Şimdi Ara

EMP (Electromagnetic Pulse) Beni Öldürür mü Kalıcı Hasar Verir mi ? (Çip/İmplantlıyım)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 13
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 16
  • Ortalama Mesaj Aralığı 15 gün 23 saat 15 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 8
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • deadman0000 (16 mesaj) TeslanınKalfası (3 mesaj) Seks Muhafızı (3 mesaj) Rindaman (2 mesaj) 07kubi07 (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (25 mesaj) Mobil (7 mesaj) Mini (1 mesaj) (1 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Merhaba beyler ben baş bölgemde implant/çip olduğunu biliyorum. Ben takmadım birileri ben uyurken iğnelemiş etmiş vs.

Ayrıntısını anlatmayacağım. Ben bir emp üreteceğim. ben bu empyi metal dedektörünün vücudumda metal tespit ettiği her bir bölgeye tutacağım.

220 Watt statik enerjili electromagnetic pulse bu cihaz. yani bir anda 220 wattlık değerde elektromanyetik enerji aktarabiliyor dışarı.

Ben korkak biri değilim, sadece verebileceği hasar ölümcül mü değil mi onu bilmek isterim. vereceği acı vs. umrumda değil, ben enayi değilim böyle targeted indivual olarak yaşamak istemiyorum. hapse girmeyecek olsam bana karşı kullanılan bazı piyonları gebertecektim fakat bu orman çocukları bir halt değil. öldürmeye değer bile değil, kolaylıkla harcanabilir tipler.

hayatta kalarak/yaşayarak hasar vereceğim bana bunları yaptırtanlara. ben insanların %99'dan daha fazlasının normal olduğunu biliyorum yani. insanlarla bir derdim yok. derdim bu aşağılık yaratıklarla ahlaksızlarla.

neyse cihaz da budur;

EMP (Electromagnetic Pulse) Beni Öldürür mü  Kalıcı Hasar Verir mi ? (Çip/İmplantlıyım)
    EMP (Electromagnetic Pulse) Beni Öldürür mü  Kalıcı Hasar Verir mi ? (Çip/İmplantlıyım)

attığım web sitedeki linkle bu fotoları karşılaştır.

ayrıca yandan röntgen atayım.

EMP (Electromagnetic Pulse) Beni Öldürür mü  Kalıcı Hasar Verir mi ? (Çip/İmplantlıyım)Khan6000youtube
    implant/mikroçip/metal gold racer metal dedektörü ile tespit edilmiştir. bu ufak metal parçalarını bulabilen türden bir dedektördür. yani golden nugget tipi bir dedektördür. cihaz 15khz`de`tüm metaller modunda ve orta ayar duyarlılıkta çalıştırılmıştır.
    https://www.youtube.com/watch?v=i7ltHyueudo

bana bunları yapanların allah bin türlü belalarını versin soylarından çıksın.

EMP (Electromagnetic Pulse) Beni Öldürür mü  Kalıcı Hasar Verir mi ? (Çip/İmplantlıyım)Khan6000youtube
    İmplant/Elektrot Araması 2
    https://www.youtube.com/watch?v=qw1O6Sld8b0

implant/mikroçip/metal gold racer metal dedektörü ile tespit edilmiştir. bu ufak metal parçalarını bulabilen türden bir dedektördür. yani golden nugget tipi bir dedektördür. cihaz 15khz`de`tüm metaller modunda ve orta ayar duyarlılıkta çalıştırılmıştır.
    https://www.youtube.com/watch?v=i7ltHyueudo

EMP (Electromagnetic Pulse) Beni Öldürür mü  Kalıcı Hasar Verir mi ? (Çip/İmplantlıyım)radiopaedia
    Normal CT brain | Radiology Case | Radiopaedia.org
    https://radiopaedia.org/cases/normal-ct-brain

bu yeni ve başka bir dedektorle taramadir.
    https://www.youtube.com/watch?v=7Q5nEPr2heI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadman0000 -- 10 Eylül 2021; 13:2:47 >

|
    |

• up.

