Şimdi Ara

Emre seni severdim.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Wikileaks belgeleri, Milletvekillerini araya girmeleri ve gündem oluşturmaları, her hafta yanar döner açıklamalar, yöneticilerinin sırayla programlara çıkıp mazlum edebiyatı yapması, oyuncularının maç sonrası alenen FB'yi hedef alan açıklamaları, yatış satış olaylarını gündeme getirmeleri, ekmeğini futboldan kazanan insanların emeğine saygısızlık yapmaları...

Bir sezon içerisinde hepsini gösterdiler.

Ayrıca Emre'yi gerçekten tanıyanlar adamlığından kesinlikle şüphe etmez. Emre üzerinden Fenerbahçe'yi yıpratma çabaları yine sonuçsuz kaldı.

Siz Obama'ya mektup yazın sayın Trabzonsporlular.
  • Bu adam da milletvekili olmuş işte ülkemde. Sen elinde hiçbir kanıt olmadan ortaya böyle birşey at ve sonra millet kendini savununca onlara terbiyesiz diye yakıştırma yap. Emre onun yarı yaşında bile değil ama 1000 kat daha büyük adam olduğunu gösterdi.
  • Bu adamı seçenler bir aynaya gitsin bi baksın bakalım ne görüyorlar..
  • rezil rüsva etmiş
  • Emre hunharca
  • Milletvekili soyadında harf değişikliği için dilekçe vermiş.. Anladınız siz onu
  • Emreeeee sen varya sennnnn valla helal olsun sanaa.
  • Bu adam millet vekiliyse ulkenin durumuna sasmamak lazim. Herif adam gibi Turkce konusmaktan aciz. Cikmis orda bos bos konusuyor. Ulan milletvekilisin senin futbolla ne isin var cikmisin yok Emre soyle yok Emre boyle diye ortalarda dolasiyorsun. Elinde bir bilgi varsa git gerekli mercilere ver. Cikmis televizyon programlarinda koca karilar gibi konusuyor.

Emre'ye de helal olsun. Emre'nin konusmasindan sonra milletvekili zaten hafifden eziklige baslamis. Bir de demagoji yapiyor. Seni milletvekili yapanda suc.
  • Mesaj bulunsun eve gidince bakarim
  • Adamsın Emre adam !

Bu ülkeyi yönetenlere bak .Daha kendini savunamıyor bile.Gidip emreye sen kimsin diyor .Ulan asıl sen kimsin ?
  • Ayrıca Ercan Saatçide kendini zor tutmuş.Biliyor en ufak şey söylese fişlenecek ..

Artık telefon dinlediklerini de açık açık gösteriyorlar.
  • iş yerinden seyredemiyorum görüntüleri..
    birileri yazsa diyalogları ne sevaba girer.
  • Herif hala siz benim yerimde olsaydınız napardınız diyor...Arkasından da zaten mahkemeye vericektim ben 4 dönem milletvekilliği yaptım diyor.Adama demezler mi bir duyum aldıysan tv kanallarında rezil olacağına konuyu mahkemeye taşı...Tam lebram ya...
  • Helal olsun sana emre
  • video var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: chakra

video var mı ?

yukarıda verilen yıldız.tv linkine tıkla
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Ahaha ben yakalayamadım ama altyazıya falan bakıyorum.

Telefon dinlemek suç değil mi? Dava açılacakmış. Göreceğiz.

Milletvekilinin de başkasının sözüyle bu kadar iddialı olması çok yanlış bence. Nasıl bu riske girdi garip.

Daha dün Ankara belediye başkanı İ.Melih Gökçek'in yaptıklarını daha dün gördük.

Bunların zihniyeti bu... Mahalleden topluyorlar bunları herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fbdemir

quote:

Orijinalden alıntı: chakra

video var mı ?

yukarıda verilen yıldız.tv linkine tıkla

görmemişim linki. sağolasın.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.