Şimdi Ara

Emsan Vega 2.1 Lt Çelik Termos: 114 TL, Tefal Rocket Slim 0.75 lt Termos: 50 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
6.654
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sakın ola bundan almayın.. Asıl markası Emsa'dır ama burdaki partneri Tefal olduğu için üzerine Tefal'İn etiketini yapıştırıyorlar

İçi cam fakat bu cam çıtkırıldım cam olup, son derece nairnrin ve yeni doğmuş bir bebek kadar hassastır.. Termosu masanın üzerine biraz sert koysanız bile camı hemen pert oluyor.. Bu kadar dandik üretmişler.. Garantiye gönderdim, kabul dahi etmiyorlar..

Hangi termosu alırsanız alın da bu tefal veya EMSA MARKA OLANDAN UZAK DURUN!
  • Tefal nasıl var mı kullanan?
  • Emsan iyi fiyat gibi görünüyor. Heryerde 20-30 ₺ daha pahalı. Kalşte olarak emsan marka ğrübler kullananlar olursa daha iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 21 Mart 2019; 23:54:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyatı iyi gibi rengi ofsayt ama.

• Tefalin termosuna bulaşmam.

Mugları aldık elimizde patladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanatairum

Tefalin termosuna bulaşmam.

Mugları aldık elimizde patladı
    içi plastik olan mı hocam
  • yedikeresekiz Y kullanıcısına yanıt
    Aynen, siyah olan.
  • Emsan yerine Emsa olsa tercih edilebilirdi. Emsa ürünleri güzel. Emsanda kalite göreceli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kaldırılmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kml_77

Kaldırılmış
    https://www.hepsiburada.com/emsan-vega-2-1-litre-celik-termos-pink-gold-p-HBV0000090DWA?magaza=hepsisepete

• https://www.hepsiburada.com/ara?q=penguen+termos

penguenin termosları daha kaliteli
  • merhaba_2233 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam görmüştüm de renkten veto yedi:)

• quote:

Orijinalden alıntı: 5kursun

https://www.hepsiburada.com/ara?q=penguen+termos

penguenin termosları daha kaliteli
    Değil
    https://www.hepsiburada.com/penguen-1200b-cift-katli-celik-termos-2-litre-cay-termosu-p-HBV00000H9BMU

Bundan var evde 1 saat bile sıcak tutamıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: storm

Emsan yerine Emsa olsa tercih edilebilirdi. Emsa ürünleri güzel. Emsanda kalite göreceli.
    Emsa ve tefal aynı uretici tarafından üretiliyor. SEB group diye geçer.

• Oglumun mamasi icin kullaniyorum gayet memnunum yarim gun sicak tutuyor sizin urunde problem olmasin?

• Valla muhtelif markalarda termos aldım,hem çelik hem de cam olanı...Ev termos doldu,hepsini atıp bir tane Stanley almayı düşünüyorum...
  • 1 hafta önce tefal 0.75 satın aldım. kargo dahil 50 tl ye kırmızı renk. boyut olarak biraz büyük. tasarım şık, çok kaliteli duruyor. 5 yıl garanti. şuan iş yerindeyim. sabah 7.50 de soğuk su koydum şuan hala ilk koyduğum gibi. izmirde yaşıyorum ve hava da bugün oldukça sıcak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egeboys0 -- 26 Mart 2019; 15:35:55 >
  • D@rbeli M@tk@p kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar çok yanlış şeyler almışsınız o zaman. Stanley bir başkadır ;)pahalı ama çeliği çok çok iyi. Belli bir süre sonra çeliklerde lekeler oluyor. Stenley ne kullanıyor bilmiyorum ama çeliğinde iz yok. Mesela bende contigo'da var. Ama bir stenley değil. amazon.com gibi yerlerden ucuza almıştım zamanında.
  • egeboys0 E kullanıcısına yanıt
    Öncelikle hayırlı olsun. Arkadaşın dediği gibi Emsa'nın ürünleri. Ama düşürmemeye dikkat edin, içi cam olduğu için kırılabiliyor. Yoksa sıkıntısız kullanırsınız.

Stanley termosların yeri ayrı ama. Gerçekten çok kaliteliler. Duruma göre Emsa ya da Stanley kullanıyorum. Emsa'lar küçük boy.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi storm -- 26 Mart 2019; 15:56:47 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.