Şimdi Ara

Emre Çolak Çalımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
32
Cevap
0
Favori
1.385
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Emre Çolak Çalımı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1 Not

emreyi kiralasınlar sivasa o soğuğu yedikçe aklı başına gelir.
    |
    |
    Bahsedilenler: savaslar33

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

Arkadaşlar Galatasaray gibi bir klüpte özellikle Fatih Terim yönetimideki bir takımda bir futbolcunun çalışmama şansı var mı sizce ? Adamın fizyolojisi vücut geliştirmeye uygun değil.
    Klüpte o kadar doktor , fizik uzmanı var . Onların farkında olmaması imkansız bu durumdan .
    Bazı futbolcular fizik yapacağım derken diğer özelliklerini köreltebiliyor . Emrenin özelliği çabuk hareket etmesi ve bilekleri , zaten ikili mücadeleye giren bir adam değil .
    Emrenin tek yapması gereken Selçuktan oyun zekası ve pas olarak birşeyler kapmak.
    Taktik ve oyun bilgisini de geliştirmesi lazım

katılıyorum herkes ayı gibi olacak diye bir şart .rıdvan zamanında çöp gibi adamdı .ama hız ve çabukluk olarak geri dönüyordu .
    |
    |

• Yüzbaşı
    944 Mesaj
    Birileri futbolla güreşi karıştırıyor galiba.

Messi'den boyu 2 cm uzun

5 kilo eksik.

Herkes M. Ballack gibi birşey olacak diye şey yok. Kaldı ki İngiltere Premier Liginde Aaron Lennon gibi 1.60 boyundaki adamlar kanattan yardırıyor.

Bu kadar üstüne gitmeyin.

DH Yüzücüler Derneği

Bu nickin arkasında bir fikir var ve fikirlere ban işlemez.
    Ben gerçeğin peşindeyim, kimin söylediği önemli değil. Ben adaletin peşindeyim, kim için veya kime karşı olduğu önemli değil.

• Onbaşı
    21 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: TiredWarrior

Oha abarttıkları çalıma bak
    çalım mükemmel veya bu adam acayip yetenekli demedim sadece statta çalımı göremediğim için merak ettim olay oydu.Gayet de güzel geçmiş bence
    |
    |
    4847 Mesaj
    bir de pozisyon gol olsaydı
    |
    |

• MSI H170 Gaming M3 Motherboard • Intel Core i5 6500 3.2GHz Skylake • MSI GTX 970 Gaming 4G GDDR5 256Bit • Kingston 16GB HyperX FURY Series DDR4 2133MHz •
    • Samsung 250GB 850 EVO • WD 3.5'' 1TB Caviar Blue • Thermaltake Core V31 80 Plus 650W • Samsung XL2370 23 inch •
    || Logitech G810 Orion Spectrum || Logitech G403 Prodigy || Logitech G633 Artemis Spectrum || SteelSeries Qck Medium ||
    Ford Fiesta Titanium X 2013
  • Yarbay
    2880 Mesaj
    ben çalıma bakmam ondan sonra yaptığı orta, vasat kapasitesini rahatlıkla gösteriyor. Önümüzdeki sene rotasyon maçlar hariç ilk onbir görmemeli artık.
    |
    |

Orijinalden alıntı: judith

Birileri futbolla güreşi karıştırıyor galiba.

Messi'den boyu 2 cm uzun

5 kilo eksik.

Herkes M. Ballack gibi birşey olacak diye şey yok. Kaldı ki İngiltere Premier Liginde Aaron Lennon gibi 1.60 boyundaki adamlar kanattan yardırıyor.

Bu kadar üstüne gitmeyin.

Aynen öyle. 165 lik oyuncudan nasıl bir fizik bekliyorlar anlamadım. Hızlı ve çabuk. Tekniği de yüksek. Bence tam bir 10 numara futbolcusu.

Kanattan amrabat gibi yardiracak bir oyuncu degil. Hicbir zaman da olmayacak. Boşuma beklemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bu sezon kiralansın kasımpaşa ya gitse orada oynatmazlar :) başka klüplere bakılsın
    |
    |

Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin Ve unutma kaybettiğinde değil, VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN
  • Binbaşı
    1603 Mesaj
    Yaptığı ortaya kötü diyen adam hayatında top oynamamıştır bu kadar net.

Orda yapılacak en iyi orta yerden yapılan sert ortadır çünkü rakip defans geriye doğru hareket halinde , o topa sadece dokunmak yeter .Kaldı ki ters vuruşla az kalsın kendi kalesine atıyormuş topu. Ayrıca forvetler içinde hava topundan daha kolay bir vuruş sağlar yerden gelen top . Trabzonun defansının uzun olduğunu da düşününce ortanın gayet düzgün ve yerinde olduğu görülüyor.
    |
    |

Rüzgar ve Güneş başta olmak üzere yenilenebilir enerji sorularınızı sorabilirsiniz.

Kardeş kardeşi öldürmedikçe savaş yoktur.
  • Binbaşı
    1688 Mesaj
    Bence emre kiralanmalı 1 sezon falan manisa'ya falan kiralayalım genelde manisa'ya giden çok iyi topçu çıkıyor
    |
    |
    |

Kaybetmekten korkma! Bir şeyi kazanmak için, bazı şeyleri kaybetmelisin Ve unutma kaybettiğinde değil, VAZGEÇTİĞİNDE YENİLİRSİN..
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
haberler
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.