Şimdi Ara

Empire State Binasına uzaylı saldırısı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
16.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim alanıma girmiyor ama girse de sizi tedavi edemezdim.
  • İlluminatide ne güzelmiş böyle ya benide örgütün çaycısı olarak işe alsalar bari burda asgeri ücretle 600 lira alıyoruz.Koskoca örgütün çaycısı olsak 2 bin tlden başlarız heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: abdullahors84

quote:

Orijinalden alıntı: Timurlénk

Moraracağınız günü sabırsızlıkla bekliyorum. Yok gerçekleşirse mosmor olan suratımı çekip buraya koyarım.
    Aynı morartıyı 2012'cilerin yüzünde de görmek için sabırsızlanıyorum böyle kalbim pır pır ediyor.

O zaman beraber izleriz merak etme bende aynı düşüncedeyim. Ama tersi çıkarsa biraz acele edip foto koymak lazım malum durum ortada

hem 2012 hem de bu konudaki uzaylı palavrasının taahhüd edilen vakti gelse de biraz eğlensek diye bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Doktor.Z

PaiMei;
    Benim alanıma girmiyor ama girse de sizi tedavi edemezdim.

İroni şurda ki ben sizi tedavi etmeye çalışıyorum Size sunulan dünyada boğulup gerçekleri göremeyenler sizsiniz. Size prim yaptırdım bu üslubunuza rağmen kale alarak, hadi iyisiniz.

@hashus1099

Ben uzaylı saldırısı olacak diye yemin etmedim ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3ndorfin

İlluminatide ne güzelmiş böyle ya benide örgütün çaycısı olarak işe alsalar bari burda asgeri ücretle 600 lira alıyoruz.Koskoca örgütün çaycısı olsak 2 bin tlden başlarız heralde

tetrapak.
    logosundada belli.işcilerine deli ücret veriyor.bahcivan olarak görev yapanın bile 3 bin tl aldığını söylüyorlar.
    çok uğraştım kapağı oraya atmaya ama herkezi almıyorlar.

Empire State Binasına uzaylı saldırısı!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ıYı -- 19 Kasım 2011; 20:05:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

quote:

Moraracağınız günü sabırsızlıkla bekliyorum. Yok gerçekleşirse mosmor olan suratımı çekip buraya koyarım.
    Aynı morartıyı 2012'cilerin yüzünde de görmek için sabırsızlanıyorum böyle kalbim pır pır ediyor.

O zaman beraber izleriz merak etme bende aynı düşüncedeyim. Ama tersi çıkarsa biraz acele edip foto koymak lazım malum durum ortada

hem 2012 hem de bu konudaki uzaylı palavrasının taahhüd edilen vakti gelse de biraz eğlensek diye bekliyorum

Aynen arkadaşım. İyi güleceğiz o zamana. Hatta konu bile açarız durumla ilgili. Sonra kritik yaparız

• şu tarihte şu olacak bu tarihte bilmem ne olacak diyemem ama ALEISTER CROWLEY kim araştırın kimin dedesi nereden çıkıyor bu işler ondan sonra kritik yapın
    edit :bu oluşumun binlerce yıl öncesine dayandığınıda hatırlatmak isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hadouken06 -- 21 Kasım 2011; 1:47:57 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

quote:

quote:

Aynen arkadaşım. İyi güleceğiz o zamana. Hatta konu bile açarız durumla ilgili. Sonra kritik yaparız

+1.ama tarhih veren yok herhalde,olmayınca daha var diye erteleyebilirler.

• superposition

Aynen bak o zaman iyi kıvırırlar. Ufak bir hesap hatası ile bir bakmışsın 2112 oluvermiş hahaha
  •  Empire State Binasına uzaylı saldırısı!

• quote:

Orijinalden alıntı: icarus06

Abi koptum şu ikinci karikatüre.

• Beyler bu kart olaylarını ilk gördüğümde tüylerim tiken tiken olmuştur bu bir gerçek...Zaten o videolardaki arka fon müziklerini nereden bulurlar hiç bilmem

yalnız şuda var bu kart olayları farkettinizmi bilmiyorum ama son aylarda patladı yani bu kadar yıldır olan kartlar söz gelimi 1994 de çıktığı söyleniyor 11 eylülden sonra o oyun kartlarındaki 11 eylül kartı neden hiç medyada duyurulmadı yani bu kart işi yaşmı gerçekmi...Gerisayım sitesiyle ilgili olaraktanmı çıkartıldı acaba
  • ufo felan gerçekten hikaye arkadaşlar uzay sanayinde kullanılan teknolojinin bizim normal hayatta kullandığımız teknolojinin 30 sene önde olduğu söyleniyor,bu gerçek olabilir hatta bizim bilmediğimiz fizik kanunlarını aşan teknolojiler olabilir , ancak koskoca evrenin sadece insanoğlu , için yaratılmış olması gerçeğini ufo severler kabul edemiyor koskoca evren insan için mi yaratıldı bencil olmayın diyorlar bunun bencillikle alakası yok.Filmlerde neden uzaylılar hep dünyaya saldırıyor dost görünen uzaylı bildiğim ET ve paul diye bir film var ET nin konusunu hatırlamıyorum ama paul de uzaylı karakterini sempatik göstermişler dans ediyor sigara içiyo paso küfrediyo ve dikkat !! Allah yok propagandası yapıyor .Daire şeklinde uçan cisimler var İSE bunlar tamamen gizli teknoloji ürünü cisimler ve içinde uzaylı değil insan olabileceğini düşünüyorum.birçok ülke gizli tuttukları sözde belgeleri açıklamaya başladı neden ? dünya dışı yaşam iddaaları resmi olarak duyurulmuş oluyor ve insanlar bu açıklamayı devletlerinden duyunca tabiki inanıyorlar dünya dışı gelişmiş canlılar diye birşey yoooooook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hadouken06 -- 21 Kasım 2011; 18:03:28 >

