Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Emiliano Insua, Atletico Madrid'de

6
Cevap
0
Favori
319
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> Emiliano Insua, Atletico Madrid'de
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    327 Mesaj
    İspanya 1. Ligi (La Liga) ekiplerinden Atletico Madrid, bir dönem Galatasaray forması giyen Portekizli Emiliano Insua ile anlaştı.
    UEFA'nın resmi internet sitesindeki açıklamada, milli futbolcular Arda Turan ve Emre Belözoğlu'nun forma giydiği La Liga ekiplerinden Atletico Madrid, 3,5 milyon avro karşılığında Portekiz 1. Ligi'nde mücadele eden Sporting Lizbon'un Arjantinli savunma oyuncusu Emiliano Insua ile 3,5 yıllık kontrat imzaladı.

Arjantin Milli Takımı formasını 4 kez giyen 24 yaşındaki Insua, 2010-2011 sezonunda Liverpool'dan kiralık olarak Galatasaray'a gelmiş ve 16 maçta oynamıştı. Insua'nın, sakatlanan sol bek Filipe Luis'in yerini doldurması bekleniyor.

Kaynak

Galatasaray'da oynadığı dönemde çok beğeniyordum, herkesin aksine. Yine bekleneni veremedi tabii çoğu kişiye göre. Zaten doğru düzgün oynamayan bir futbolcu için hemen bu kararı vermek ne kadar doğruydu bilmiyorum. Sporting'e gitti, oradaki başarılı performansın ardından da büyük bir adım atarak şimdi Atletico forması altında ter dökecek. Umarım çok başarılı olur. Riera'nın devşirme bek olduğunu düşünürsek takımın en çok ihtiyacı olan mevkisi sol bek görünüyor. Bu devirde çok verimli bir futbolcu olabilirdi Insua.

|
    |

• Yarbay
    2052 Mesaj
    Yanlış zaman yanlış insan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bir ihtimal daha var.
  • Teğmen
    186 Mesaj
    Ben gerçekten anlamıyorum ne bizde iyi oynadı ne de Sporting te ama benim göremediğim bir şeyler var demekki
    |
    |
    İyi bir teknik direktörün elinde parlayabilir ancak bende bir artısını göremedim.
    |
    |

|
    |

Senin Açtığın Yerde OnYedi Yürek Karanlığa Gömülür
  • Yarbay
    2324 Mesaj
    Bizdeykende iyi oynuyordu ama takım kötü olunca hep kabak ona patlıyordu.. Çocuk günah keçisi oldu çıktı burda.
    |
    |
    bunca yıldır hiç mi kendini gösterememiş; biz zaten bu paraya satın alma opsiyonuyla kiralamıştık.

filipe luis'i kesemez, yine yedek oyuncu.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet
e-ticaret
Paykasa
üniversite
haberler
Lastik Fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,188
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.