Şimdi Ara

Empire State Binasına uzaylı saldırısı!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
1
Favori
16.941
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sakin olun henüz yok öyle bir şey. Komplo teorisi sever arkadaşlara iyi haber, olacağı söyleniyor İlgilenen arkadaşlar bilirler illüminati.org adresinde bir sayaç var ctrl+A yapıldığında görünen. 26 gün kalmış.

Daha önce illüminati oyun kartlarından bahsetmiştim. Kasırga, virüsler, depremler, terörist saldırıları... Bir çok şeyi önceden tahmin eden kartlar. Bu kartlarda Empire State binasına uzaylı saldırısı düzenleneceğini gösteren bir kart var. 95 yılında piyasaya sürülen bu illüminati oyun kartları Japonya deptemini, ikiz kuleler ve pentagon saldırılarını bildi.

Sanatçıların ve MTV'nin mason oyuncağı olduğunu da göstermiştim daha önce. Üşeniyorum şimdi yüzlerce resim yüklemeye. Ama eğer Lady Gaga, Rihanna, Jay-Z, Beyonce, Katty Perry, Kesha, Jessy J, Britney Spears gibi sanatçıların mason oyuncağı olduğunu bilmiyorsanız dünyadan bir habersiniz demek. Bu heriflerin kliplerinde piramitler, baphomet simgeleri (geyik, at başı), tek göz, el ile 666 işareti, gök kuşağı, dinsel ögelere hakaret gırla. MTV'nin duvarında Masonic Temple yazar zaten. M (masonic) T (temple) V (vision)

Ve en son mason sanatçıların en önde gelenlerinden Jay-Z, Alicia Keys ile bir şarkı yapar, Empire State hakkında:

http://www.dailymotion.com/video/xidtpm_2012-de-illuminati-empire-states-of-building-i-sahte-uzayli-ystylasiyla-yikacak_tech

Eğer böyle bir saldırı yapılırsa, donanımhaber onursal üyeliğik isterim

• Moraracağınız günü sabırsızlıkla bekliyorum. Yok gerçekleşirse mosmor olan suratımı çekip buraya koyarım.
    Aynı morartıyı 2012'cilerin yüzünde de görmek için sabırsızlanıyorum böyle kalbim pır pır ediyor.
  • Ben saldırı olacak demedim ki, eğer olmazsa sıyırabilirim bu şeklilde diye düşünüyorum Şüphelendiğim için olabilir diyorum. Ve eğer böyle bir şey olursa havamdan geçilmez onu da söyliyeyim, onlarca insana hayatlarının morluğunu yaşatmanın gururunu doyasıya yaşarım tabi ki. Uzaylı saldırısını bildik la, boru mu

Neden olabilir?

2012 teraneleri medyada çok yer aldı. Rockefeller'ların uzaylılar hakkında mektuplaşmaları var, ABD'li siyasetçi ve askerlerle. Hillary Clinton'la Rockefeller'ın yine bir görüşmesi var. Bu görüşmede Hillary elinde piramit ve göz olan (illüminati sembolleri) uzaylılar hakkında bir kitabı tutuyor:

Hologramlar artık gözümüze sokulmaya başlandı. Kabe'deki melek, Rusya'daki İsa en popülerleri:

ABD uydusunun resmi logosu:

Ve son zamanlarda masonik sanatçılarımızda uzaya karşı bir ilgi var hakikatten. İşin içine illüminati.org'daki sayacı ve illüminati oyun kartlarında da Empire binasına uzaylı saldırısını kartını katarsak , şüphelenecek yeterince delilim oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaiMei -- 10 Kasım 2011; 23:12:09 >

• Ben de söyle bir komplo teorisi atayim ortaya.

Rockefeller ailesi coktan uzaylilarla iletisim kurdu. Sonsuz yasamin sirrini da uzaylilardan aldi ve büyük bir anlasmaya imza atti. Dünya ekonomisini elinde tutan ailelerden biri olan bu aile, dünyadaki ekonomik durumu yavas yavas bir cikmaza sokara ülkeleri, onlarin insanlarini, dogal kaynaklarini öyle ya da böyle kendine baglayacak ve yeni bir kölelik düzeni kuracak. Bu düzenden de bu aileyle birebir iletisimde olan uzaylilar faydalanacak. Insanligi sömürecek, Rockefeller ailesi de sonsuza dek yasayacak.

Yoksa alt tabakayi bitiren bu güruh, orta tabakayi es gecip zenginlerden daha fazla vergi alinsin gazini millete verip Wall Street'i isgal ettirmeye neden calissin ki? Zaten dünyanin neredeyse tamamina hakimler. Zenginlerin paralarina ve tüm varliklarina göz dikmelerinde bir amac olmali, insan üstü bir amac.

Görmüyor musunuz, Türkiye'nin ekonomisini ithal bakanla düzelttirdik; Dervis'i getirttirdik, daha dogrusu "getirttirtildik". Yunanistan basbakani Papandreu koltugunu Dünya Bankasi eski baskan yardimcisi, Yunan eski merkez bankasi baskanina birakiyor. Ülkeyi tamamen büyük gruplara teslim ediyorlar. Italya'da Berlusconi istifa ediyor; yerine yine bir "ekonomi uzmani" oturtturuluyor. E Türkiye'de satilmadik zaten bir donumuz kaldi; bir de bedava dagitilan kömürün isletmeleri.

Yani, uzun lafin kisasi; uzaylilar zaten burada. Fark ettirmeden ele geciriyorlar dünyayi...

• quote:

Orijinalden alıntı: Serdar

Yoksa alt tabakayi bitiren bu güruh, orta tabakayi es gecip zenginlerden daha fazla vergi alinsin gazini millete verip Wall Street'i isgal ettirmeye neden calissin ki? Zaten dünyanin neredeyse tamamina hakimler. Zenginlerin paralarina ve tüm varliklarina göz dikmelerinde bir amac olmali, insan üstü bir amac.

Görmüyor musunuz, Türkiye'nin ekonomisini ithal bakanla düzelttirdik; Dervis'i getirttirdik, daha dogrusu "getirttirtildik". Yunanistan basbakani Papandreu koltugunu Dünya Bankasi eski baskan yardimcisi, Yunan eski merkez bankasi baskanina birakiyor. Ülkeyi tamamen büyük gruplara teslim ediyorlar. Italya'da Berlusconi istifa ediyor; yerine yine bir "ekonomi uzmani" oturtturuluyor. E Türkiye'de satilmadik zaten bir donumuz kaldi; bir de bedava dagitilan kömürün isletmeleri.

