Şimdi Ara

emule'de tuhaf ID uyarısı... ilk kez görüyorum... nedir bu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WARNING Razorback 2 (195.245.244.243:4661) - Your ip (85.98.47.0) ends with a 0. The edonkey protocol assigns a LOWID to you. It's OK, dont panic !

arkadaşlar, sürekli HID alırken, bu sabah yukarıdaki gibi bir uyarı ile karşılaştım... IP ayarlarımı kaydettim... hayır, 0 ile bitmiyor, 10.0.0.15... ama LowID ile bağlanıyor ve UPLoad yapıyor, biraz da DLoad yapıyor... bir fikri olan var mı?
    sağolun...
    k.

• ttnet üzerinden çıkış aldığın ip numaran 85.98.47.0 o yuzden olabılır....

senın yazdıgın 10.0.0.15 router a gıden ip...
  • 10.0.0.15 senin modemin ipsi ,sanırım bi tür önlem olarak sonu 0 olan iplere low id verio modemi kapatıp açarsan yeni ip alırsın ,bu sorundan kurtulursun die düşünüorum ,ip adresini örenmek içinwww.whatismyip.com adresini kullanabilirsin

valla yazarken senin yazın yoktu pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jxoch -- 16 Mayıs 2005, 13:43:23 >
  • ilginç
  • Telekom'un abukluklarından bir demet
    emule sunucuları sonu "0" ile biten İP kullanır sende sunucu olmadığından karışıklık olmaması için sana low id vermiş...jxoch'un dediği gibi modeme restart yap ve başka İP al eğer download'dan memnun değilsen..
  • ben de bir kere low id almıştım 0'la bittiği için ip,modemi kapat tekrar aç.
  • bazen razor böle şeyler yapıyor banada bi kaçkere oldu bazende blackliste alıyor 10-20 dk.lığına
  • peki yeni ip'yi nasıl alabilirim?
  • baba dıyolar ya modemını kapatıp accan bu kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArvaLaTSe -- 16 Mayıs 2005, 20:00:39 >
  • en iyisi dinamik ip sabit kalıyor doğrusu çok işimede yarıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.