Şimdi Ara

Emre mi Arda mı ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
2.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya maksat sidik yarıştırmak olsun işte.
  • beyler hadi, rensing mi iyi yoksa messi mi

emre tarzı bir oyuncuyu aurelio ile kıyaslasanız daha doğru olur.

arda sağ-sol açık ve forvet arkası oynar, daha ofansiftir, emrede ben aynı şeyi göremiyorum.
    ama bu hantallıkla emrenin pres yapabileceğini sanmıyorum. aurelionun yerini asla kapatmaz emre.

sorsanız arda mı emre mi diye, arda derim. artık hızlı olan kazanıyor
  • Ayrelio ile Emre'yi kıyaslamak futbola ihanet olur
    quote:

Orjinalden alıntı: Biruni 3-4

• lebron james
  • Yakında açılacak başlıkları görebiliyorum

Epilatör mü, ağda mı ?
    Sağ baş mı, sol baş mı ?
    6 katlı kames mi, 8 katlı kames mi ?

• quote:

Orjinalden alıntı: vaypcnet

Ayrelio ile Emre'yi kıyaslamak futbola ihanet olur
    quote:

Orjinalden alıntı: Biruni 3-4

emreyi arda ile kıyaslamak bunun yanında futbolu öldürmek olmaz mı?

emre sol ya da sağ kanatta oynayamaz. tabi ön liberodan çok atak oynasa da arda ile hiçbir şekilde bir tutulamayacak bir oyuncudur emre.
  • İkisinin tekniği , ikisinin futbol kariyerinin başlangıcı vs. benzer olduğundan ve Emre'nın Fb'ye transferinden dolayı bu konular tartışılıyor , yoksa aynı mevkiide oynamadıkları doğru
  • Arda tabi.Emre ne zamandır ortalarda yok,ama bu sezon çıkış yapacak inşallah.
  • quote:

Orjinalden alıntı: lincoln10ever

Fenerbahçenin ilk 11 i bi ARDA etmez

Hocam ya Lincoln'e ne diyosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: cause_of_death

quote:

Bence de Licoln ile karşılaştırılması gerekirdi. Hangisi en uzun aralıkla maç yapmadan parayı cukka edecek diye.

• quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

quote:

quote:

Bence de Licoln ile karşılaştırılması gerekirdi. Hangisi en uzun aralıkla maç yapmadan parayı cukka edecek diye.

Valla net birşey söylemek mümkün değil bu konudaBekliyip 1. yi görecez.İzninizle bir GS li olarak tarafların içine birde joker adamım kewell ı sokmak isterim

• quote:

Orjinalden alıntı: merlinthewizard

quote:

Orjinalden alıntı: Cehennemmarşı

quote:

quote:

Valla net birşey söylemek mümkün değil bu konudaBekliyip 1. yi görecez.İzninizle bir GS li olarak tarafların içine birde joker adamım kewell ı sokmak isterim

Bakalım hangimizi daha çok delirtecekler

• Collin Kazım
  • İkisi de GS altyapısından yetişme, ikisi de iyidir
  • Jack mi Sawyer'la eşit bir soru
  • bu kadar körü körüne fanatiklik olur ya pes.kazım kazım arda'dan daha iyi diyenler olmuş.o kadar gülünç bir duruma düşüyorsunuz ki keşke bu şekilde bir karşılaştırma yapmasaydınız.(kazım-arda)ayrıca emre'nin devri kapandı bence arda kesinlikle daha teknik.
  •  Emre mi Arda mı ?
    =
     Emre mi Arda mı ?

Emre mi Arda mı ?
    =
     Emre mi Arda mı ?

• quote:

Orjinalden alıntı: Mac2cryme

Emre mi Arda mı ?
    =
     Emre mi Arda mı ?

Emre mi Arda mı ?
    =
     Emre mi Arda mı ?

ah canım çok uğraştınmı en üstteki soldaki resmi koyarken elin titredimi.dedinmi "daha dün en büyük gsliydi fenere gelmez demiştim inanamamıştım ama gitti.paranın gözü körolsun.en büyük yeteneğimize sahip çıkamadık "diye. demişsindir demişsindir.

• quote:

Orjinalden alıntı: Devald

quote:

Orjinalden alıntı: linkinberk

bu kadar körü körüne fanatiklik olur ya pes.kazım kazım arda'dan daha iyi diyenler olmuş.o kadar gülünç bir duruma düşüyorsunuz ki keşke bu şekilde bir karşılaştırma yapmasaydınız.(kazım-arda)ayrıca emre'nin devri kapandı bence arda kesinlikle daha teknik.

eğer kazımı mtk maçındaki gibi her zaman görüceksek arda onun yanında bir hiç bunu bi taraftar olarak söylemiyorum emreyle ardayı karşılaştıramayız..farklı mevkiler ama emrenin bize gelmeside senelerce sizin eseriniz olarak gördüğünüz futbolcuyu karalamanıza yol açtı...profosyonel oyuncu örneği...kaliteyi seçti..fenere yapılan yatırımlar,stat,taraftar ve bu seneki başarılar tabiki gelmesinde pay sahibi..herşeyi para olarak nitelendirmeyin! bütün oyuncular para için oynar sonuçta ardaya para werme bakıyım oynuyomu gs de zaten spor artık o kadar endüstriyelleştiki kimse duygularıyla oynamıyo...bu yorumlar saçma geliyo bana...

bence bu yorumların saçmalık düzeyini eleştireceğine kendi yorumundaki saçmalığa bir bak.kazım her zaman mtk maçındaki gibi oynayacaksa arda onun yanında bir hiç öyle mi?bu tek taraflı düşünmekten başka nedir?taraftar olarak söylemiyorum demişsin bir de bu cümlenden sonra sana kim inanır ki.kalite sadece çok paran olması değildir kendi takımın duygusuz oynuyorsa galatasaray'ı da bunun içine katma.her şey ortada zaten.emre'nin fb'ye gitmesine karşı değilim ayrıca istediği yere gitsin ama eski emre olmadığı belli.arda'dan üstün tek yanı var o da tecrübesi.

• quote:

Orjinalden alıntı: emere

tabiki emre daha ilk maçında 15 dk da yaptığı şeyler ortada

Bu Emre neymiş ya O kadar iyi olsaydı Newcastle da skandallarıyla değil futboluyla konuşulurdu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.