Yani, uzun lafin kisasi; uzaylilar zaten burada. Fark ettirmeden ele geciriyorlar dünyayi...

Şerrrefsizim benim aklıma gelmişti, bunları yazarken tükürük saçıyorum

Alıntı yaptığım yerler komplo teorisi olmaktan çok uzak Bildiğimiz gerçeklerin görünen minnacık kısımları sadece. Arap baharını da ekleseymişsiniz keşke, oralarda da bayağı bi değişim ve kaşıntı var

• quote:

Orijinalden alıntı: PaiMei

quote:

Şerrrefsizim benim aklıma gelmişti, bunları yazarken tükürük saçıyorum

Alıntı yaptığım yerler komplo teorisi olmaktan çok uzak Bildiğimiz gerçeklerin görünen minnacık kısımları sadece. Arap baharını da ekleseymişsiniz keşke, oralarda da bayağı bi değişim ve kaşıntı var

Heh, Arap bahari büyük ortadogu projesinin bir parcasi sadece. Sirada Iran var malum. Suriye karistirildi ve kendi iciyle ugrasmaktan disariya hamlede bulunamayacak duruma getirildi. Suudi Arabistan zaten bu güruhun kontrolü altinda; sattigi petrolün parasini alamiyor. Israil, Ingiltere ve ABD yardimiyla Iran'i vurdu vuracak. Güzel memleketimiz Türkiye zaten ilgili yere füze kalkanini kurdu, ki Iran'in füzeleri disinda öyle büyük bir askeri gücü olduguna da inanmiyorum. Saddam henüz devrilmemisken cok güzel gözdagi videolari yayinliyordu. Biyolojik silah diyip girdiler, "oops, there's nothing, sorry for that" dediler. Iran icin de nükleer bomba diyorlar, bu sefer de artik özrü Ibranice ederler. Amac, bu bölgenin enerji kaynaklarinin ele gecirilmesi, insanlarin kölelestirilmesi ve dünyanin fiili olarak sömürgelestirilmeye dogru götürülmesi; ki bunlarin tümünün bir önceki mesajimda vedigim örnege hizmet edecegine inaniyorum. Artik manyak mi dersiniz yoksa baska birsey mi bilmiyorum; ama icten ice bunu düsünüyorum...

• Ayrica sunu eklemeden de gecemeyecegim. Malum Almanya'da yasiyorum, bu memleketin durumuyla da oldukca yakinen ilgileniyorum; dün vatandasligina basvurmus olmanin da vermis oldugu bir ilgi diyelim. Herneyse. Herkesin bildigi gibi Almanya 1. dünya savasina girdi, ardindan Hitler'le ikinci dünya savasina da girdi ve inanilmaz büyük bir yenilgi aldi. Ardindan ülke 4'e bölündü. Ingiltere, Fransa, Rusya ve Amerika mandasi altinda uzun yillar yasadi. Daha sonra Almanlar'a yönetimi yeniden devretmeye karar verdi, Ingiltere, Fransa ve ABD. Bunun icin tabii yeni bir anayasa gerekiyordu. Alman komisyon yeni bir anayasa hazirlamisti ki, Ingiltere'de aralarinda anlasan bu devletler Almanya'nin anayasasini kendileri hazirlamis ve Almanlar'a dikte etmislerdi.

Yani, bugün Almanlar'in anayasasi olan Bundesverfassung, diger adiyla Deutsches Grundgesetz Almanlar tarafindan yazilmadi, kendi anayasalarini bile hazirlayamadilar. Bu da yetmiyormus gibi 1989'a kadar dogu Almanya olarak adlandirilan ve Sovyetler tarafindan yönetilen Almanya Demokratik Cumhuriyeti (DDR), Federal Almanya'ya katildi ve Almanya bu arada sirketlestirildi. Daha önce "Is ve isci bulma kurumu" (Arbeitsamt) olan kurum "Is bulma ajansi" (Agentur für Arbeit) halini aldi. Bu kuruma giden vatandaslar da "müsteri" (Kunde) olarak adlandirildi. Ekonomi Bakanligi da "Finans Acentasi Anonim Sirketi" yönetimine sunuldu. (Bundesrepublik Deutschland Finanzagentur GmbH) Yani bu asamadan sonra herkes bu sirket icin calisan birer isci konumuna gecmis oldu.

Birkac ay önce haberlerde cikti, Almanya 1. dünya savasindan ötürü gelen savas tazminatlarini, yeniden insa masraflarini ödemeyi bu yil icinde yeni tamamladi. Simdi 2. dünya savasi icin olanlar basladi, ki Yahudiler icin yapilan harcamalarla Israil Devleti kuruldu. Ayrica Yahudi'lere Almanya'da neredeyse Alman vatandaslarindan daha fazla haklar verildi.

Gectigimiz günlerde ekonomisi topu atan ve sözümona ekonomistlere devredilen ya da devredilecek Yunanistan ve Italya gibi ülkelere aktarilacak, benim de dahil oldugum ve ödedigim vergilerden kesilen para yeterli olmadigi icin önce mecburi askerligi kaldirdi Almanya. Ardindan tasarruf tedbirleri altinda Alman Ordusu'nin %60 kadarina denk gelen birimlerini kapatti. Su anda Almanya'da Alman askerinden cok Amerikan askeri var. Özellikle Ansbach'dan gecerken üslerinin ortasindan geciyorum, ortalik coni kayniyor.

Bunu sunun icin anlattim. Sömürü sadece Türkiye, ortadogu, Arap ülkeleri ve o bölgeyle sinirli degil. Sömürü tüm dünya ülkelerinde ve bu ülkeleri yönetenler de bu sömürüyü yapan toplulugun memurlari sadece. Almanya'nin basbakani da bu manada Almanya Sirketi'nin CEO'su konumunda; ki bircok uygulamasindan bunun anlasilmasi da hic zor degil.

Kötü günler bekliyor dünyamizi. Bu dünyaya cocuk getirmeye deger mi? Hala bunun düsüncesi icindeyim...

