Şimdi Ara

Emniyet Kemeri Kopup Airbag Açmayan Egea (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
15.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yazdıklarınıza kısmen katılıyorum. bu araçların fiyatına alınabilecek başka araç yok tamam, yoksa herkes mercedese binmek ister ama bir araçta bence güvenlik esastır, önceliklidir. kaza anında bir aracın emniyet kemeri kopuyorsa, hava yastığı açılmıyorsa bunun affedilecek tarafı yok. firma donanımdan kıssın, başka yerlerden kessin ama güvenlik ekipmanlarını doğru düzgün yapsın isterim çünkü hayat söz konusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Navi kullanıcısına yanıt
    2016-2017 model Dizel ve 50.000 TL Fiyatla bana Kusursuz bir Otomobil göster desem Gösteremezsin, Çünkü sen bu Fiyatlara ancak Ucuz Otomobil bulabilirsin, Kusursuz Otomobilleri kimse bu Ucuz Fiyatlara vermez ve Satmaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Laf olsun Torba dolsun hesabı fazla Lak Laktan ziyade, Neticeye bakmak Lazım...NETİCE DİYORKİ...Egea Dizel, 301 Dizel, C-Elyse Dizel, Symbol Dizel yok Sattı yokta Satacak, Çünkü Eli Ayağı düzgün D sınıfı bir Otomobil olmuş 300.000 TL, Kim bu Rakamları bir Otomobile verebilir...O ZAMAN 50.000 LİRALIK ARAÇLARA İSYAN DEĞİLDE ŞÜKRETMEK LAZIM.

• Kemer ve Airbag konusuda sadece Binde Bir görülecek bir Şanssızlık ve Talihsizlik olmuş, Abartmaya gerek Yok.

• Şuan hiç Aracım yok ve Çektiğimi bir Ben birde Ailem bilir...Yokluğu yaşamayan Yokluk nedir bilmez, Bulunduğunuz her kademedeki Halinize binlerce kez Şükredin, Zira sizin Aracınız var, Başkalarında o bile Yok...ARAP YAĞI FAZLA BULUNCA HER YERİNE SÜRERMİŞ. ☺️

• Gül gibi Çiçek gibi Dizel Egea’yı beğenmeyenlerden Hediye Egea Kabul Edilir. 😂🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başpiskopos -- 27 Ekim 2018; 16:51:55 >
  • Başpiskopos kullanıcısına yanıt
    Reis bi sakin ol, sırtladın götürdün konuyu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Karşımda yazacak Adam yok, Tabi götürcem. 😀

• Teknikse teknik, Bilgiyse bilgi, Gelin delillerle ispatlarla Tartışalım. 😀

• Aracın boyutları Focusla aynı..

İşte bu yüzden en iyisi Almanlar..

Adamlar ne yapacağını biliyor.Özellikle VAG her tarafı sarıyor..Ama adamlarda sermayede var Katarlılar saolsun Vwye yüklü para bağlıyorlar.

• Almanlarda 50.000 Liraya doğru dürüst Polo vermiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Başpiskopos -- 27 Ekim 2018; 17:4:20 >
  • Teneke =fiat

• quote:

Orijinalden alıntı: Ustatamponcu

Teneke =fiat
    Merhaba arkadaşlar,

Daha önce kimsenin başına geldimi bilmiyorum ama dün bursa tarafında bir köy yolunda hız olarak 5-10 km civarı giderken hiç bir şekilde kaza yapmadığım halde bir anda öndeki iki airbag patladı. kolum yaralandı ve kulak çınlaması ile devam etti. köylüler gelip su falan getirdiler biraz kendime geldikten sonra sigortacımı aradım ve bunu kaskonun karşılamadığını söyledi. 2012 model bir octavia da kimsenin başına böyle bişey geldimi bilmiyorum ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum. bana yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Kaynak :https://passatturkiye.com/soru-ve-sorunlar/13701-airbag-patlamasi.html

Hemen Fiat'ımı satıp Airbag açma garantili Octavia alıyorum

• Airbag açaMeyan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCaner -- 27 Ekim 2018; 17:33:9 >
  • 30 sene gecti hala mi tabut seklinde araclar ?

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Yok artik bunu sen mi diyorsun hocam aglamak istiyorum suan sen her forumda egea ve fiati ovuyordun sasirdim valla

• Ben gereksiz yere övmem hiçbir aracı, övülecek kısmı vardır yerilecek kısmı vardır, her araç böyledir.

Yarın başka konuda yine överim sıkıntı yok. Objektif olalım yeter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 27 Ekim 2018; 18:41:48 >
  • Ben omzunda aglamam aglatirim da neyse agir konusmayacagim ben sana kotu bisey yazmadim sen hakaret ediyorsun neyse sen iyi tarafindan degil o kadar para verdigin icin fanatiklik yapiyorsun mesela nasil bi vw sahibi yada reno sahibi bir insan ober ayni onun gibi

• Ayrica hatasiz arac yok sen her forumda fiat ici insanlarla kavga ettigin icin yazdim

• quote:

Orijinalden alıntı: Doğanşahinserçe

Ben omzunda aglamam aglatirim da neyse agir konusmayacagim ben sana kotu bisey yazmadim sen hakaret ediyorsun neyse sen iyi tarafindan degil o kadar para verdigin icin fanatiklik yapiyorsun mesela nasil bi vw sahibi yada reno sahibi bir insan ober ayni onun gibi

Aynen 89 bin gayme bağladım az para mı

Ölümüne överim yazarım çizerim, en iyi araba Egea nokta.

Lütfen bana alıntı yapmayınız. Yada yapınız, cevapsız kalacaktır. Üstteki mesajımda kalbinizi kırdıysam affola.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.