Şimdi Ara

Emsan Shell Hard Stone 7 Parça Tencere Seti - 199TL (-25TL) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
4
Favori
3.243
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Alacak arkadaşlar kulplar çıkarılabilir slikon haberiniz olsun . Fırında da kullanıma uygun oluyor ama ben

Çıktığını görünce şaşırdım fotodan anlamadım tutacak vazifesi görüyor. Söyle söyleyim aynı paraya aldığımız karaca granit kadar ağır değil işin açığı çok kaliteli değil gibi ama bu paralara alınır 400-500 kesinlikle etmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çelikten şaşmayın. Boya ve ısı yanyana olmaz, kavlar, zamanla dökülür, kötü gözükür! Paranıza yazık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla çelikten şaşmayalım da piyasa dandik çelik tencere dolu onların faydasından çok zararı var ha ben 800 tl üstü 2mm çelik alırım derseniz o ayrı ama bunun fiyatı 170 TL belli kalınlığı ve kalitesi var emsanlar iyidir. yani paraya yazık edecek bir şey yok , benzer ürünü kullanıyoruz gayet memnunuz.
  • Mağazamızda emsan ürünleri satıyoruz. Müşteriler emsandan şikayetçi.

Bir sorun olduğunda, servis, eksik parça vs.. uzun zaman bekletiyorlar. Hem satan firma hemde müşteri pişman oluyor maalesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim sipariş dün kargoya verilmiş. Bugün teslim edilecek diye mesaj geldi.
  • Benim siparişim geldi. Biz çok beğendik. Hatta okulda kutuyu görenler almak istedi vermedim. Konu sahibine teşekkür ederim.

• tencereler tekrar stokta, ben de bir mum ekleyerek indirimli alabildim.. tskler @ahmetfx

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.