• here we go again

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-89183934B -- 18 Mart 2021; 13:47:7 >
  • Hocam siz Müge anlı ya başvursanıza dedektörlu videonuzuda gönderin belki alırlar sizi programa.
    O zaman daha ciddi bir olay olur. Araştırılır belki iyice.
  • kayriş
  • 07kubi07 kullanıcısına yanıt

güldüm hocam. o insanlar reyting getirecek şeyler peşindeler. bu işin ucu kimlere dokunuyor sen bilsen böyle konuşmazsın. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: deadman0000

güldüm hocam. o insanlar reyting getirecek şeyler peşindeler. bu işin ucu kimlere dokunuyor sen bilsen böyle konuşmazsın. :)

Hocam öyle diyonuzda sizin bu işi bir tek Müge Anlı çözer ben size söyleyeyim :)

• Kendine veya başkasına zarar vermeden önce kapıldığın vesvese girdabından kurtulman gerekiyor. Bunu da tek başına yapamayacağın belli kardeşim. Ailenle beraber salih bir hocaya gitmeni öneririm. Şerli cinlerin zulmünden kurtulup şifaya kavuşursun inşallah en yakın zamanda.

• Gelmiş yine sayko
  • EMP (Electromagnetic Pulse) Beni Öldürür mü  Kalıcı Hasar Verir mi ? (Çip/İmplantlıyım)

Al şunu, at ağzına
  • benim sorduğum soru şu; 220 wattlık statik elektromanyetik enerjili bir emp beni öldürür mü ? bana ne kadar zarar verir ? ben bu cihaz sayesinde implantları bozacağım.
  • nötron yozluğu n kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim fakat bir gece uyanıyorum vücudumun kafamın çeşitli yerlerinde iğne izleri oluyor kan falan oluyor yastığımda yatağımda. sonra konuşurken genzimde kafamda genzimde kulağımda ensem boğazımda birşeyler titreşiyor cızzz cızzz yapıp yapıp duruyor. sultanbeyli devlet hastanesine gidiyorum röntgenler temiz raporlanıyor ve bana bir serum veriyorlar. o serumdan sonra kafa yüz kaslarım aylarca kendi kendine oynuyor. sonra ben gidiyorum metal dedektörü kiralıyorum üzerimde metal tespit ettiriyorum videoya da alıyorum. beni bildiğin çiplemişler implantlamışlar ve beni yarım akıllı sanarak kanıma verdikleri serumla doğal yoldan gebertmeye çalışmışlar. benim hayatımın her gücü işkence. ben gidiyorum birşeyler soruyorum sen de bana cinden periden falan bahsediyorsun.

ben onlara karşı korumayı az buçuk biliyorum. zayıflatmayı da. senin dediğin cin manyetik varlık kötü enerji gibi birşey. onlar gerçekdışı sayılacak konular. ben olayın özünü biliyorum.

bu arada bu şerefsizliği yaptırtanların ısmarlatanların babası amerika. ben zaten terk edeceğim bu ülkeyi. bari gitmeden şu şeyleri emp ile bozayım.

bu ülke satılmış bir ülke, amerikanın çok güçlü etkisi olduğu bir ülke. siz anlayın gerisini. avrupayla falan işim yok. başka yerlere gideceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadman0000 -- 18 Mart 2021; 14:26:7 >

• Hocam beni yanlış anlamayın lütfen ama paranoid şizofreni sezdim sizde. Lütfen bir psikiyatriste gidin görüşün. Hiç değilse bir konuşun ne kaybedersiniz?
  • TeslanınKalfası kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim fakat bir gece uyanıyorum vücudumun kafamın çeşitli yerlerinde iğne izleri oluyor kan falan oluyor yastığımda yatağımda. sonra konuşurken genzimde kafamda genzimde kulağımda ensem boğazımda birşeyler titreşiyor cızzz cızzz yapıp yapıp duruyor. sultanbeyli devlet hastanesine gidiyorum röntgenler temiz raporlanıyor ve bana bir serum veriyorlar. o serumdan sonra kafa yüz kaslarım aylarca kendi kendine oynuyor. sonra ben gidiyorum metal dedektörü kiralıyorum üzerimde metal tespit ettiriyorum videoya da alıyorum. beni bildiğin çiplemişler implantlamışlar ve beni yarım akıllı sanarak kanıma verdikleri serumla doğal yoldan gebertmeye çalışmışlar. benim hayatımın her gücü işkence.

burası yeni türkiye exfetöcülerin amerikalıların sana işkence ettirebildiği taşeron tutabildiği bir yer.

tayyibin türkiyesi burası. işine gelir gelmez. ister paranoid de ister deme. ben alıştım bunlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadman0000 -- 18 Mart 2021; 15:43:32 >

• bu arkadaşın eski konusunun linkini atabilecek var mı?