• bütün illuminati ifşa yazıları ya sanatçılar üzerine yada bir iki yerde göz,üçgen falan.bu kadar mı yani?şimdi illuminatiyi tanımış mı olduk?adamlar bir iki üçgen ve sanatçı ile mi yönetiyor dünyayı?yapmayın etmeyin.hakkında bu kadar az bildiğiniz bir yapılanmaya karşı birşey yapamazsınız.
    bazı yerlerde yazılır,çizilir.illuminati neden bunları açıklıyor,hani gizli bir örgüttü diye?bu değil ki illuminati nin gizli olan kısmı.sanatçılar,göz,üçgen vs.asıl illumimatiyi gizlemek için yine illuminatinin uydurduğu şeyler.bilhassa korku salmak için diyebiliriz.
    diyeceğim o ki hakkında hiçbirşey bilmiyoruz daha.bildiklerimiz sonucu çıkan tek sonuç;bunlar karanlık adamlar.başka birşey değil.ne yapacaklarını yada neler yaptıklarını daha bilmiyoruz.ancak tahmin edebiliriz. bu düzeni ve yöneteni anlamak bilime ve ilme hakim olmak lazım önce.illuminati ile alakalı birşeyi nette görüp herkezle paylaşıp her tarafa yayıyorsanız,bilin ki bu da illuminatinin istediği birşeydir.nette bulunan bütün illuminati konuları aynı.ama son bir ekleme var.candan erçetinin de bir gözü kapalı resmi varmış.yeni bir boyut kazandı olay.biraz ayık olalım.sistem bundan daha öte.illuminati hakkında ne biliniyor.sanatçılar,tek gözünü kapatanlar bide haarp.başka?bu üçü ile mi dünya yönetiliyor?biraz mantıklı olalım.bugün illuminatinin adını yeni duyan yarı herkeze bunu anlatmaya çalışıyor.illuminati bir günde öğrenilecek bir yapılanma değil.biraz da tecrübe lazım.yapmayın etmeyin.

• quote:

Bunu sunun icin anlattim. Sömürü sadece Türkiye, ortadogu, Arap ülkeleri ve o bölgeyle sinirli degil. Sömürü tüm dünya ülkelerinde ve bu ülkeleri yönetenler de bu sömürüyü yapan toplulugun memurlari sadece. Almanya'nin basbakani da bu manada Almanya Sirketi'nin CEO'su konumunda; ki bircok uygulamasindan bunun anlasilmasi da hic zor degil.

Kötü günler bekliyor dünyamizi. Bu dünyaya cocuk getirmeye deger mi? Hala bunun düsüncesi icindeyim...

Hah! Çok yaşayın iyi mi... Aklın yolu birdir diye boşuna dememişler Almanya ile ilgili harika bilgiler verdiniz, teşekkür ederim. Objektifliğinizi hep taktir etmişimdir bu arada.

Yıllardır aslında ABD, Rusya, Almanya, İrani İsrail vs. gibi en popüler devletlerin bile figüran olduğunu, dünya insanlarının devletçilik oynayarak bir oyun sahnesinde olduğunu anlamaya ve anlatmaya çalışıyorum. Önemli olan parayı yönetenler, yani şirketler ve o şirketlerin de oluşturduğu üst yönetimlerdir. Kim takar devleti hükümeti, devletlerin para babalarına borcu olduktan, sözde seçilmişleri bu adamlar finanse ettikten sonra?

Belki bu konuda daha çok bilgi sahibisinizdir. Hitler'in, bağımsız bir adam olduğuna hiç ihtimal vermiyorum. İsrail devletini kurdurmak amacı ile yahudi soykırımı yapılmıştır. Bu konuda söylentiler çok, yahudiden fazla çingene katledildiği ve katledilen yahudilern fakir ve alt tabaka olduğuna yönelik. Ayrıca Almanya'da Hitler'in soyağacını araştırabilir misiniz? Hitler doğduğu köyü top atışlarıyla yok ettirmiştir diye biliyorum. Seçilmiş bir çok lider gibi yahudi kökenli olduğuna iddiaya girerim.

Uzaylı teorinize ise çılgınlık diyemeyeceğim Olabilir, buna da inanmam güç olmaz. Çünkü son yıllarda ardı ardına çoğu gerçeğim alt üst oldu, gerçekliği sorgularken hayal bile edemeyeceklerimizin gerçek olduğunu gördüm. Ayrıca teorinizi savunanlar da var Dünyayı Reptilian denen bir uzaylı ırkı insanları köleleştirerek yönetiyor bu teoriye göre

Ben katılmıyorum tabi. Bu dünyanın şeytanı da, reptilianı da, tanrısı da, meleği de insandır. Güçsüz insan insaflı ve iyi iken, güçlü insan gaddardır. Düşünün Rotschild ailesinin bir ferdi olsaydık ve o kültürle yetiştirilseydik, şu anda gücümüze güç paramıza para katmak için insanların nasıl analarını belleyeceğimizi düşünüyor olurduk. Bu adamlar bir kültüre sahip, yüzyıllarca süre gelen. Sahip oldukları miras taa tapınak şovalyelerine dayanıyor. Dünyanın ve insanların nasıl yönetileceğini yüzyıllardır tecrübe eden insanlar. Hatta Rotschild olmaya gerek yok, kıçındırık bir mevki edinen bir insan bile abuk sabuk davranış ve triplere bürünebiliyor. İnsanın yapısını gözümüzde büyütüyoruz sanırım. Basit ve hayvani yaratıklarız Fakat bunun aksine insanın yapabileceklerini küçümsüyoruz, göz ardı ediyoruz. Bir araya gelip destek bulan insan, kendi türünü yok etmekten çekinmiyor yeri geldiğinde.

Kesinlikle çok kötü günler bizi bekliyor. Artan teknoloji ile, toplum mühendisliği ve köleleşme inanılmaz ivme kazandı. Bir gün insanlar üzerinde zihin kontrolünün olmayacağının garantisi yok ki, nasıl geleceğe umutla bakılabilir? Ben çocukları çok seven bir insanım, fakat Disney denen şeytani oluşumun çizgi filmlerinde çocuklara nasıl subliminal mesajlar verildiğini gördüm. Yeni neslin popüler kültür ile uyuşturularak, tek amaçlarının ego tatmini ve birbirlerine hava atma olduğunu gördükçe vazgeçiyorum bu düşüncemden. Çevremde çocuğumu şöyle yetiştireceğim diyen çok insan oldu, ama çocukları hiç istedikleri gibi "şöyle" olmadı Ha, şöyle böyle olan çok

