin vasiyeti uzerine sirkete akrabalari soktu amcami felan onlar paso hırsızlık yapti yediler ictiler amcam emekli olunca isten cikardi babam sonra dava actilar suan 2 3 tane akrabanin davasi var.Ustune ustluk bu amcan dedigim sahis isten ayrilirken evraklarini çalmış

Eskiden 5 tane arabamiz vardı .
    Uzun yol arabasi,arazi arabasi,sehir ici arabasi annemin ve abimin arabasi tarlalarimiz vardi.3 ayrı sehirde yatirimimiz vardi

Ama suan 2 araba 1 ev kaldi topraklar satildi sirketler batti ortaklar dolandirdi hala borç bitmedi bunada sukur bunada sukur diye diye altimizdaki evide alacaklar

Siz siz olun asla akrabaya güvenmeyin calistirmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: master011

quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

En büyük düşman akbabalar diye okudum.

Anlıyorum.

hLL

• Up

• master011 kullanıcısına yanıt
    Kardeş adın neydi ciddi soruyorum

• Hocam gerçekten üzüldüm.İnşallah sorunları en kısa sürede çözersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alibro47

Kesinlikle

napıyodur ne ediyodur diye tam seni düşünüyodum bu mesajını gördüm yemin ederim. hayırlı geceler inş alibro

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.