Şimdi Ara

Eminemle ilgili bi soru (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
33.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: disast3r

quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Ben de omur iliği ortadan ayırtıp belden kırma olmuş diye duydum...

omuriliğine toplu iğne deyse en iyi ihtimalle felç olursun

E yani...
  • quote:

Orjinalden alıntı: D-Assault

Affınıza sığınarak bu arkadaşı biraz bilgilendirmek , ve birazda ibret dersi vermek için ismi lazım değil şahsin fotosunu koyuyorum.

Eminemle ilgili bi soru

erkek mi bu? adama benzemiyo pek.... ayrıca bu gerçek resmi değilki bu yaşam formunun, animasyon gibi bişey. gerçeği altta.

Eminemle ilgili bi soru

şu pisliği nasıl severler anlamam,

Eminemle ilgili bi soru

Ahh ahh ıslak meşeyi verecen de verecen böyle yaş odunla bunlara temiz bi sopa yedirdikten sonra bak bakalım bidaha böyle oluyolarmı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ApAtHe89 -- 13 Haziran 2007; 12:28:33 >

• quote:

Orjinalden alıntı: crpk

quote:

Affınıza sığınarak bu arkadaşı biraz bilgilendirmek , ve birazda ibret dersi vermek için ismi lazım değil şahsin fotosunu koyuyorum.

Eminemle ilgili bi soru

bana neden bole hızlı bi çıkış yaptın resim tanıdık ama ismi bilmiordum sanki buyuk suç işlemişim gibi nden bole kızdın ??

Yok be sana kızmadım

benim öfkem fotodaki şahısa

• quote:

Orjinalden alıntı: ApAtHe89

quote:

Eminemle ilgili bi soru

erkek mi bu? adama benzemiyo pek.... ayrıca bu gerçek resmi değilki bu yaşam formunun, animasyon gibi bişey. gerçeği altta.

Eminemle ilgili bi soru

erkek erkek

• EMINEM BU DINI ALLAH I YOK HERSEYI YAPAR
  • quote:

quote:

quote:

Eminemle ilgili bi soru

bana neden bole hızlı bi çıkış yaptın resim tanıdık ama ismi bilmiordum sanki buyuk suç işlemişim gibi nden bole kızdın ??

Yok be sana kızmadım

benim öfkem fotodaki şahısa

tmm o saman no panic bu şahıs bnm sordugum şahıs mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Note -- 13 Haziran 2007; 12:29:48 >

• Sevgili ''ApAtHe89'' arkadasim,

Bu adami dinlemem etmem ama;
    Marilyn Manson'in makyaji ve sahnede yaptigi seyler tamamen sov amacli seylerdir.Roportajlarini dinlersen eger, senden -hatta meslektaslarinin cogundan- daha bilgili ve kulturlu oldugunu anlarsin.

Ha bir de bu adamla karsi karsiya gelsen o odunu yutar ve arkana bakmadan kacarsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EatItPunk -- 14 Haziran 2007; 17:09:53 >
  • konu nereye gelmiş ya hani eminem'den bahsediyorduk yeni konu açalım marlyn masson ile ilgili bir soru diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piscolocix -- 13 Haziran 2007; 22:02:10 >
  • ya bel kemigi nasil alinir ya adam dengede duramaz ki o zaman

sacma
  • oy oy eminem
  • Bu bel kemiğini aldırma olayı eminem ile ilgili saçmalıkların daniskası.
  • Bel kemiği değil kaburgasını aldırdığı konusunda yalanlar dolaşıyor.Bari yalanı doğru söyleyinBir kere koskoca bel kemiği alınır mı hiç Allah aşkına!Bacaklarını ne yapacak ozaman

Eminemle ilgili bi soru

• quote:

Orjinalden alıntı: ABSOLUT

Bel kemiği değil kaburgasını aldırdığı konusunda yalanlar dolaşıyor.Bari yalanı doğru söyleyinBir kere koskoca bel kemiği alınır mı hiç Allah aşkına!Bacaklarını ne yapacak ozaman

Eminemle ilgili bi soru

2side yalan Abi hepsi deilmis bi kısmı eğilecek kadar

• eminemin karısı kim mathers ayrıldıkları zaman annesi eminemin karısını nüfusuna geçirdi böylece kim hem karısı hem akrdeşi oldu

ayrıca o olayı marilyn manson yapmış diye duydum
  • Yalan, hurafe, yok öyle bir şey.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ssaamm

Yalan, hurafe, yok öyle bir şey.

Bn bilmem ama kime sorsam war dior çevremde cokda duydum dayanaamayıp sordum walla ama belli olmaz walla
  • Benim aldırmama bile gerek yok
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: Basar

bel kemiğini nasıl aldırmış sorması ayıp

ameliyatla bir bolmunu sax***** cekmek için kendine ole duydum

Kız Yokmuymuşki Kendine sax""" Çekiyor Paraya Para Demiyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ExpendedYouth.

Benim aldırmama bile gerek yok

• arkadaşlar,

1- bel kemiği denen şey omurgamızı oluşturan kemiklerin bel kısmına denk gelen 5 tanesidir, yani vertebra kemikleri. yukarıda bir arkadaşın koyduğu resimde orta hatta en yukarıda son iki bel omuru görülüyor.

2- bunlar öyle kafasına göre çıkartılmaz! ancak tümör varsa, o da çok ciddi ve yüksek riskli bir operasyon ile çıkartılır, toptan bir omur çıkartılsa bile aynı aralığı oluşturmak üzere, bir-iki üst ve alt omurları birleştiren sabit çivili plak-çubuklar ile omurga desteklenir. bu yapılmazsa felç, idrar ve dışkılama problemleri vs olur. yapılınca da eskisine göre hareketler kısıtlanır; yani değil o işi yapmak, ayakkabısını bile bağlamakta zorlanır.

3- çıkartılan kemik, 12 çift kaburga kemiğinin 12. yani en alttaki çiftidir.

4- evet, ben de marilyn manson için bu işi yapmak amacıyla kaburgalarının bu son çiftini aldırttığını duydum.

5- cher'in de belini ince göstermek için aynı işlemi yapttırttığını duydum.

6- ne kadar gerçek????

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.