Şimdi Ara

Emre Aydın'ın derdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi doğal olarak diyebilirsiniz derdi bizi mi gerdi diyede bütün şarkılarında farklı bir hüzün, sürekli yalnızlık, ıssızlık ve ben çok fazla merak ediyorum acaba nasıl bir kız nasıl koydu da bu hale geldi kendi derdimi unutup ona üzülücem neredeyse bir şeyler bilen var mı?

Kendisi benim mezun olduğum liseden mezundur.

• Çünkü popüler kültür onu istiyor.
  • İlluminatinin desturlu adamlarından olduğundandır. Süphanallah derler ona aralarında.
  • Kendisi yanılmıyorsam İzmir kökenli. İzmir'in kızlarının tepmesi çok acı oluyor kendimden biliyorum Adam gerçekten sevmiş, kız ise sever gibi olmuş ama sevmemiş benim anladığım.
  • Hüzün satar.
  • işte ilk aşk acısı adama şarkıları yazdırdı baktı tuttu sonra artık sallamaya başladı acı macı yok artık yani =) Tabi içinde ne yaşadığını bilemeyiz ama ben böyle olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SKELETER

Kendisi yanılmıyorsam İzmir kökenli. İzmir'in kızlarının tepmesi çok acı oluyor kendimden biliyorum Adam gerçekten sevmiş, kız ise sever gibi olmuş ama sevmemiş benim anladığım.

Annesi Antalya'da yaşıyor ve Antalya'da okumuş ama dediğin gibi sevgilisi İzmirli olabilir.

Aklıma direk şey geliyor gerçekten güç gizden mi doğuyor?
  • Kolay kolay unutamaz. Zaten artık unutmakta istemez. Acıyı paraya çevirmiş adam. İzmir'in kızlarından korkarım arkadaş. O bölgede kötü ruhlar geziyor. İzmir il sınırını gördüğüm an tüylerim ürperiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.