Şimdi Ara

empty

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencan000 -- 9 Mayıs 2018; 19:9:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Maddi imkanın varsa kesinlikle git , bakış açın muazzam derecede değişecek.Pişman olmazsın :)
  • kesinlikle gitmelisin gitmezsen hayatının hatasını yaparsın benden sana söylemesi , bundan 5 sene sonra ulan keşke gitseydim demek istemiyorsan git faydasını gör gel ;) kafamı taşlara vuruyorum üniv zamanı neden WAT yapmadım diye :(
  • Suan uni hazirliktayim hocalar bolume gecince erasmusu krsinlikle kovalayin bakis aciniz degisir hem fazlasiyla katkisini gorursunuz dedi gitmelisiniz bence

• Teşekkürler arkadaşlar for your ideas :)) süreci başlattım şuan bakalım zamanla ne olacak. 6 aylık bir eğitim var ingilizceye nasıl bir katkı sağlayacak yazarım onu da inşallah bir sorun çıkmadan gidebilirsem

• sorduğun soru mu git vatandaşlık al gelme

• A2 ile nasıl erasmus'a hak kazandın şaşırdım?
    Ben C1/C2 seviyesinde olmama ve çok istememe rağmen kazanamamıştım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

A2 ile nasıl erasmus'a hak kazandın şaşırdım?
    Ben C1/C2 seviyesinde olmama ve çok istememe rağmen kazanamamıştım.

aynen ben de çok merak ettim a2 filan çok uçuk bu sınav için... Ben de aralıkta girdim sınava 35 aldım . Her üniversite değişik soruyor ondan da olabilir .
  • Ben A2 seviyesindeyim demedim bazen A2 çıkıyor bazen B1 bazen de b2 çıkıyor dedim :)) Seviyem B1 ve B2 arası.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.