Şimdi Ara

EMULE NASIL KULLANILIR? YARDIM EDİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu emule nasıl çalışıyor anlamadım bitürlü
    lütfen yardım edin
    bir filmi aratıyorum mesela birsürü sonuç çıkıyor
    hangisini seçmeliyim kaynak %30 olan var %100 olan var %60 olan var
    hep değişiyor kaynağa göremi seçiliyor??
    indirme hızı veya boş slot olup olmadığı nerden anlaşılıyor??
    lütfen yardım saatlerce bekliyorum başlamıyor downloada....

• ilk basta 2 tane,3 tane downloadi listene koy.oyle dosyalar koyki hem sen cabuk cekebilesn hemde millet senden cok ceksin.bunlar 10 mbi asmasin.mesela green dayin american idiot sarkisi,u2 vertigo,avril lavigne, bunlar gibi populer isimler koy.boylece 10-15 bol kaynakli download yap.sonrada download yapmadan 5-6 saat upload ver.sonra kredi olarak ileri gitmis olacaksin.sonra downloada baslarsin catir catir.
  • önce bikaçtane mp3 koyucam indiricekler benden
    ondan sonramı ben download yapabilirim yani?
    oyüzden mi olmuyo?
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Carew

önce bikaçtane mp3 koyucam indiricekler benden
    ondan sonramı ben download yapabilirim yani?
    oyüzden mi olmuyo?

hayır senin availability(sources) ı en yüksek olanı seçmen gerekiyor
  • kaynaki yuksek olmasi onemli.istersen git 1000 kaynakli norton 2005i koy.ama kolay olmasi acisindan cok kaynakli mp3 leri indirmen daha iyi olur.
  • şimdi anlamadım dostum benim mi kaynağı yüksek bi dosya indirmem gerekiyo
    yoksa ben bikaç dosyamı paylaşıma koyucam onlar benden indiricek bende kredi kazanıcam böylemi?
  • cok kaynakli dosyalari ilk basta sen indiriceksin.bu zaman zarfinda netlimter kullanabilrsin.10 civari super kaynakli dosya indirdikten sonra netlimteri kapat 5 saat kusur uploada birak.sonra sende istedigin dosyalari indirmeye basla.tabi sabır en onemli etken bu iste.sira beklicen baska caresi yok.bi hafta sonra bi terslik olmazsa tam randimanla indirmeye baslarsin artik.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: fingolfin

cok kaynakli dosyalari ilk basta sen indiriceksin.bu zaman zarfinda netlimter kullanabilrsin.10 civari super kaynakli dosya indirdikten sonra netlimteri kapat 5 saat kusur uploada birak.sonra sende istedigin dosyalari indirmeye basla.tabi sabır en onemli etken bu iste.sira beklicen baska caresi yok.bi hafta sonra bi terslik olmazsa tam randimanla indirmeye baslarsin artik.

ii anlatmışsın
  • peki hangi servera bağlanayım hangileri en iyisi dostum yardım et
  • quote:

Orijinalinden alıntı: Carew

peki hangi servera bağlanayım hangileri en iyisi dostum yardım et

razorback 2 den şaşmıcaksın
  • 1 hafta onumu bekliycem??
    üff yaaa
    ben şuan ares den sürekli 20kb dan indiriyorum filmleri
    bekleme yok sıra yok
  • hepsi güzel unutulan bir nokta (Tesbih) almayı da unutma yanına sabır işidir emule bazıları flashget falan zannediyor
  • ares in bi kalitesi yok.filmlerinin cogu kalitesiz divx lerden olusuyo.emule ise inanilmaz kaliteli.dosya coklugu dersende emule.su anda razorback 2 serverinda 130 milyon kusur dosya var.
  • quote:

Orijinalinden alıntı: fingolfin

ares in bi kalitesi yok.filmlerinin cogu kalitesiz divx lerden olusuyo.emule ise inanilmaz kaliteli.dosya coklugu dersende emule.su anda razorback 2 serverinda 130 milyon kusur dosya var.

katılıorum ben aradığım en abidik kubidik şeleri bile ordan bulabiliorum hiç bi bekleme sorunu da yaşmadan takır takır indiriyorum
  • baska alternatiflerde yok degil.dc++ da kullanabilrsin.yeterli sharein varsa tabi.ama yinede e muleun yerini tutmaz.ben emule iki yil once baslamistim.serverlar bu kadar buyuk degildi.iki ay boyunca mp3 indirip upload yaptim.sirf kredi artsin diye 50 centin bile albumunu indirmistim.simdi sen sanslisin bile.o kadar degisik modlar varki 3-5 saat sonra 10 kb lara variyosun.
  • şimdi emuleden 4-5 tane mp3 indiriyorum 2kb den
    iniyor. kaç tane indirmeliyim??
    kaynak sayısı çok olanları indiriyorum indire indire mi artıyo?
  • yavas yavas git.ikiser ikiser indir.hepsini bi anda indirme.10 tane yeter.indire indire artmiyo.ilk basta indir.sonra onlari paylasima acicaksin.millet senden cekecek dosyalari,sende mis gibi kredi kazanicaksin.keske dedigin gibi olsaydi.
  • anladım dostum saol
    peki ben kendi mp3 lerimden paylaşsam olmazmı?
    onlar benden çektikten sonra istediğim filmi fazla beklemeden hızlı indirebilirmiyim? 256k hızım 20kb den inermi?
  • olmaz.aralarindaki en ufak farkta bile senin dosyani indirmezler.valla kaliteli bi filmde bi kac saatten sonra 20 kb altina inmez.mesela million dollar baby dvdrip xvid done.finding nemo.ama gidip green mile i indirirsen kredin cok iyi olmadigindan sorun yasarsin.
  • dostum ben şimdi kendi mp3lerimdende koydum millet indiriyo 3 kişi indiriyo benden kaç kredi biriktiği yazıyomu?
    birde kazandığın krediler film indirince bitiyomu?
    bana eski filmler lazım 60lı-70li yılların filmleri onları indirirken
    çokmu yavaş olur?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.