Şimdi Ara

...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
806
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CARNIVALE -- 11 Mayıs 2021; 1:29:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ortada bir genelkurmay başkanı yok,olsa bilirdik,ordunun başı milli savunma bakanlığı
  • Türk değildir kesinlikle
  • Bir işlevi yokki,Bu konuyla alakalı olan kişi Milli Savunma Bakanıdır.

Hani ses kayıtları ortaya çıkmıştı, hisleriyle sahte olduğu söyleyen milli savunma bakanı
  • 38 ise ayvayı yersin.

• yandaştır
  • Askeriyede işin ehli olmayanda dahil, İsrail-Abd ajanı olan çok yüksek mertebede kişiler olduğunu düşünüyorum. Bundan önceki İsrail heronu sınırımızın içinde uçmasından anlayabilirsiniz. Kürecik radarının hemen vurulması gerekiyor. Orada İsraili koruyorlar.

• İşin komutanlarla yahut karargah ile zerre alakası yok. Olay tamamen Milli Savunma Bakanlığı insiyatifinde. Sözleşmeyi yapan da kararı alan da iptali yapabilecek olan da bakan bey, maalesef ki komutan değil...

• Kendisi proje adamıdır.
  • işini iyi yapıyordur, zira amacı belli bunların, ülkeyi içten çökertmek.
  • TSK bünyesindeki, özellikle de terör bölgelerinde üst seviye komutanları/generalleri ve komutanlık vasıflarını görünce pek şaşırtmıyor. Silsile aşağıdan yukarı rezalet. Yine de parantez içinde kendisi ekstra rezalet bir komutan.
  • Komutan ile ne ilgisi var olayın, komutan mı yapıyor yemeği. İnternette o kadar salakça haber yapılıyor ki, yok askerler kışlaya gidince dayak yiyeceklermiş falan. komedi şeyler yazılıyor.

Konu yemek firması ile ilgili, belki de askerler dışarıdan bir şeyler yediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırılanhayaller -- 18 Haziran 2017; 4:12:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

İşin komutanlarla yahut karargah ile zerre alakası yok. Olay tamamen Milli Savunma Bakanlığı insiyatifinde. Sözleşmeyi yapan da kararı alan da iptali yapabilecek olan da bakan bey, maalesef ki komutan değil...

Ben askerken sözleşmeleri bizim yüzbaşı imzalıyordu. Msb ye giden evrak hiç görmedim. İhaleye katılacak firmalar zarfla gelirdi ellerinde teklif verirlerdi. en ucuz teklif vereni seçerlerdi. eğer beğenmezsek o adam bir daha ihaleye katılamazdı
  • Necip Fazılla fotoğrafı vardır.
  • Nasıl komutanla ilgisi yok bal gibi var.

• BALIK BASINDAN KOKAR..

• Reyizin komutanidir emrindedir tapar biat eder.

• 5 vakit namaz kılıyor bu komutan

• quote:

Orijinalden alıntı: volkan.ka

quote:

Orijinalden alıntı: Kraven

İşin komutanlarla yahut karargah ile zerre alakası yok. Olay tamamen Milli Savunma Bakanlığı insiyatifinde. Sözleşmeyi yapan da kararı alan da iptali yapabilecek olan da bakan bey, maalesef ki komutan değil...

Ben askerken sözleşmeleri bizim yüzbaşı imzalıyordu. Msb ye giden evrak hiç görmedim. İhaleye katılacak firmalar zarfla gelirdi ellerinde teklif verirlerdi. en ucuz teklif vereni seçerlerdi. eğer beğenmezsek o adam bir daha ihaleye katılamazdı

Firmanın sözleşmesi feshedilmiş; eden taraf Milli Savunma Bakanlığı. Ne zaman askerlik yaptın bilmiyorum, fakat şuan bakanlık bakıyor bu gibi işlere.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.