Şimdi Ara

En beğendiğiniz ayt mat soru bankası? [Anket]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
3
Favori
2.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

En beğendiğiniz ayt mat soru bankası? [Anket]

(En Son Oy Tarihi: 22.10.2021)
Giriş
  • Eklememi istediğiniz olursa belirtebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coals -- 14 Ocak 2021; 10:28:41 >

• karekök ayrı bir klasmandır arkadaşlar. diğerleri kendi aralarında yarışabilirler.

acil çöptür tavsiye etmem. (sadece geosunu çözün arkadaşlar, geo kitabı ve fasikülleri. geri kalan fasiküllerinin ve kitaplarının çok çok daha iyi alternatifleri var. pkob fasikülleri şu an belki rakipsiz ama apotemi çıkarırsa apotemi'ye yumulun)

acil tarzı ama daha kaliteli bir şey istiyorsanız orijinal çok iyidir.

metin ayt zorluk açısından daha önde olduğu için 345'i ezer geçer. 345 kolay bir kitap.

aydın çok kaliteli bir kitaptır. vakit varsa çözülür.

endemik light karekök'tür. aydın vs endemik arasında kalsam aydın çözerim. endemik'te çok kalitelidir çok vurucu sorular var. ayrı bir parantez açmak gerekirse geometrisini çok beğenmiştim.

apotemi fasikülleri bence kesinlikle çözülmeli.

sarmal'a hiç gerek yok.

3d 2019'u için konuşuyorum. tamamen balon bir kitaptı. full boyama kitabı yapmıştı yazar. eyüp hoca'da o zaman pek beğenmiyormuş galiba ama galiba güncellenmiş. yeni basım iyi olabilir fakat daha iyi alternatifleri var.(345, metin) kaliteli çözüm dinlemek istiyorsanız alın. en iyi ayt mat çözümleri bu kitaba ait çünkü.

sonuç hakkında hiçbir fikrim yok ama herhalde temeli kötü olanlara hitap ediyor fakat ayt matematik'te sağlam konu çalışması yaptıysanız böyle bir kitap çözmek zaman kaybı.

• olm karekök iyi tamam kimse laf etmiyor da, 345 varken de yani şimdi...

• karekök ayrı bir klasmandır arkadaşlar. diğerleri kendi aralarında yarışabilirler.

acil çöptür tavsiye etmem. (sadece geosunu çözün arkadaşlar, geo kitabı ve fasikülleri. geri kalan fasiküllerinin ve kitaplarının çok çok daha iyi alternatifleri var. pkob fasikülleri şu an belki rakipsiz ama apotemi çıkarırsa apotemi'ye yumulun)

acil tarzı ama daha kaliteli bir şey istiyorsanız orijinal çok iyidir.

metin ayt zorluk açısından daha önde olduğu için 345'i ezer geçer. 345 kolay bir kitap.

aydın çok kaliteli bir kitaptır. vakit varsa çözülür.

endemik light karekök'tür. aydın vs endemik arasında kalsam aydın çözerim. endemik'te çok kalitelidir çok vurucu sorular var. ayrı bir parantez açmak gerekirse geometrisini çok beğenmiştim.

apotemi fasikülleri bence kesinlikle çözülmeli.

sarmal'a hiç gerek yok.

3d 2019'u için konuşuyorum. tamamen balon bir kitaptı. full boyama kitabı yapmıştı yazar. eyüp hoca'da o zaman pek beğenmiyormuş galiba ama galiba güncellenmiş. yeni basım iyi olabilir fakat daha iyi alternatifleri var.(345, metin) kaliteli çözüm dinlemek istiyorsanız alın. en iyi ayt mat çözümleri bu kitaba ait çünkü.

sonuç hakkında hiçbir fikrim yok ama herhalde temeli kötü olanlara hitap ediyor fakat ayt matematik'te sağlam konu çalışması yaptıysanız böyle bir kitap çözmek zaman kaybı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 14 Ocak 2021; 12:20:43 >

• zamandayolculuketmişadam Z kullanıcısına yanıt

acil niye çöp hocam tam almayı düşünüyordum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Coals

acil niye çöp hocam tam almayı düşünüyordum?

sorular çelişkili, türkçesi kıt. sorular çözebilmek için yazarın kafasında düşünmeniz gerek. gereksiz kastığı yerler fazla. çözümlerini yapan hoca çok kötü. zor bir kitap değil kasıntı bir kitap. karekök'te zor bir kitap ama kasıntı bir kitap değil.

balon-saçma: acil

zor kaliteli kitap: karekök

kolay-orta kaliteli kitap: 345

orta-zor kaliteli kitap: metin, orijinal, endemik, aydın, mat kulübü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 14 Ocak 2021; 12:26:54 >
  • Karekök candır ama zaten oy potansiyeli yüksek o yüzden 3D bastım

Orijinale de kasıntı diyorlardı ama bilemedim
  • quote:

Orijinale de kasıntı diyorlardı ama bilemedim

orijinal'de kasıntı fakat acil kadar değil. kitabı yeni nesil yapmaya çalışınca kasıntı bir iş çıkıyor ortaya. orijinal bunu acil'e nazaran daha iyi becermiş. tabii ki ilk seçenek değil. dediğim gibi acil alternatifi.

edit: bir de orijinal kendini güncelliyor. her yıl bir değişiklik yaptı. acil çıktığından beri sıfır değişikik. bir ara kolaylaştırdılar sadece o. adamala üşeniyor. çok sattığı için değiştirmeye gerek görmüyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 14 Ocak 2021; 12:30:38 >
    Anladım hocam ben hız ve renk ile 345 i birlikte götürüyorum.Bunlar bitince karekök ile bir kitabı birlikte çözmek istiyorum ne önerirsin?
  • quote:

Anladım hocam ben hız ve renk ile 345 i birlikte götürüyorum.Bunlar bitince karekök ile bir kitabı birlikte çözmek istiyorum ne önerirsin?

sınav ayarı bazen bir tık üstü istiyorsan metin.

genel olarak sınav ayarı üstü bir kitap istiyorsan orijinal.

ben olsam sınava az zaman kala metin çözerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamandayolculuketmişadam -- 14 Ocak 2021; 12:32:48 >
  • Karekök e oy verdim ama endemik de karekök kadar süperdir
  • ccc karekök ocakları ccc

345 bittikten sonra metin çözsem nasıl olur hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yokkikardeş

345 bittikten sonra metin çözsem nasıl olur hocam

iyi gider hocam, sınava 5-6 ay kala zor kitap çözmek mantıksız diye düşünüyorum. sınav ayarı işlerle uğraşmak hem motivasyon hem zaman açısından daha iyidir.

Eyvallah hocam
  • Bilgi sarmal çözenler memnun mu?
  • Yeni basım
  • Aydın be neden değerin bilinmez..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil dışında hepsi iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.