Çok şey yazmak isterdim de, gece gece kafamı toplayamadım... Ve hala çalışmam gerek, sonuçta bir köleyim. Benim beşte birim kadar çalışmayan insanlarla aynı parayı almak için çalışmam gerek Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Amphitritel

bütün illuminati ifşa yazıları ya sanatçılar üzerine yada bir iki yerde göz,üçgen falan.bu kadar mı yani?şimdi illuminatiyi tanımış mı olduk?adamlar bir iki üçgen ve sanatçı ile mi yönetiyor dünyayı?yapmayın etmeyin.hakkında bu kadar az bildiğiniz bir yapılanmaya karşı birşey yapamazsınız.
    bazı yerlerde yazılır,çizilir.illuminati neden bunları açıklıyor,hani gizli bir örgüttü diye?bu değil ki illuminati nin gizli olan kısmı.sanatçılar,göz,üçgen vs.asıl illumimatiyi gizlemek için yine illuminatinin uydurduğu şeyler.bilhassa korku salmak için diyebiliriz.
    diyeceğim o ki hakkında hiçbirşey bilmiyoruz daha.bildiklerimiz sonucu çıkan tek sonuç;bunlar karanlık adamlar.başka birşey değil.ne yapacaklarını yada neler yaptıklarını daha bilmiyoruz.ancak tahmin edebiliriz. bu düzeni ve yöneteni anlamak bilime ve ilme hakim olmak lazım önce.illuminati ile alakalı birşeyi nette görüp herkezle paylaşıp her tarafa yayıyorsanız,bilin ki bu da illuminatinin istediği birşeydir.nette bulunan bütün illuminati konuları aynı.ama son bir ekleme var.candan erçetinin de bir gözü kapalı resmi varmış.yeni bir boyut kazandı olay.biraz ayık olalım.sistem bundan daha öte.illuminati hakkında ne biliniyor.sanatçılar,tek gözünü kapatanlar bide haarp.başka?bu üçü ile mi dünya yönetiliyor?biraz mantıklı olalım.bugün illuminatinin adını yeni duyan yarı herkeze bunu anlatmaya çalışıyor.illuminati bir günde öğrenilecek bir yapılanma değil.biraz da tecrübe lazım.yapmayın etmeyin.

Sözünüz bana ama ben tamamen sizinle aynı görüşteyim. (Ayriyetten sadece sanatçılar değil; binalar, siyasetçiler, gerçekleşen savaşlar-olaylar gibi bir çok alanda veri var elimizde) Tek derdim insanları pembe rüyalarından uyandırmak. Evet illüminatinin istediğini yapmış oluyorum, çünkü bariz bir şekilde deşifre olmayı kendileri istiyor. Bunu da zamanı geldiğinde oluşturacakları yeni dünya dini ve düzeni (tek dünya devleti) için kullanacaklar diye düşünüyorum. Bunun da temelleri ciddi şekilde atılmaya başlandı, neyse...

Haa unutmadan, Candan Erçetinin değil ama; Zeki Alasya'nın, Sertap Erener'in ve Acun'un var. Küçümsemek yerine araştırırsanız düşünce dünyanız yeni bir boyuta girecektir

İllüminati'nin en tepesindeki adam olmadan zaten hiç bir zaman yeterli bilgiye sahip olamayız. Bu grubun içinde bile birbirleriyle her şeyi paylaşmıyorlardır, biz nasıl bilebiliriz ki Sadece fikir alış verişi yapmak, uyanık olmak amacım. Yeni dünya dini uzaylı veya mesih geldiğinde gülerek el sallamak bütün gayem, peşinden gitmek değil Hadi bunlar uç örnekler... Hayata daha gerçekçi bakmak kötü müdür? 3 çocuk yaparak, TV'de ARAP BAHARI haberlerini yanlış görüp yanlış yorumlayan insanlardan mı olmalıyız?

Komplo teorilerine önem verin, insanın ufkunu açarlar. İnsanı koyun olmaktan uzaklaştırır. Bir şey kaybetmezsiniz ama bakış açısı kazanırsınız, gerçek olma ihtimali olan bir fikir daha kazanırsınız.

• hocam yanlış anlama.sözüm sadece bir noktada takılanlar için.aşama aşama yazıyorsun gördüğüm kadarıyla.o yüzden sen sonunu getirmeden senin hakkında bir yorum yapmak pek sağlıklı olmaz.ayrıca illuminati hakkındaki netteki tüm yazılanlardan bihaber değilim.desteklediklerim de var elbette.bir üst aşamaya ulaşamadıktan sonra,nettekiler pek ehemniyet arz etmiyor demeki,istediğim bu.ayrıca mehdi ve mesih gelmesi olayı konusunda benimle aynı fikirde olan birini görmek güzel.olay dine doğru kayıyor.buradan devam edersek işin içinden çıkamayız : )
    empire state olayına gelirsek,evet muhtemel ama temsili bir olay olabilir.bu vakte kadar vucuda gelenler ile bundan sonra yapacakları konusunda uçuk fikirleri olması biraz korku amaçlı yada temsili olabilir diye düşünüyorum.
  •  Empire State Binasına uzaylı saldırısı!
  • @paranoid_andr0id
  • Serdar bey sanırım teorinizde yanıldınız. Bu dünyanın uzaylıları, bahsettiğim para babaları gibi görünüyor; tabi ki bu resimlere mantıklı bir açıklama getiremezseniz Eğer resimler fake veya ps ise, foruma bir daha mesaj atmayacağım. Görüldükleri yerler ve fotoğrafların çekildiği tarihler bellidir.

Yıllardır "uzaylılar var fakat insanoğluyla paylaşmıyor" düşüncesini gerek sahte görüntülerle, gerek ışık oyunlarıyla, gerek ekin çemberleri ve rosvell olayı gibi dümenlerle kazıdılar kafamıza. Arkasında kimler var acaba?

Damalı zemin, mason sembolüdür.

Özellikle ajdar fotosu koyan arkadaştan mantıklı bir açıklama bekliyorum

7 milyarlık insanoğluyla böyle şaşak geçilirken, bu konuda geyik yapılması çok ironik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaiMei -- 13 Kasım 2011; 4:35:01 >

• Ben de simdiye kadar forumu doldurugunuz resimlerle ve videolarla ilgili mantikli bir aciklama bekliyordum ancak havada kaliyor. Sayisiz sekilde yorumlanabilecek resimleri, kareleri(usttekilerden bahsetmiyorum) kafaniza göre yorumlayip "bu böyledir, su söyledir" diyorsunuz. Bebegin gözünün biri yokmus, iste benim gozumle görun diyormus, cocuklarimizi etkiliyormus vs. Sizin yorumuza ve bakis aciniza saygiliyim ancak bunlari "bu böyledir, su söyledir" diye kesin yargilarla yazmaniz cok garip.

Alinti yaptiginiz, cizgi filmlerin, dizilerin, programlarin kareleri veya videolari özenle ise gelindigi gibi secilmis, ve türleri veya temalari hakkinda da pek bilgi sahibi degilsiniz. Hatta sözüm ona bu cizgi dizilerin (örnegin drawn together) insanlari nasil kandirdigini(!) anlatan videolarinizdan biri cemaatciler tarafindan hazirlanmisti.

