Şimdi Ara

Eminem'in yeni Venom klibi Google Pixel 3 ile çekildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Google Pixel 3’ün en dikkat çeken özelliklerinden biri de şüphesiz ki etkileyici 12.2 megapiksel arka kamerası. Google cihazdaki kameranın yeteneklerini sergilemek için Jimmy Kimmel Live! isimli talk show programı ile ortak bir çalışma yürüterek, Eminem’in “Venom” şarkısına ağırlıklı olarak Pixel 3 telefonlarla çekilen bir klip hazırladı.

Ayrıca Bkz.Google Pixel 3'ün kamera uygulaması indirilebilir durumda
    Sekiz dakika süren video, New York’un ikonik Empire State Binası’nda geçiyor. Klipte birkaç kamera operatörünün gimbal üzerine yerleştirilmiş Pixel 3'lerle çekim yaptıklarını görüyoruz. Muhtemelen Empire State Binası'nın yüksekten çekilen görüntüleri için buna uygun kameralar kullanıldı. Aksi taktirde klip neredeyse tamamen Pixel 3 kullanılarak çekilmiş gibi görünüyor.

Eminem'in Kamikaze albümünde de var

Şarkı, Sony Pictures'ın Venom isimli süper kahraman filmi için Eminem ve Luis Resto tarafından yazıldı. Ayrıca Eminem’in 31 Ağustos'ta dijital müzik platformlarında yayınlanan Kamikaze albümünde yer alıyor. Ruben Fleischer tarafından yönetilen ve başrollerini Tom Hardy, Michelle Williams ve Riz Ahmed'in paylaştığı Venom: Zehirli Öfke filmi şu an vizyonda.

• Tamamen bilmeden cahilce yazılmış bir yorum. Büyük ihtimal zamanında çakma markalardan birini ya da iğrenç Touchwiz arayüzlü saçma sapan Samsung'lardan birini kullandığın için böyle yorum yapıyorsun. Sen git bir Google Pixel, Oneplus, Xiaomi, Oppo, Nokia (daha da çoğaltılabilir) kullan da ondan sonra konuş. Hele ki Pixel 3 konusunda bu yorumun oldukça ironik. Görsel olarak beğen ya da beğenme bişey diyemem ama Pixel 3'ün hem hız, hem stabilite hem de yazılım ve donanım teknolojisinde şu an için kimse eline su dökemez. Kaldı ki bu konularda iphone ilk 3 bile olamaz. Ha inanmıyorsan benim OnePlus 5'i vereyim sana bi kullan bakalım o dediklerin oluyo mu?
    ram de işletim sisteminde şişmeler
    çok fazla program açılınca kasılmalar
    grafik yongasında vs. standart olmadığı için oyunlardaki grafik sorunları çalışmaması
    ios bu konularda hiç sorun yaşatmıyor zaten iphone6 var bende bi sonraki telefonum iphone 6s plus olcak ihtiyacımın fazlasında gözüm yok kardeşim :)
  • Geçtiğimiz sene de John Legend'in yeni şarkısının klibi Pixel 2 ile çekilmişti. O klip çok daha güzel.

Bir gece kulübünde Tinder'da tanışan çiftin evlenme hikayesini anlatıyor

• ee bu dandroidi dahamı iyi yapıyor şimdi ?
    adam gibi sistem yapamadılar şunu ios gibi hapishaneye mecbur kalıyoruz Allah dan jailbreak varda bi şekilde aşıyoruz bazı şeyleri

• dere.beyi kullanıcısına yanıt
    Pixel de saf android kullanıp nesinden memnun olmadınız hocam? İphone da kullanırım android de.. Aksine ios tan android e geçince yapamadığım bir şey olmadı? Aksine jb yapmadan yapabildiklerim daha kolay hale geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Pixel de saf android kullanıp nesinden memnun olmadınız hocam? İphone da kullanırım android de.. Aksine ios tan android e geçince yapamadığım bir şey olmadı? Aksine jb yapmadan yapabildiklerim daha kolay hale geldi.
    grafik yongasında vs. standart olmadığı için oyunlardaki grafik sorunları çalışmaması
    ios bu konularda hiç sorun yaşatmıyor zaten iphone6 var bende bi sonraki telefonum iphone 6s plus olcak ihtiyacımın fazlasında gözüm yok kardeşim :)
    sen neden bahsediyorsun ya :D

• quote:

Orijinalden alıntı: dere.beyi

Tamamen bilmeden cahilce yazılmış bir yorum. Büyük ihtimal zamanında çakma markalardan birini ya da iğrenç Touchwiz arayüzlü saçma sapan Samsung'lardan birini kullandığın için böyle yorum yapıyorsun. Sen git bir Google Pixel, Oneplus, Xiaomi, Oppo, Nokia (daha da çoğaltılabilir) kullan da ondan sonra konuş. Hele ki Pixel 3 konusunda bu yorumun oldukça ironik. Görsel olarak beğen ya da beğenme bişey diyemem ama Pixel 3'ün hem hız, hem stabilite hem de yazılım ve donanım teknolojisinde şu an için kimse eline su dökemez. Kaldı ki bu konularda iphone ilk 3 bile olamaz. Ha inanmıyorsan benim OnePlus 5'i vereyim sana bi kullan bakalım o dediklerin oluyo mu?

• sanirim filmin muzigi ?
    Pixel kullanmamışsınız :) Başka da bir şey demiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fotoğraf ve videoda cihazdan daha önemli olan ışıkların ayarlanmasıdır. Kötü bir makine ile düzgün ışıkta çekilen bir fotoğraf ya da video iyi makine ile kötü ışıkta çekilen foto ya da videodan daha iyi olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovuzhan -- 19 Ekim 2018; 7:55:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yıl 2018 hala şu lafı söyleyen cahil kaldı mı ya... 9 senedir hem iOS hem de Android i birlikte kullanıyorum, 6-7 sene öncesi için söylediklerin doğru, ama şuan Android açık ara daha iyi bir sistem. 3 hafta önce son iOS cihazımı sattım ve benim için iOS bitti artık, 5 senedir iOS hiç bir gelişme göstermiyor, Android de 50 mb lık basit bir programla konulabilecek özellikleri utanmadan devrim diye sunuyorlar

• yani neymiş tek kamera ile daha güzel şeyler ortaya çıkarta bilirsin yeterki kamera yazılımın guncellensin şimdi başka markalar 4 5 6 kamera çıkarta bilirler ama kamera yazılımı guncellenmedimi o kamera çöptur

• Güzel olmuş aslında.

• theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    Cok gercekci bir hikaye olmus

• Sadece bendemi 720p gözüküyor? Bu nasıl pixel 3 anlamadım?

• Digitalaws kullanıcısına yanıt
    bendede aynı durum var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel yapmışlar
  • hep yazıyorum bu tarz başlıklar altında en önemli konu ışık meselesi, ışığın güzel olursa görüntüler harika çıkar, tabi bunlar çok üst düzey post prodüksiyonlardan geçiyorlar bunun da katkısı var...Bence gayet güzel olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.