Şimdi Ara

Empire Total War save dosyası icin yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
7.959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Empire Total War oyunu dun gece sorunsuz oynadım save ımı kaydedip cıktım ne olduysa uzun suredir oynadıgım guzelım oyunumu bu sabah girdigimde hata vermeye basladı save dosyasında sorun cıktı ne yapmam gerek oyuna tekrar baslayamam emeklerim bosamı gitti simdi ne yapmam gerek yardımcı olun ne olur

• Patch yüklediysen ondan olabilir.Oyunu ilk versiyonunda oynadıktan sonra patch yüklersen saveler açılmıyor.Oyunu oynamayı bırakmama sebep olan olay buydu zaten.
  • oyuna patch yuklemedim patch yukleyecektim ama nette bulamadım...sadece oyuna dıl yaması yukledim bu sorunla karsılastım ya bunun bir cozumu yokmu
  • Save dosyalarını yedekle oyunu baştan yükle aynı versiyonu.İşe yaramazsa yapabileceğin bir şey yok
    Not:Dil yamasından olabilir
  • maalesef oyunu sildim yeniden yükledim gene çalışmadı:(
  • Oyunu 1 tane save dosyası ile mi oynuyorsunuz? 5-10 tur geriden kayıtlı save dosysı bulundurmanızı tavsiye ederim. Yeni oyun başlatın bir kaç tane dosya kullanın.
  • oyunu orjinal mi aldınız,ben korsan aldım kurdum ama exe hatası veriyor bilginiz var mı nasıl giderilir.
  • benimkiside orjinal degil
  • konu baya eski ama orjinalde de aynı hata oldu. bu yüzden orjinal aldım gene aynısı oldu
  • Hortlatayım dedim;

Save dosylarımı kullanıp Sefere Devam dediğimde veya Continue Camping yaptığımda program kapanıyor. Oyun steamdan orjinal. Sildim yükledim yine aynı sorun ? Bunu nasıl aşabilirim ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.