Şimdi Ara

Emre Bol:'Fatih Terim Sürekli Poh Pohlanıyor!'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
655
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• boş adam emre bol. aziz eniştesi, aykut kuzeniymiş.

not: videoyu izlemedim, buyuk ihtimalle aykutun medyada destek gormediginden konuyu baglamiştir ki külliyen yalan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 22 Mart 2018; 10:20:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    Hocam bravo çözmüşsünüz adamı aynen onlardan bahsediyor
  • Emre Bol ve Turgay Demir bildiğin şarlatan. Kanlı bıçaklı BJK-FB derbisinden sonra bile halen Galatasaray'a sallama derdi olan adamlar bunlar. Ben Levent Tüzemen ve İlker Yağcıoğlu'nu beğeniyorum. Yiğidi öldürüp hakkını yemiyorlar. Özellikle Levent Tüzemen gerekmedikçe diğer büyükler hakkında konuşmuyor. Galatasaray'ı da çok iyi biliyor. Eleştirileri çok yerinde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bombos bi adamdir kendisi.Donem donem kimden posta yemisse ona saldirir.Mahalle maclarina cagirilmayan vasifsiz cocuk gibi ayni.

• #Ramazan kullanıcısına yanıt
    İlker Yağcıoğlu özellikle Aykut Kocaman'ın arkadaşı olmasına rağmen Aykut Kocaman'ı eleştiriyor.Abdülkerim Durmaz kadar olmasa bile ki o da bazen bence çok abartıyor bence yerinde eleştiri yapıyor.En azından İlker Yağcıoğlu belki klasik yorumlar yapsa bile bu saydığınız 2li gibi düşmanlığı körüklemiyorlar.Aspor gibi yandaş bir kanalda olmanın verdiği özgüvenle habire tahrik provakasyon her şeyi yapıyorlar.
  • yani aynı şeyleri 100 kere yazmaktan sıkıldık gidipte fatih terimin başarılarını yazamam googlea yazın o söyle

tudorun yaşadıkları fatih terimin yaşadıklarının %10u değildir

binbir dilek*le milli takımın başına getir sonra onu kov parasını verme fatih terim gibi adam 3* kişiyle mekan bastığına yönelik asparagas haberler tüpçü ve tayyipin baskıları
    say say bitmez

ki hoca bu sene olayı çözmüş bu dingillere kemik atmayarak en güzel işi yapıyor aptal ülkenin aptal medyası
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

boş adam emre bol. aziz eniştesi, aykut kuzeniymiş.

not: videoyu izlemedim, buyuk ihtimalle aykutun medyada destek gormediginden konuyu baglamiştir ki külliyen yalan.

Ciddi mi bu?
  • bir fenerli hezeyanı...
    "terimin medyası var"mış kuyruklu yalan.. milli takımdayken nasıl linç edildiğini görmesek inanacağız.
  • Emre bol kim ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.