• quote:

ufo felan gerçekten hikaye arkadaşlar uzay sanayinde kullanılan teknolojinin bizim normal hayatta kullandığımız teknolojinin 30 sene önde olduğu söyleniyor,bu gerçek olabilir hatta bizim bilmediğimiz fizik kanunlarını aşan teknolojiler olabilir , ancak koskoca evrenin sadece insanoğlu , için yaratılmış olması gerçeğini ufo severler kabul edemiyor koskoca evren insan için mi yaratıldı bencil olmayın diyorlar bunun bencillikle alakası yok.Filmlerde neden uzaylılar hep dünyaya saldırıyor dost görünen uzaylı bildiğim ET ve paul diye bir film var ET nin konusunu hatırlamıyorum ama paul de uzaylı karakterini sempatik göstermişler dans ediyor sigara içiyo paso küfrediyo ve dikkat !! Allah yok propagandası yapıyor .Daire şeklinde uçan cisimler var İSE bunlar tamamen gizli teknoloji ürünü cisimler ve içinde uzaylı değil insan olabileceğini düşünüyorum.birçok ülke gizli tuttukları sözde belgeleri açıklamaya başladı neden ? dünya dışı yaşam iddaaları resmi olarak duyurulmuş oluyor ve insanlar bu açıklamayı devletlerinden duyunca tabiki inanıyorlar dünya dışı gelişmiş canlılar diye birşey yoooooook

Tabi anlattıklarınız işin çok farklı bir boyutu ancak;

Arkadaş bu uzaylıların uzuvları, elleri kolları hiçmi birşeye benzemez arkadaş. Yani beyin dalgaları ile birşeyleri kontrol etmiyorlarsa bilemiyorum yani. hani hatırlarmısınız. Şu Will smith inde oynadığı bir uzaylı filmi vardı dünyayı yok etmeye geliyorlardı. bilmem kaç km çapında bir gemileri vardı. Yuhhhh derim arkadaş. o ne öyle ya. geminin öbür tarafına gitmek gün alır be

Ta o zaman bile ne gülmüştüm ha. Ayrıca abi bunların neden kafası çok büyük. vücutları küçük. Tamam kafaları çok çalışıyor ama vücudun başka uzuvlarıda var.

Başka bir durum ise biz gerçekten benciliz. Zaten filmlerde ondan bizi direk yok ediyorlar. Bizdeki potansiyeli biliyorlar çünki

Hani kakara kikiri hepsi bir yana ama Kainatta birşeyler gizliyse böyle şeylerden ibaret değildir sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdullahors84 -- 21 Kasım 2011; 19:44:34 >

• quote:

quote:

ufo felan gerçekten hikaye arkadaşlar uzay sanayinde kullanılan teknolojinin bizim normal hayatta kullandığımız teknolojinin 30 sene önde olduğu söyleniyor,bu gerçek olabilir hatta bizim bilmediğimiz fizik kanunlarını aşan teknolojiler olabilir , ancak koskoca evrenin sadece insanoğlu , için yaratılmış olması gerçeğini ufo severler kabul edemiyor koskoca evren insan için mi yaratıldı bencil olmayın diyorlar bunun bencillikle alakası yok.Filmlerde neden uzaylılar hep dünyaya saldırıyor dost görünen uzaylı bildiğim ET ve paul diye bir film var ET nin konusunu hatırlamıyorum ama paul de uzaylı karakterini sempatik göstermişler dans ediyor sigara içiyo paso küfrediyo ve dikkat !! Allah yok propagandası yapıyor .Daire şeklinde uçan cisimler var İSE bunlar tamamen gizli teknoloji ürünü cisimler ve içinde uzaylı değil insan olabileceğini düşünüyorum.birçok ülke gizli tuttukları sözde belgeleri açıklamaya başladı neden ? dünya dışı yaşam iddaaları resmi olarak duyurulmuş oluyor ve insanlar bu açıklamayı devletlerinden duyunca tabiki inanıyorlar dünya dışı gelişmiş canlılar diye birşey yoooooook

Tabi anlattıklarınız işin çok farklı bir boyutu ancak;

