Şimdi Ara

en az yakan lpg li araba (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
0
Favori
102.018
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 90 km sabit hızla şehir dışı 25 kuruş yakıyodum temprayla eskiden tabi
    quote:

Orjinalden alıntı: erdson

Skoda Favorit ile 90km/s ile şehirdışı 75 kuruş yakıyodu, Mazda 323 ile 110 kuruş oldu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: jeandan Type-R

quote:

Orjinalden alıntı: nolamaz

quote:

Orjinalden alıntı: yugun

bende suzuki alto gl var benzinle 110 yakıyor tüp te takılırsa bilemem herhalde 60-65 e düşer

ne bu motosiklet mi

insanların alım gücüyle dalga geçemezsin geçtirmem

az yaktığından dolayı söylemiştim alım gücüyle ne alakası var bizde geçmisişimizi unutmadık sıfır arabamız 4-5 takla attığında 14-15 milyar çöpe gittiğinde ne borçlara girdiğimizi 5 sene 85 model arabaya bindiğimizi unutmadık hemen artizlik yapcan demi ben çok az yaktığından dolayı dedim nerenden anlıyorsan

• neyse konuyu dağıtmayalım bizim araba 111 lira yaktı 100 km sabit hızla klimasız
  • değerler gerçekten çok iyiymiş
  • BEn de bakıyorum bunlar ne diyor diye meğerse hort muş..
  • gelde eski günleri arama
  • quote:

Orjinalden alıntı: cyrtocaramoorii

BEn de bakıyorum bunlar ne diyor diye meğerse hort muş..

Bende bunlar nasıl bu kadar az yakıyor diyorum

• hehe, az daha bende tongaya düşüyordum....
  • brodway diyorum ama artık brodway devri kalkıyor gibi..albe veya palio 1.2 nin benzinde 14 15 krş yaktığını duydum bide lpg takılırsa 90 100 e düşer heralde..
  • Albea 1.2 Fabrika çıkışı lpg li versiyonunda 72bg gücü dynoda halen görebilmişler ve gayet başarılı taksi uygulamaları var.

Daewoo (Yani Chevrolet) Aveo'nun da LPG li 1400cc versiyonu ile 90bg güç hedefi var.

Şehiriçi 6lt/100 gibi bir Otogaz tüketimleri var. km başına 14 Kuruşa denk geliyor.
  • Kuş serisi almada ne alırsan al acayip yakıyor
  • şehir içi değerlermi şehir dışı değerlermi şehir içiyse iyi sallamışlar şehir dışıysa mantıklı bizim bi arkadaşda var palio 1.2 benzinli şehir içi 350 yakıyo km de bakımları tam hiçbir sorunu yok servise sorduk çok yakıyo diye güçü yetmiyo dediler ondan yakıyomuş
    quote:

Orjinalden alıntı: KARACOCUK71

brodway diyorum ama artık brodway devri kalkıyor gibi..albe veya palio 1.2 nin benzinde 14 15 krş yaktığını duydum bide lpg takılırsa 90 100 e düşer heralde..
  • quote:

Orjinalden alıntı: KARACOCUK71

brodway diyorum ama artık brodway devri kalkıyor gibi..albe veya palio 1.2 nin benzinde 14 15 krş yaktığını duydum bide lpg takılırsa 90 100 e düşer heralde..

yakamaz 200den aşağı şehir içinde
    benzini 2.5dan alıyosa başka
  • Toyota Corolla 2005 Model 1.6 Motor
    yaklaşık 550 km lik bir mesafede %90 ı şehirlerarası olmak üzere 13 kuruş yaktı km de. (ankarada 1.72 lik fiyatlı PO da doldurduk depoyu)
    Araba abimin, arabayı az yaksın diye çok sakin kullanır, gaza frene fazla basmaz :) hep 90 km de gitmeye çalışır. Bir de faydası var mı bilmiyorum ama ekoyak denen zımbırtıdan takılı arabaya.
  • BU konuyla ilgilenenler şu linkteki ilk iki mesaja bir gözgezdirsinler:
    http://forum.donanimhaber.com/m_27131855/tm.htm
  • honda civic vtec tartarini sıralı sistem 35 lt gaz ile 440 km şehirdışı(sakin kullanım)
  • 2 sene önce açtığım konu hortlamış
  • Coure'ye bi sıralı sistem hem kaçar hemde en az o yakar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: karahisar

honda civic vtec tartarini sıralı sistem 35 lt gaz ile 440 km şehirdışı(sakin kullanım)

ben de aynı araçla 50 ytlik lpg ile 500 km gördüm, daha gaz bitmemişti depoyu fullemiştim, daha az yakan c sınıfı bir araç yoktur diye düşünüyorum
  • 98 model 1.4 tek nokta enjeksiyonlu voltran lpg sistemi mevcut olan corsa marka araca sahip arkadaşım 2-3 gündür aracı test ettiğini ve aracın uzun yolda 10 kr yaktığını söylüyor naslı oldu diye sordum çünkü ondan önce 16 kr felan diyodu.lpg benzin çevirme anahtarını değiştirdiler atikerinkini taktılar araç direk gazla çalışıyo ve o takıldıktan sonra böyle oldu dedi.Bugün kontrol ettirecekti çünkü kendisi de inanamadı.50 km yolu 5 liralık gazla almış araç bi önceki denemesinde de 240 km yolu 24 liralık gazla almış.bu son 2-3 gün içinde olmuş.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.