Koydugunuz bir diger video da cizgi filmlerde, nasil sectiklerini anlamadigim bir sekilde cinsel organa benzeyen figuleri gösteriyor devaminda da hristiyanlik propagandasi yapiyodu. Neymis efendim disneyin sahiplerinden biri escinsel evlilik yapip dunyamizi nasil parcalamis. Tüm bunlari belirli bir zemine oturtup bir baglanti kurabiliyor musunuz? Eger kuruyorsaniz bir anlatin biz de anlayalim. Zamaninda konusuna da yazmistim ancak ya görmediniz ya da görmenize vakit olmadan konu kapandi.

Herseyi gectim piramit resimleri, ya da icindeki gözlerin hayatimiza nasil bir etkisi olabilir allah askina? Bir sanatci basarili oldugu kadar ünlenir. Hayir ortada bariz birsey var da anlamiyorsak söyleyin. Ortalik komplo teorisi kayniyor. Biri tutmazsa illa ki biri tutacak. Illuminati kartlari gelecegi görüyor diyorsunuz, lutfen ispatlayin da bilgilenelim. Gelecek felaketlere karsi önlem alalim. Ama lütfen sadece tutanlardan bahsetmeyin, ayrintilariyla anlatin nasil oynaniyor kart oyunu.

Üstteki resimlerle ilgili de kaynak isteyebilirim, resimlerdeki siteye girdim ancak inandirici olmaktan uzak bir kaynak eger bunu verecekseniz. Uzayli saldirisi olsa da eminim iki uc tane puslu, sisli resim ya da video gelir elimize. Herkesin cep telefonu hd kayit yapabilirken hala piksel izliyoruz muhabbet uzaylilara geldiginde. Farkli bir konuda yine uzayli istilasi konusu gectiginizde verdiginiz bir linki de okudum. "okuyun da bilgilenin" dediginiz yazi cinlerden perilerden bahsediyordu. Farkli konularda gayet tutarli mesajlarinizi okuyorum ancak konu böyle seylere geldiginde cok garip ve alakasiz mesajlariniz var, nedenini cözemedim henüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paranoid_andr0id -- 13 Kasım 2011; 12:15:09 >

• teoriye bir destekte ben vereyim,zeki alasya zaten masondur.kendisi ağzıyla hür ve kabul edilmiş mason locasına dahil olduğunu söylemişti...

paranoid_andr0id konuya noktayı koymuş,heryerdeler.....

• quote:

Orijinalden alıntı: paranoid_andr0id

Ben de simdiye kadar forumu doldurugunuz resimlerle ve videolarla ilgili mantikli bir aciklama bekliyordum ancak havada kaliyor. Sayisiz sekilde yorumlanabilecek resimleri, kareleri(usttekilerden bahsetmiyorum) kafaniza göre yorumlayip "bu böyledir, su söyledir" diyorsunuz. Bebegin gözünün biri yokmus, iste benim gozumle görun diyormus, cocuklarimizi etkiliyormus vs. Sizin yorumuza ve bakis aciniza saygiliyim ancak bunlari "bu böyledir, su söyledir" diye kesin yargilarla yazmaniz cok garip.

Alinti yaptiginiz, cizgi filmlerin, dizilerin, programlarin kareleri veya videolari özenle ise gelindigi gibi secilmis, ve türleri veya temalari hakkinda da pek bilgi sahibi degilsiniz. Hatta sözüm ona bu cizgi dizilerin (örnegin drawn together) insanlari nasil kandirdigini(!) anlatan videolarinizdan biri cemaatciler tarafindan hazirlanmisti.

Koydugunuz bir diger video da cizgi filmlerde, nasil sectiklerini anlamadigim bir sekilde cinsel organa benzeyen figuleri gösteriyor devaminda da hristiyanlik propagandasi yapiyodu. Neymis efendim disneyin sahiplerinden biri escinsel evlilik yapip dunyamizi nasil parcalamis. Tüm bunlari belirli bir zemine oturtup bir baglanti kurabiliyor musunuz? Eger kuruyorsaniz bir anlatin biz de anlayalim. Zamaninda konusuna da yazmistim ancak ya görmediniz ya da görmenize vakit olmadan konu kapandi.

Herseyi gectim piramit resimleri, ya da icindeki gözlerin hayatimiza nasil bir etkisi olabilir allah askina? Bir sanatci basarili oldugu kadar ünlenir. Hayir ortada bariz birsey var da anlamiyorsak söyleyin. Ortalik komplo teorisi kayniyor. Biri tutmazsa illa ki biri tutacak. Illuminati kartlari gelecegi görüyor diyorsunuz, lutfen ispatlayin da bilgilenelim. Gelecek felaketlere karsi önlem alalim. Ama lütfen sadece tutanlardan bahsetmeyin, ayrintilariyla anlatin nasil oynaniyor kart oyunu.

Üstteki resimlerle ilgili de kaynak isteyebilirim, resimlerdeki siteye girdim ancak inandirici olmaktan uzak bir kaynak eger bunu verecekseniz. Uzayli saldirisi olsa da eminim iki uc tane puslu, sisli resim ya da video gelir elimize. Herkesin cep telefonu hd kayit yapabilirken hala piksel izliyoruz muhabbet uzaylilara geldiginde. Farkli bir konuda yine uzayli istilasi konusu gectiginizde verdiginiz bir linki de okudum. "okuyun da bilgilenin" dediginiz yazi cinlerden perilerden bahsediyordu. Farkli konularda gayet tutarli mesajlarinizi okuyorum ancak konu böyle seylere geldiginde cok garip ve alakasiz mesajlariniz var, nedenini cözemedim henüz.

Çok güzel anlatmışsınız derdinizi, teşekkür ederim. Fakat şu adamın blogunu okuyun lütfen. Ben onun kadar yazsam işten atılırım açıklayamıyorum kendimi yeterince o yüzden

Bakın klipler, çizgi filmler felan. Komplo teorisi yeaaa demeye ve küçümsenmeye çok yatkın bir konu hak veriyorum. Fakat önyargınızı silip araştırmazsanız gerçekleri göremezsiniz. Araştırın, benim gördüğüm bulduğum her şeyi görün ve sonra deyin ki korkma arkadaş bunlar böyle böyle sakin ol yav. Ben de inanayım size. Ama tek denilen şey komplo yeaaaaa. E gözünü sevdiğim daha bildiğin bir şey yok ki neye göre karar verdin?

