Şimdi Ara

Eminem neden Türkiyeye konser vermeye gelmiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
1
Favori
7.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sıkı bir Eminem hayranıyım fakat TR ye konser vermeye gelmiyor bu yazda gelmiycek %100 neden gelmiyor bu adam yav 200 tl olsun çıkarır veririm Türkiyedede acayip hayran kitlesi var gerçe bütün ülkelerde varda neyse Türkiyeye ayıp ediyor bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 24 Nisan 2014; 21:14:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hemen kendilerine iletiyorum
  • iyikide gelmiyor
  • Aynen yav gelsede bi dünya gözüyle gorsek bende sıkı hayranıyım imza kampanyası falan mı başlatsak napsak

• Ben ne biliyim yandex bilir!!!!

• Sen olsan gelir misin

• Ben olsam bende gelmezdim, ve bazı online oyunlarının trde olmasına karşıyım nedenini biliyosunuz mokunu çıkarıyorlar

• İsmiyle dalga geçeriz diye korkuyomuş twitter'dan sordum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • twitterda bi ara #EminemComeTurkey tagı dunya sıralamasına girdi ama gormemistir bile twitterı iplemiyorki adam

• elbiskuha kullanıcısına yanıt
    neden böyle diyosun ?

• niye gelsin.ben ufak yaşımdan beri rap müzik dinliyorum dolayısı ile eminem i de dinliyorum ama ülkemizde pek bi kitlesi bulunmuyor bu türün( bu kötü veya iyi bişe değil).sonuç olarak gelse bile konser alanını full doldurur ama gerçekten o türü seven insan sayısı az olur sadece eminemi görmeye giderler.o yüzden gelmesin.
  • İki saat Trye kim diye düşündüm . böyle baslik mi olur

• Çünkü meltem hanımların evinde temizlik yemek gibi ev işlerine koşturuyor o yüzden
  • Düzelttim hocam :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Maul*

Çünkü meltem hanımların evinde temizlik yemek gibi ev işlerine koşturuyor o yüzden

• koskoca madonna geldi en zirvede olan isim madonna, eminemin poposu kalkık demmeki bu konuda..
  • yoğun bi programımız olduğunu türkiyeye gelecek vaktimiz olmadığını söylediler efendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Sıkı bir Eminem hayranıyım fakat TR ye konser vermeye gelmiyor bu yazda gelmiycek %100 neden gelmiyor bu adam yav 200 tl olsun çıkarır veririm Türkiyedede acayip hayran kitlesi var gerçe bütün ülkelerde varda neyse Türkiyeye ayıp ediyor bence

Ünlu olmadan ince Ev arkadaşı türkmüş.artik neler yaşadıysa

• Çünkü emin değil.
  • 200 TL ye bilet bul yat kalk dua et.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.