Arkadaş bu uzaylıların uzuvları, elleri kolları hiçmi birşeye benzemez arkadaş. Yani beyin dalgaları ile birşeyleri kontrol etmiyorlarsa bilemiyorum yani. hani hatırlarmısınız. Şu Will smith inde oynadığı bir uzaylı filmi vardı dünyayı yok etmeye geliyorlardı. bilmem kaç km çapında bir gemileri vardı. Yuhhhh derim arkadaş. o ne öyle ya. geminin öbür tarafına gitmek gün alır be

Ta o zaman bile ne gülmüştüm ha. Ayrıca abi bunların neden kafası çok büyük. vücutları küçük. Tamam kafaları çok çalışıyor ama vücudun başka uzuvlarıda var.

Başka bir durum ise biz gerçekten benciliz. Zaten filmlerde ondan bizi direk yok ediyorlar. Bizdeki potansiyeli biliyorlar çünki

Hani kakara kikiri hepsi bir yana ama Kainatta birşeyler gizliyse böyle şeylerden ibaret değildir sanırım.

o film men in black filmiydi galiba, emin ol evreni bilemiyecem ama dünyada çok gizli işlerin döndüğü kesin

• Yok yok siyah giyen adamlar değil. O komedi zaten resmen ona sözüm yok. Birde ciddi ciddi saldırdıkları böyle gemilerin bölündüğü bir film vardı. Adı aklıma gelmedi...
  • quote:

Benim de şöyle uçuk bir teorim var kafalarının büyük olması hususunda:

Şimdi efenim günümüz dünyasında radyasyona, nükleere maruz kalan insanların vücutlarında deformasyonlar olur ya, işte bu uzaylı dostlarımızda da o kadar muazzam bir teknoloji var ve gündelik hayatlarına o kadar olağan bir şekilde yerleştirmişler ki, bir süre sonra normal uzaylı da koca kafalı, 3 parmaklı falan oluyor.

• Genelde hayaller ortaya yiğılmış durum da gibi.

Şu örgüt olayından hiç haz etmiyorum. Böyle şeyleri okudukça garip/hissediyorum kendimi. Hele ki o eminem resminde ürperdim resmen o kadının kıyafeti,hele ki tipi ! Lanet olsun

Bu örgüt açıkçası hani paramız bol biz de bunlarla eğlenelim lan şeklinde gibi bir şey geliyor. Zeki veya akıllı insanlardan mı oluşuyor ? yoksa paranın içinde yüzen boş boş takılan tipler mi.

Doğum günü için 1 trilyon harcayan tip için pek dolu olur düşüncesi tezat olur gibi. Somut olarak yaptıkları bir şey var mı bu parası bol insanların ? büyük evler de yaşamak,kliplerde sembollerini kullanmak dışında ?
  • quote:

çok iyiymiş bu yahu

• quote:

Orijinalden alıntı: 0nur*
    Bu örgüt açıkçası hani paramız bol biz de bunlarla eğlenelim lan şeklinde gibi bir şey geliyor. Zeki veya akıllı insanlardan mı oluşuyor ? yoksa paranın içinde yüzen boş boş takılan tipler mi.

Doğum günü için 1 trilyon harcayan tip için pek dolu olur düşüncesi tezat olur gibi. Somut olarak yaptıkları bir şey var mı bu parası bol insanların ? büyük evler de yaşamak,kliplerde sembollerini kullanmak dışında ?

34 yaşındaki Nathan Rotschild, Çin'in kömür madenlerine sahip. Yani canı istediğinde Çin'i enerji krizine sokabilir çünkü Çin termik santrallerden elde ediyor enerjisini.

Sence bu adam aptal olabilir mi?

1200'lü yıllarda tapınak şovalyeleri, İngiliz kralı bilmem kaçıncı Henry'e bile borç veriyorlar. İngiltere'deki malikanelerin çoğunu alıyorlar. Papa ile araları iyi olduğu için kendi kiliselerini yapma hakkı veriliyor bu adamlara ve Gotik mimari ortaya çıkıyor.

Fakat malikanelerinde garip ayinler yaptıkları, eşcinsellik ve ensest ilişki gibi olayların dibine vurdukları için halk galeyana geliyor. Bunun karşısında eli kolu bağlanan Papa kararı veriyor ve adamlar idam ediliyorlar, sonra Avrupa'ya gidiyorlar. Avrupa'da da tehlikeli bir duruma geldikleri görülünce yine kırıma uğruyorlar ve inançsızlığın o dönem hoş görüldüğü tek ülke olan İskoçya'ya gidiyorlar. İşte orda DUVAR USTALARI locasına, yani mason locasına girip tekrar güçlü bir kimlik kazanmış oluyorlar. Bugün bu adamların soyundan gelen illüminati, bu işte. Kliplerde gördüğümüz, gözü kapalı ezberci arkadaşların dalga geçtiği şeyler değil yani. Basit değil o kadar. Çözebileceğimiz gibi bir şey de değil.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.