Şimdi tutarsızlığı basit bir şekilde açıklayayım... Bakın inançsız olan ben bu tür olayları yorumlarken cini periyi hiç katmam. Paraya hakim olmak için lucifer'ı, yeni dünya düzenini ve yeni dünya dinini kullanacaklar derim. Fakat inançlı olan Michael Sikkofield bunu kendi inancıyla harmanlıyor, Lucifer'a tapıyorlar cinlerle birlikte işbirliği yapıyorlar diyor. Harun Yahya (bilinçli olarak bu herifi kullandıklarını düşünüyorum) yine farklı şekilde yorumluyor. Yani HAMMADDE aynı, yorum farklı. Kanıtlar, ipuçları aynı; çıkarım farklı. Siz de kendi çıkarımızınız yapın diye yırtınıyorum burda, delilleri inkar etmeniz için değil. Doğruyu inanın ben de bilmiyorum, fakat göz ardı edemeyeceğimiz GERÇEKLER var tek derdim bunlara dikkat çekmek.

Bakın çizgi filmlerin temalarına hakim değilsiniz demeniz, olayı ne kadar küçümseyip basite indirgediğinizi gösteriyor ve benim beynime kan sıçratıyor Sayısız şekilde AYNI ögeler kullanılıyor ve bu ögelerin neye ait olduğunu biliyoruz. Bakın sayısız klipte filmde, dizide, çizgi filmde AYNI ŞEKİLDE piramit, tek göz, keçi-geyik başı, gökkuşağı, 666 hareketi, gözlerin dönmesi gibi şeyler kullanılıyor. Klipler baştan sona ayin gibi akıyor, satançılar konserlerimde ŞEYTANLA ANLAŞMA YAPTIM diyor, MTV'nin yılbaşı reklamı tam bir ayin niteliğinde, film dizilerde yine aynı ögelere rastlıyoruz, bu işlere karışıp esrarengiz şekilde ölen sanatçılar var, MTV'nin duvarında Masonic Temple yazıyor, Rockefeller Records'un Jay-Z'si hür mason diye bir şarkı yapıyor, hologramlar, ekin çemberleri vs. vs. vs. Bunları nasıl birleştirirsiniz? Tesadüf diyecek kadar aklınızı yitirdiniz mi? Aynı simgelerin kullanılmasını nasıl göz ardı edersiniz yahu? Özellikle toplumu yönlendirme kabiliyeti en büyük olan bu sözde sanatçı arkadaşlar ve klipleri çok önemli. Arkasında bir bilinç var bu hareketlerin, tesadüf değil anlayın artık gözünüzü seveyim. Kesha'nın Blow klibini, Lady Gaga'nın Alejandro klibini, özellikle Goldfrapp'ın Alive klibini bi izleyin lütfen.

Sadece bu kadar mı? Pentagon binasının şeklinden tutun da, Beyaz Sarayda kullanılan sembollerden, Bush'un okuduğu kitaplara kadar... Bush, Obama, Clinton gibi heriflerin kan bağlarına kadar dayanıyor TESADÜFLER. İkinci TBMM binasında bile masonik semboller var, parçaları gerektiği kadar birleştirdiğimizde kim bilir neler çıkacak ortaya da, şimdi bahsetmiyorum size, yüksek doz inandırıcılığını kaybettirir gerçeğin.

Michael Sikkofield inançlı bir insan ve diyor ki bunlar onlar için ritüel. Cinlerle iş birliği yaptılar ve bu olaylardan güç alıyorlar, 11 Eylül tarihin en büyük ritüeliydi. Ben ritüel olduğuna katılabilirim ama daha gerçekçi sebepler arıyorum arkasında. Bilerek deşifre oluyorlar ve bizi yönlendirmeye çalışıyorlar diye düşünüyorum. Ama tam olarak bilemiyorum, gerçekten bilmiyorum amaçlarını. Araştırmaya devam ediyorum.

Hele ki dünyayı bariz bir şekilde yönlendiribelen para babalarının; medya ve popüler kültür gibi ELDE EDİLDİĞİNDE inanılmaz güç ve toplumu yönlendirme kabiliyeti katacağı bir silahı ele geçirmiş olabilecekleri aklınıza nasıl gelmez? Hele ki bu kadar kanıt varken? Kendi blogumda yazsaydım herhalde michael'e bağlar küfrederdim burda

Şimdi gelelim cemaat olayına... Size komplo teorisi gibi gelebilecek bir gerçekten bahsedeyim mi? Türkiye'deki malum cemaat, illüminatinin oyuncağı ve küçük bir ayağıdır. ABD'de beslenmesinin sebebi de bu, bakın bundan son derece eminim işte. Bu işlerin içinde olan arkadaşlarım var daha fazla detaya girmek istemiyorum konunun silinmemesi açısından. Kadrolaşarak ve insanların beyni yıkanarak belirli bir amaca gidiyorlar; dinler arası dialog gibi. Para babalarının en büyük gayesi ise yeni dünya dini ve yeni dünya düzeni (tek dünya devleti)

Peki cemaat niye videolar paylaşıyor? Böyle bir ortamda nasıl Zeitgeist gibi videolar ortalıkta kol geziyor? Harun Yahya denen adam neden "Masonluk ve Gladyo" adında Tapınak Şovalyelerini deşifre eden videolar yapıyor? Benim düşüncem, bunlar kontrollü bir şekilde deşifre olmaktan başka bir şey değil. İzlediğimiz şeylerde gördüğümüz doğruların yanında bize gösterilen yanlışları da yalayıp yutmamız. Veya göstermek istediklerini göstererek bizi aydınlandığımıza inandırıp, aslında bizi inandırmak istedikleri şeylere inandırarak esas amaca doğru koşmak. Yani sözün özü, ben de aydınlanmış değilim. Sadece bazı şeylerin TESADÜF olma ihtimalinin 0 olduğunu ve dünya üzerinde çocuk oyunu oynarmışcasına korkunç bir plan olduğunu görüyorum. Elit sayableceğimiz bazı arkadaşların bile bu konuyu inkar etmeleri heriflerin başarılı olacağını gösteriyor.

Lütfen okuyun, araştırın, görmezden gelmeyin. Puzzle'ın parçaları bulmak kolay fakat onun bir resim oluşturabileceğini görmek zordur; doğru resmi oluşturmak ise en zoru...

• Pentagon. PENTA'gon. 5'gen.

Haçı ters tutma, Hristiyanlığa hakaret olarak kullanılan bir mason sembolüdür. Lady Gaga'nın klibinde RAHİBEYE tecavüz ettirmesi gibi. Haçın önünde yarıçıplak dans etmesi gibi. Ve onlarca filmdeki, klipteki hakaretler gibi...

Soldaki KEÇİ ve GEYİK benzeri suratı olan Baphomet. Sağdaki, Washington.

