Şimdi Ara

Emlakçıdan Paramı Alamıyorum. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
19.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her zaman söylerim maddi islem yaparken belgeli çalışın, saklayın ve resmi iş yapın. Bu ülkede kim bulduğunu düdüklerse... Kaybedecek şeyi olandan her zaman alırsın parayı aksi durumda alamayadabilirsiniz. Ülkede 3 kuruş para koparan tüyüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben olsam herifin bütün dişlerini dökerdim.

Tabi emlakçılar mafya tiplide olabiyorlar

O yüzden arkadaş çekinmiş olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    İnan adamı doğduğuna perişan ederiz ama akrabalarimi ben tutuyorum darp suçundan meslegimden olurum ciğeri 5 kuruş etmeyecek adamdan sebep ailemin geleceğini riske atmak istemiyorum

• Nedense hiç düzgün tanıdık emlakçı tanımıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hata sizde. Siz neden emlakciya 15k lara veriyorsunuzki.? Tapu dairesimi ki adam sen tapu harcini adama verdin. Kusura bakmayin. Cok ugrasirsiniz daha.

• Kurumsal bir firma olsa burayı okuyup birşeyler yapar derdim ama emlakçının umrunda olmaz maalesef. Yapabileceğiniz en iyi şey bir avukata danışmak. Konuyu öne çıkardım yine de.

Bu arada herkes kaza detayını atlamış. Çok geçmiş olsun. Araba perte falan mı çıkmıştı ki bu kadar değer kaybetti?

• Emlakci

Galerici

Taksici

Bunlar çok sıkıntı

• çek senet abilerine ver hallederler..

• MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    Evet hocam tır aniden orta şeride girince ben arka dampere çarptım şükür ki büyük bir yaralanmam olmadi.

• Savcılığa suç duyurusunda bulunacaksınız

Olaya da iki tanık dahil edin

Dava açılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emlakçinin dürüstünü görmedim bana denk gelmedi...

• Sapla bıçağı gitsin,
  • Kardesim bu ulkede boyle namussuzlara dersini verecek 1 tane hukuk sistemi bir tane adam yokmu bu adam bu cesareti nereden aliyor bu nasil bir duzendir..

• Müteahhit emlakçı galerici telefoncu ben daha dürüst haram yemeyenini görmedim isimlerini duyunca bile tiksiniyorum

• Avukatı gönder halleder, arıza olsa hiç alamazdin parayı demek ki saflardan.

• Selamlar hocam...Bir çok arkadaş emlak/gayrimenkul işi yapanlara kızmış ama o kişilerin yaptığı işleri merak ettim doğrusu..Avukatların dava sattığı,doktorların organ kaçakcılığı yaptığı siyasilerin rüşvet imamların dini kullandığı bir dönemde tek günah keçici emlakcı olması garip gerçekten..

Şu konuda belirtmek isterim ki işini dürüst yapmayan her sektör benim gözümde aynıdır ancak;Bir sektöre tamamen yüklenmek akıl işi değil..Dileyen kişi sokak sokak dolaşarak kiralık/Satılık gayrimenkul bulabilir kimse onlar gitmek zorunda değil.

Sizin husus'a gelirsek;Ticaret ile uğraşan herkes bilir ki kapora bir malı/ürünü bağlamak anlamına gelir.Artık bu ürün benimdir ben satın almazsam sana vermiş olduğum para YANACAKTIR.Burada siz bir konut beğendiğiniz ve konut için belirli bir rakam kapora verdiğinizi söylüyorsunuz.Burada sebep ne olursa olsun almakdan vazgeçtiğiniz an o kapora yanacaktır..Burada emlak ofisi sizin için 2 bin tl keseceğini söylemiş ki bu konuda insaflı davranmış.Umarım sorun çözülecektir..

Noter huzurunda imzalanmayan satış vaadi sözleşmesi geçerli değildir(iş mahkemelik olduğu takdirde).

• quote:

Orijinalden alıntı: Antalya.Gayrimenkul

Selamlar hocam...Bir çok arkadaş emlak/gayrimenkul işi yapanlara kızmış ama o kişilerin yaptığı işleri merak ettim doğrusu..Avukatların dava sattığı,doktorların organ kaçakcılığı yaptığı siyasilerin rüşvet imamların dini kullandığı bir dönemde tek günah keçici emlakcı olması garip gerçekten..

Şu konuda belirtmek isterim ki işini dürüst yapmayan her sektör benim gözümde aynıdır ancak;Bir sektöre tamamen yüklenmek akıl işi değil..Dileyen kişi sokak sokak dolaşarak kiralık/Satılık gayrimenkul bulabilir kimse onlar gitmek zorunda değil.

Sizin husus'a gelirsek;Ticaret ile uğraşan herkes bilir ki kapora bir malı/ürünü bağlamak anlamına gelir.Artık bu ürün benimdir ben satın almazsam sana vermiş olduğum para YANACAKTIR.Burada siz bir konut beğendiğiniz ve konut için belirli bir rakam kapora verdiğinizi söylüyorsunuz.Burada sebep ne olursa olsun almakdan vazgeçtiğiniz an o kapora yanacaktır..Burada emlak ofisi sizin için 2 bin tl keseceğini söylemiş ki bu konuda insaflı davranmış.Umarım sorun çözülecektir..

Noter huzurunda imzalanmayan satış vaadi sözleşmesi geçerli değildir(iş mahkemelik olduğu takdirde).
    Dedi Antalya Gayrimenkul.

• İşin peşini bırakmayın derim, emlakçıların genelinde kaypaklık ve şerefsizlik var. Dilerseniz yardımcı olabilecek bir avukat tavsiye edebilirim.
  • resmi vergilerin üzerini cizerler gel elden anlaşalım derler dikkat edin, devlet neden emlakcıya izin veriyor hala anlamadım ben
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.