Şimdi Ara

Empire Of Sin %100 Türkçe Yama (MAKİNE ÇEVİRİ) (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
81
Cevap
6
Favori
20.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

hocam teşekkür ederim hafta sonuna kadar yetişebilirse çok mutlu olurum işten sonra iyi gider  @Team NINJA

• hocam çok saol kısa sürede biter umarım

• Şöyle #### gözüken hataları biz not pad den nasıl düzelteceğiz onu anlayamadım?

• @Team NINJA hocam merhabalar acaba müsait misiniz türkçe yamayı bekliyorum hala  

• aimsugunes A kullanıcısına yanıt

discordan ekle test edip yayınlayayım.

• Yama için banada yardımcı olabilirmisiniz? #### olarak çıkan karakterler mevcut.

• Team NINJA kullanıcısına yanıt

rica etsem discord adresinizi verir misiniz ekliyeyim sizi

• yama yayınlanmadı hala diye biliyorum

• test ne aşamada ?

• sadiefe kullanıcısına yanıt

yama bitti duruyor öyle dönen olmadı yamayı deneyelim diye yazdım discord dan eklerseniz deneriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şadi efe - 34#8418 discord adresi seve seve yardımcı olurum

• Team NINJA kullanıcısına yanıt

hocam discord adresinizi istemiştim de mesajı görmediniz herhalde ekliyeyim sizi test edelim

• aimsugunes A kullanıcısına yanıt

şu kareler ##### yok olsa biraz düzelecek ama çok fazla alakasız çeviri de var. düzenlenmesi gerek. çok alakasız çevirmiş makine

• yamayı nasıl indireceğiz

• Kral yama herhangi birinizde varmı çıldırıcam şuan kullandığım çok kötü varsa rica ederim atsın biri

• türkçe yama linkini paylaşırmısın hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parsalihan -- 21 Mayıs 2022; 22:34:47 >
  • Sen Makinasın Makina, sayılarınız giderek çoğalıyor, bu iyi mi kötü mü bilemedim.  

• Oyunun premium olarak orjinalini ön siparişteyken almıştım çıkar çıkmaz bayağı oynadım bitirdim defalarca. Gangsters Organized Crime, Omerta, City of Gangster, Godfather, American Fugitive, Gta2, Gangland, Mafia Serisi,Commandos Serisi ve Empire of Sin favori oyunlarım arasında. Özel bir ilgi duyuyorum bu oyunlara nedense, sanırım bunun sebebi 1998 de eidos tarafından yayınlanan Gangsters Organized Crime'yi ilk kez yeni aldığım mmx-166 bilgisayarımda bir elimde ingilizce sözlük bir elimde mause aylarca oynayıp her şeyini sular seller gibi öğrenmemden kaynaklanıyor e tabi o zamanlar internet 56k modemle internete girmek çok pahalıydı oyun filan indirmek imkansızdı benim için orjinal olarak satın almıştım halen cdsi durur :) yıl olmuş 2022 ve şuan bile kurulu ara sıra açar oynarım hatta bu oyunu yapan eidos firması parçalara ayrıldı farklı farklı bir sürü firma oldu Crystal Dynamics, Square Enix vs. hepsine mail attım bi ara la hayrınıza şu oyunu bi remake yapın diye geri döndüler dönmesine ama kısaca biz o tarz oyun yapmıyoruz artık dediler. Bu aralar geçmiş anılarım depreşti Empire of Sin'e bi girip göz atayım dedim yeni dlc de gelmiş epey birşey de eklemişler oyuna güzel olmuş fakat nette güncel türkçe yama bulamadım burada yama var diye de çevirmiyordum eğer yamanın güncel hali gelmeyecekse şuan kendim için çeviriyorum güncel halini bitince şimdilik yarı makina çeviri halinde paylaşayım yavaş yavaş normal çeviriye dönüştürmeyi planlıyorum zamanında @Team NINJA nın paylaştığı çeviriyi normal çeviriye baya baya dönüştürmüştüm HDD de bir yerlerde duruyor olmalı bulursam zannımca fazla uzun sürmez güncel haline getirmem.

• WCodeR kullanıcısına yanıt

Aylardır bekliyordum yamayı , aslında oyunu oynamayı bırakmıştım aslında ama attığınızı gördüğüm de tekrardan oynama kararı aldım teşekkür ederim yamayı düzelttiğiniz için.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.