Şimdi Ara

Emlakçıdan Paramı Alamıyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
1
Favori
19.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
137 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • en nefret edilen meslekler sıralaması yapılsa
    birinci sıraya emlakçılar gelir kesin
    lüks lüks araçlara binerler vergi yok bişey yok
    tek yaptığı evi açıp sana göstermek
    bu arada sınırsız yalan söylemek
  • Daha önce babamın parasına çökmeye kalkışan emlakçıyı perişan etmiştik abimle. Bazıları yasal yoldan falan anlamaz; yasal yoldan çok uzun sürebilir. Beladan uzak durmayan tanıdıkların varsa devreye sok. Bu da aklında bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D50B08F8B

Foruma resim yüklemeyin çünkü tıklanıp açılmıyor. Yani resimleri göremiyorum. Buraya doğrudan upload linkini verin.
    Hocam böyle durumda sağ üstten tablet sürüme geçin gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Schrödinger Kedisi

Hocam böyle durumda sağ üstten tablet sürüme geçin gözüküyor

Alıntıları Göster
    İşe yarıyor. Telekkürler :)

• öyle cahilce bir sözleşme yapmışsın ki adam daireyi vermeseydi hiçbirşey yapamazdın. gene 3 bin lira ile direkten dönmüşsün.

satış vaadi sözleşmesi noterden yapılır yapılırkende karşı tarafın imza sirküleri alınır sonra bir işlem daha yapılır fakat onu buraya yazamam. git bu evraklari avukata ver o halleder. o alırım dediği 2000 lirayı da alırsın adam itiraz ederse biraz uzar o kadar bişey elde edemez. ortalıkta emlak hizmet sözleşmesi yok.

Bu işlere girerken mutlaka bilen birbirine danış fena çarparlar seni

• Merhaba hocam, avukatım.

Direkt olarak icra takibi yapabilirsiniz elinizdeki belgelerle, kesinti yapmaya da hakkı yok. İtiraz ederse dava açmanız gerekecektir.
  • MehmetNY kullanıcısına yanıt
    Emlakçı bilemem de müteahhitler mevcut. Tabi burada istisnalar kaideyi bozmaza girersek hakkınız var

• Zerathull kullanıcısına yanıt
    Hocam ben adamdan 11bin elden aldım bu belgeler ile seni mahkemeye veririm elden verdiğin parayı da kanktlayamazsin hepsini isterim diyerek göz dağı versem adama şuan doğuda görev yaptığımdan adamla pek ugrasamadim oda bunu lehine kullandi.

Parasında değilim avukat masraf olarak alsın 3000 lirayı yeterki o adam yemesin bildiğin yüzünden şeytanlık akıyor adamin

• emlakçının iyisi kötüsü yoktur, az dolandıranı ve çok dolandıranı vardır.

En az dolandıranını bulmak maharettir
  • BlancpaiN kullanıcısına yanıt
    Ben ilk başlarda ev sahibiyle muhattap oluyorum sanıyordum ev sahibi mutehait te emlakciyla ortak gibiydi başta sonra anladım olayı ama geç oldu işte ben doğuda görev yaptığım için ailemin yönlendirmesiyle girdim bu işe telefonda da pek anlamadım işte parayı da eşim ödedi zaten imzaları o attı ben yoktum işte hata yaptık uzun lafın kisasi

• Monkey D. Dragon kullanıcısına yanıt
    Elden aldiysaniz daha iyi hocam, hepsini isteyebilirsiniz.

• Öncelikle geçmiş olsun , sana ne yapacağın hakkında bilgi verebilirim. O kağıtla beraber icra dairesine gidip hemen icra davası aç. Ancak emlakçının ofisinin yakınındaki icra mahkemesinden aç yoksa yetkisizlik itirazı edecektir. bu arada bende bir emlakçıyım dolandırılmanız tamamen sizin suçunuz Ahmet Emlak Mehmet emlak ile çalışırsanız olacağı budur hiç bir eğitim almamış hukuki süreçleri bilmeyen . sıkıntı yaşadığınızda karşınızda bir muhatap bulamayacağınız Sizinde söylediğiniz gibi tek işi daireyi gösterip para almak olan emlakçılar la çalıştığınız için bu dolandırmaları çok yaşayacaksınız . Bir bakkal vardır bir de süpermarket vardır . Bakkaldan aldığın şeyi tarihi geçmişse resmi olarak iade etmen zordur sahibi almam dediği zaman onun söylediği olur.Ama süpermarkette bu olayı yaşarsan o iş yerini gelecek muhtemel şikayeti önlemek amaçlı sizden özür dileyip hemen değişimini yaparlar. Bu olayda böyledir. Kurumsal firmalar bu tür şikayetleri önlemek için herşeyi resmi yaparlar. Sizede imzaladığınız gibi baştan savma bir kağıt imzalatmazlar. Her Gayrimenkul danışmanı ve firmasını bu konuma sokmayın.

• Gayrimenkul satış sözleşmesinin resmi olarak yapılma zorunluluğu vardır. Bir avukat ile çalışmak istiyorsanız ulaşabilirsiniz.
  • Emlakcilik bir meslek degildir resmi dolandiriciliktir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayır gözüküyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan239

Hayır gözüküyor.
    Gözüküyor ama tıklanılmıyor.Yani donuk duruyor.Açıp göremiyorsun
  • Emlakcilar ve galericiler benim gozumde parazitlerdir,hic bir vasfi olmayan tuketim parazitleri , yalan makinalari.

• fidalgo12345 kullanıcısına yanıt
    Hocam inanın haklısınız dediğinizi yapacağım inşallah sonuç alırız

• hepsi nefret edilesi, asla güvenmem. bu kadar aşağılık bir meslek grubu göremezsiniz. tamamen toplumun en tabanından gereksiz insan sürüsü mesleği.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faulen -- 20 Ekim 2018; 11:45:39 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.