Hayatımda bu kadar TESADÜFÜ(!) aynı teori içerisinde görmedim ben. Var mı bu kadar kanıtlı ve tutarlı bir teori(!) üretebilecek?

11 Eylül 2011, bush kitap okuyor.

Bush kitabı bilmeden ters tutacak kadar salak değildir herhalde? Bazı şeyleri tersten okuma, yine mason geleneğidir. Bazı şarkı sözleri ve siyasetçi mesajlarında da bu şifrenin kullanıldığı söyleniyor.

Kitabın adı ne mi?

My pet GOAT. Benim oyuncak KEÇİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PaiMei -- 13 Kasım 2011; 16:01:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: PaiMei
    Çok güzel anlatmışsınız derdinizi, teşekkür ederim. Fakat şu adamın blogunu okuyun lütfen. Ben onun kadar yazsam işten atılırım açıklayamıyorum kendimi yeterince o yüzden

Bakın klipler, çizgi filmler felan. Komplo teorisi yeaaa demeye ve küçümsenmeye çok yatkın bir konu hak veriyorum. Fakat önyargınızı silip araştırmazsanız gerçekleri göremezsiniz. Araştırın, benim gördüğüm bulduğum her şeyi görün ve sonra deyin ki korkma arkadaş bunlar böyle böyle sakin ol yav. Ben de inanayım size. Ama tek denilen şey komplo yeaaaaa. E gözünü sevdiğim daha bildiğin bir şey yok ki neye göre karar verdin?

Şimdi tutarsızlığı basit bir şekilde açıklayayım... Bakın inançsız olan ben bu tür olayları yorumlarken cini periyi hiç katmam. Paraya hakim olmak için lucifer'ı, yeni dünya düzenini ve yeni dünya dinini kullanacaklar derim. Fakat inançlı olan Michael Sikkofield bunu kendi inancıyla harmanlıyor, Lucifer'a tapıyorlar cinlerle birlikte işbirliği yapıyorlar diyor. Harun Yahya (bilinçli olarak bu herifi kullandıklarını düşünüyorum) yine farklı şekilde yorumluyor. Yani HAMMADDE aynı, yorum farklı. Kanıtlar, ipuçları aynı; çıkarım farklı. Siz de kendi çıkarımızınız yapın diye yırtınıyorum burda, delilleri inkar etmeniz için değil. Doğruyu inanın ben de bilmiyorum, fakat göz ardı edemeyeceğimiz GERÇEKLER var tek derdim bunlara dikkat çekmek.

Bakın çizgi filmlerin temalarına hakim değilsiniz demeniz, olayı ne kadar küçümseyip basite indirgediğinizi gösteriyor ve benim beynime kan sıçratıyor Sayısız şekilde AYNI ögeler kullanılıyor ve bu ögelerin neye ait olduğunu biliyoruz. Bakın sayısız klipte filmde, dizide, çizgi filmde AYNI ŞEKİLDE piramit, tek göz, keçi-geyik başı, gökkuşağı, 666 hareketi, gözlerin dönmesi gibi şeyler kullanılıyor. Klipler baştan sona ayin gibi akıyor, satançılar konserlerimde ŞEYTANLA ANLAŞMA YAPTIM diyor, MTV'nin yılbaşı reklamı tam bir ayin niteliğinde, film dizilerde yine aynı ögelere rastlıyoruz, bu işlere karışıp esrarengiz şekilde ölen sanatçılar var, MTV'nin duvarında Masonic Temple yazıyor, Rockefeller Records'un Jay-Z'si hür mason diye bir şarkı yapıyor, hologramlar, ekin çemberleri vs. vs. vs. Bunları nasıl birleştirirsiniz? Tesadüf diyecek kadar aklınızı yitirdiniz mi? Aynı simgelerin kullanılmasını nasıl göz ardı edersiniz yahu? Özellikle toplumu yönlendirme kabiliyeti en büyük olan bu sözde sanatçı arkadaşlar ve klipleri çok önemli. Arkasında bir bilinç var bu hareketlerin, tesadüf değil anlayın artık gözünüzü seveyim. Kesha'nın Blow klibini, Lady Gaga'nın Alejandro klibini, özellikle Goldfrapp'ın Alive klibini bi izleyin lütfen.

Sadece bu kadar mı? Pentagon binasının şeklinden tutun da, Beyaz Sarayda kullanılan sembollerden, Bush'un okuduğu kitaplara kadar... Bush, Obama, Clinton gibi heriflerin kan bağlarına kadar dayanıyor TESADÜFLER. İkinci TBMM binasında bile masonik semboller var, parçaları gerektiği kadar birleştirdiğimizde kim bilir neler çıkacak ortaya da, şimdi bahsetmiyorum size, yüksek doz inandırıcılığını kaybettirir gerçeğin.

Michael Sikkofield inançlı bir insan ve diyor ki bunlar onlar için ritüel. Cinlerle iş birliği yaptılar ve bu olaylardan güç alıyorlar, 11 Eylül tarihin en büyük ritüeliydi. Ben ritüel olduğuna katılabilirim ama daha gerçekçi sebepler arıyorum arkasında. Bilerek deşifre oluyorlar ve bizi yönlendirmeye çalışıyorlar diye düşünüyorum. Ama tam olarak bilemiyorum, gerçekten bilmiyorum amaçlarını. Araştırmaya devam ediyorum.

Hele ki dünyayı bariz bir şekilde yönlendiribelen para babalarının; medya ve popüler kültür gibi ELDE EDİLDİĞİNDE inanılmaz güç ve toplumu yönlendirme kabiliyeti katacağı bir silahı ele geçirmiş olabilecekleri aklınıza nasıl gelmez? Hele ki bu kadar kanıt varken? Kendi blogumda yazsaydım herhalde michael'e bağlar küfrederdim burda

Şimdi gelelim cemaat olayına... Size komplo teorisi gibi gelebilecek bir gerçekten bahsedeyim mi? Türkiye'deki malum cemaat, illüminatinin oyuncağı ve küçük bir ayağıdır. ABD'de beslenmesinin sebebi de bu, bakın bundan son derece eminim işte. Bu işlerin içinde olan arkadaşlarım var daha fazla detaya girmek istemiyorum konunun silinmemesi açısından. Kadrolaşarak ve insanların beyni yıkanarak belirli bir amaca gidiyorlar; dinler arası dialog gibi. Para babalarının en büyük gayesi ise yeni dünya dini ve yeni dünya düzeni (tek dünya devleti)