Edit: silmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seks Muhafızı -- 18 Mart 2021; 15:59:57 >
  • ne soracaktın ? buradan da sorabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: TeslanınKalfası

Hocam beni yanlış anlamayın lütfen ama paranoid şizofreni sezdim sizde. Lütfen bir psikiyatriste gidin görüşün. Hiç değilse bir konuşun ne kaybedersiniz?

Paranoid şizofreni değil global ölçekte bir olay. Uzaylılar yapıyor ama benim bilgim sadece bu kadarla sınırlı. Amerika'da bir doktor bu implantların bir kısmını çıkardı bazı insanlardan adı Rogert lier. Geçen yıllarda öldü yanılmıyorsam. Tabi bu kişiler bazı grupların ya da devletlerin hedefi olduğunu zannediyorlar ama iş geniş ölçekte uzaylılarla alakalı. Ben nerden biliyorum derseniz 2008 yılında bir ufo gördüm puzzle ın küçük bir parçasıydı bugün hala neler dönüyor puzzle ı birleştirmeye çalışıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: John WICK

Paranoid şizofreni değil global ölçekte bir olay. Uzaylılar yapıyor ama benim bilgim sadece bu kadarla sınırlı. Amerika'da bir doktor bu implantların bir kısmını çıkardı bazı insanlardan adı Rogert lier. Geçen yıllarda öldü yanılmıyorsam. Tabi bu kişiler bazı grupların ya da devletlerin hedefi olduğunu zannediyorlar ama iş geniş ölçekte uzaylılarla alakalı. Ben nerden biliyorum derseniz 2008 yılında bir ufo gördüm puzzle ın küçük bir parçasıydı bugün hala neler dönüyor puzzle ı birleştirmeye çalışıyorum.

Alıntıları Göster

teşekkür ederim. o tarz 1. sınıf ve 1. sınıfa yakın ülkeler akıllı. adam olaya ayıkınca uzaylı kaçırdı implantladıya getiriyorlar hikayeyi.

gerçekte uzaylıların yapma ihtimali zayıf. bunu iş olarak yapan çeteler var global olarak. taşeron tutuyorlar.

türkiye gibi 3. sınıf ülkelerde de çokça örnek var buna dair. yabancı servisler de yaptırabiliyor ama türkiyede de eski rus ve amerikan teknolojileri mevcut. satın alınmış şeyler var yani. bahsettiğin gibi birşey olsa devlet ben savcının kararına itiraz edince bana vasi davası açmazdı.

bu durumda ne yapılır ? implant bozulup ve çıkarılıp ülkeyi terk etmek. nereye ? amerikanın etkin olmadığı ülkelere.

benim durumumdaki insan bunu yapar.

• quote:

ne soracaktın ? buradan da sorabilirsin.

bir şey sormayacaktım hocam okuyacaktım tekrar hatırlamak için

• quote:

teşekkür ederim fakat bir gece uyanıyorum vücudumun kafamın çeşitli yerlerinde iğne izleri oluyor kan falan oluyor yastığımda yatağımda. sonra konuşurken genzimde kafamda genzimde kulağımda ensem boğazımda birşeyler titreşiyor cızzz cızzz yapıp yapıp duruyor. sultanbeyli devlet hastanesine gidiyorum röntgenler temiz raporlanıyor ve bana bir serum veriyorlar. o serumdan sonra kafa yüz kaslarım aylarca kendi kendine oynuyor. sonra ben gidiyorum metal dedektörü kiralıyorum üzerimde metal tespit ettiriyorum videoya da alıyorum. beni bildiğin çiplemişler implantlamışlar ve beni yarım akıllı sanarak kanıma verdikleri serumla doğal yoldan gebertmeye çalışmışlar. benim hayatımın her gücü işkence.

burası yeni türkiye exfetöcülerin amerikalıların sana işkence ettirebildiği taşeron tutabildiği bir yer.

tayyibin türkiyesi burası. işine gelir gelmez. ister paranoid de ister deme. ben alıştım bunlara.

yine de bir psikiyatra görünün hocam bence kanıtlamak için.

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.