Peki cemaat niye videolar paylaşıyor? Böyle bir ortamda nasıl Zeitgeist gibi videolar ortalıkta kol geziyor? Harun Yahya denen adam neden "Masonluk ve Gladyo" adında Tapınak Şovalyelerini deşifre eden videolar yapıyor? Benim düşüncem, bunlar kontrollü bir şekilde deşifre olmaktan başka bir şey değil. İzlediğimiz şeylerde gördüğümüz doğruların yanında bize gösterilen yanlışları da yalayıp yutmamız. Veya göstermek istediklerini göstererek bizi aydınlandığımıza inandırıp, aslında bizi inandırmak istedikleri şeylere inandırarak esas amaca doğru koşmak. Yani sözün özü, ben de aydınlanmış değilim. Sadece bazı şeylerin TESADÜF olma ihtimalinin 0 olduğunu ve dünya üzerinde çocuk oyunu oynarmışcasına korkunç bir plan olduğunu görüyorum. Elit sayableceğimiz bazı arkadaşların bile bu konuyu inkar etmeleri heriflerin başarılı olacağını gösteriyor.

Lütfen okuyun, araştırın, görmezden gelmeyin. Puzzle'ın parçaları bulmak kolay fakat onun bir resim oluşturabileceğini görmek zordur; doğru resmi oluşturmak ise en zoru...

Blogunu bir süre daha okudum, yazilari eglenceli ancak maalesef yararli bulmadim(yalnizca beni baglar bu tabi ki)

Verdiginiz videolara da baktim, dailymotion olan bir nedenden dolayi yüklenmiyordu o nedenle youtube'dan ayni videoya baktim, mason kart oyunundan resimler var. Ardindan Kart oyunlarini inceledim ve bu oyunun ilk cikan versiyonunun yaklasik 400 tane karti oldugunu okudum, ve bir coguna baktim. Hak verirsiniz ki elinizde bu kadar kart olunca bir iki tane olayda benzerlikler görmeniz olasi, benzerlik diyorum cünkü yine birebir seyler degil, iste saat kulesindeki tarih 2 bilmem kac iste depremin tarihi diyor oysa resimde görülen bu degil. Resimde kacisanlar cekik gözlü diyor oysa zenciler gibi. Yerine oturmayan taslar ite kaka yerlestirilmis ve siritiyor. Kafaya göre özenle cekilmis cinsten bilgilerle dolu video. Oyun zaten oyuncularin dünya kontrolunu ele gecirmeye calistigi bir oyun ve icinde felaket senaryolari barindirmasindan daha dogal birsey olamaz.

"Komplo teorisi yeaaaaa" dedigim yok zaten. Ama dogruyu söylemek gerekirse sacma buluyorum koydugunuz resim ve videolari ve hemen hemen her konuya alakali alakasiz bir parca ekliyorsunuz, özellikle videolar ilkokula giden yegenlerimi bile etkileyemeyecek kadar bos ve taraflilar. Micky ve minny birbirine sarilirken minnie'nin t-shirt'u cinsel organa benziyormus gibi göndermeler ne kadar bos bunu görüp yine de paylasiyorsunuz o garibime gidiyor. Koydugunuz videolarin tamamini izlediniz mi? Yanilmiyorsam birinin sonunda da bir brezilyali, aslan kral filminde gokyuzundeki yildizlarin nasil "sex" kelimesini olusturdugunu gösteriyor. Ardindan da filmden o sahneyi gösteriyorlar. Hayatimda daha zorlanmis seyler görmedim. "Eger bu da yeterli degilse cocuklarimizin sevdigi aslan kral'in yazari escinsel ve zaten aids'den öldü. bu filmleri yok edin seytana firsat vermeyin hele höbö" vs. diyor. Bu cahillige gülmemek elde degil. Tüm bunlarin ardindan da kuran ayetleri geliyor. Nasil bir kafayla hazirlanmis anlasam ben de ismarliycam ictikleri seyden.

Rica ediyorum bana Harun Yahya demeyin, coluk cocuk agzina düsmüs sahte mesih, hala munafik catlatiyor tv kanallarinda. Takipcilerinin olmasi da ayrica icler acisi zaten.

Piramit icerisindeki gözün kökenini biliyorsunuzdur saniyorum, tanrinin insanlar uzerindeki gözü olarak nitelendirilir. Seytan yorumunuz yanlis demiyorum herkesin yorumudur ama neden bu kadar populer oldugunu anlayin diye söyledim bunun. Bu kadar ünlü bir sembolun bilimum medya araclarinda kullanilmasindan daha dogal ne olabilir? 7ve 3 sayilari da -konumuzla alakasi yok ama- kutsal sayildigi icin her masalda gecer ama altinda bir amac yok. Medyadaki "kötü cocuk" olma modasi da zaten ezelden beridir var, kimse klipleri izleyip ben seytanim demiyor. Bahsettiginiz klipleri biliyorum zaten. Ancak hala ne gibi bir etkileri olacagini anlamadim. Daha acik konusup somut bir sekilde anlatmaya calisin. Semboller var diyorsunuz, surda surda diyorsunuz. "E peki?" derse biri ne diyeceksiniz? E varlar iste kesin bi fonksiyonlari vardir demek abes oldukca.

Metafizige inanmiyorum(daha dogrusu bilmiyorum, bildigini iddia eden insanlara inanmiyorum diyeyim) bahsi gecen blog gercekten sadece eglendirici olmakla yetiniyor su anda. Ortada illuminati diye bir seyin olup olmadigi konusunda kesin birsey yokken, cemaat onlarin oyuncagidir demek temelsiz olur.

Okuyup arastirin diyorsunuz, bize sundugunuz kaynaklarin hicbirinde elle tutulur birsey yok. Amerikan baskanlarinin kan bagindan bahsettiniz bu ilginc olabilir, kaynak veriseniz okuyayim. Zeitgeist ilk yarisinin sonuna kadar oldukca saglam ama sonrasinda yine paranoyaya bagliyor. Bakin "ben sunu gördüm, sunu duydum" diyen bir insana inanmamak gerekiyor, cünkü yalan söyledigini iddia ettigini insanlarin gibi o da yalan söylüyor olabilir. Bu dünyada sadece adam gibi kanitiniz oldugu sürece bu böyledir, su söyledir diyebilirsiniz.

Ikinci meclis binasindaki mason semboller, beyaz saraydaki semboller, ve son dönemdeki baskanlarin kan baglariyla ilgili adam gibi kaynaklar verirseniz okumak isterim. Ama lütfen söyle seylerle gelmeyin:

Bunun neresinde sex yaziyor allah askina, biraz daha zorlasalar seytan resmi de cikartabilirler.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.