Şimdi Ara

Emerald Dream - Vanilla [Classic] Server (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
735
Cevap
6
Favori
22.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: huseyin40

beyler oyun türkçe kurulumu nasıl ilk olarak wowdan neleri kurmamız lazımki bu pvp servır yi oynayalım bi yardımcı olun

Türkçe kurulum die bişey yok... oyun orjinale çok yakın ve sadece 60 lwl e kadarlık bölümü oynuyorsun. yukarıda yapılacakları gösterdim birinci sayfadan accuant alıp... oyunu indir ve 2.5mblik patchi içine at bu kadar sadece gösterilen linkleri kullanacaksınız dışardan hiç bir şeye ihtiyacınız yok .
  • cidden çok basit oyun kurulmuyor zaten rardan çıkarıyosun bide üzerine patch dosyasını atıyorsun bu kadar server ip bile girmene gerek yok o girili oluyor senin tek yapman gereken şey siteden aldığın hesapla giriş yapmak.
  • Beyler şimdi normal wowu kurup üstüne bunu yapsam olur mu? Yoksa sitede ki 5.5 gb i indirmek mi zorundayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Beyler şimdi normal wowu kurup üstüne bunu yapsam olur mu? Yoksa sitede ki 5.5 gb i indirmek mi zorundayım?

hocam versiyonu tutması lazım bence sen 5gbyi yatarken felan bırak download etsin. versiyonu geriye alma gibi bir şansın varsa 1.21.1 şuan serverın versiyonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Beyler şimdi normal wowu kurup üstüne bunu yapsam olur mu? Yoksa sitede ki 5.5 gb i indirmek mi zorundayım?

hocam versiyonu tutması lazım bence sen 5gbyi yatarken felan bırak download etsin. versiyonu geriye alma gibi bir şansın varsa 1.21.1 şuan serverın versiyonu.

Tesekkürler siteden indiriyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mega Therion -- 12 Temmuz 2013; 3:22:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vay be çok sağlama benziyor ben WoW oynamaya TBC döneminden başladım o dönemden itibaren bile oyunun ne kadar basitleştiğini görmek mümkün, bu servera başlamazsam olmaz hemen indiriyorum.

ayrıca 2.4.3 sevenler için de Last WoW diye bir server biliyorum.

veya 3.3.5a sevenler için Molten WoW var.

hepsinin tadı ayrı bence ama Cata ve sonrası;

edit : yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nstbdmn -- 11 Temmuz 2013; 16:45:37 >
  • aciliyetten konuyu inceleyemedim. oyun için alliance tarafında olanlar var mı ? veya guild falan? bana pm atabilirsiniz yeni başladım gerçi; Omniknightns
  • quote:

Orijinalden alıntı: nsbduman

aciliyetten konuyu inceleyemedim. oyun için alliance tarafında olanlar var mı ? veya guild falan? bana pm atabilirsiniz yeni başladım gerçi; Omniknightns

ally tarafında istanbul adında guild var./who istanbul yaz çıkar, herkes invite atabiliyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khalef

quote:

Orijinalden alıntı: nsbduman

aciliyetten konuyu inceleyemedim. oyun için alliance tarafında olanlar var mı ? veya guild falan? bana pm atabilirsiniz yeni başladım gerçi; Omniknightns

ally tarafında istanbul adında guild var./who istanbul yaz çıkar, herkes invite atabiliyor sanırım.

tamamdır tesekkur ederim
  • Himm bende baglanayim bakim nasilmis...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar cahilliğime verin ben bu diğer serverlarda bu oyunu nasıl oynarım bilemiyorum.
    Yaklaşık 8 yıldır wow oyuncusuyum . Vanilla zamanından beri oynuyorum Bende vanillaya tekrar dönmek isterim. Ama nasıl servera girip oynarım bilemiyorum.
    Hiç bilmeyen bir adama anlatır gibi anlatacak olanınız varsa sevinirim. Ne yapmam gerekiyor. Wow u actığımda realm olarak ne seçeceğim. Hiç bilgim yok.
    Sıfırdan anlatır gibi anlatacak sevaba girecek yokmu.
  • hocamwww.emeralddream.com adresinden verdikleri torrentleri indir.biri oyun diğeri ise bağlanabilmek için küçük bir patchtir.ondan sonra wow.exe ile oyuna gir hepsi bu kadar.
  • Beyler questlerde hayati yardımları olan quest helper isimli bir eklenti öneririm.

http://www.wow-one.com/forum/topic/4430-quest-helper-for-1121/

Haritada keseceğiniz mobları, girmeniz gereken mağaraların kordinatlarını. Görevi teslim edeceğiniz npcleri ve konuşmanız gereken npcleri haritada gösteriyor. Kısacası zamandan kazanırsınız.

Rardaki klasörleri interface/addons klasörünün içine çıkartın ve oyuna girerken enter world demeden sol taraftaki addons butonundan enable all deyin hepsi tikli olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 12 Temmuz 2013; 17:42:30 >
  • o addon çöp resmen.çoğu questi göstermiyor bence onunla daha çok zaman kaybedersin.ben sadece meta map ve wowhead kullanıyorum.aslında şöyle koordinatları harita üstüne işaretlemeye yarayan bir addona ihtiyacım var meta mapten buluyorum ama yolda npclerle kapışmamak için yolu değiştirdiğimde sıkıntı olabiliyor.
  • quote:

o addon çöp resmen.çoğu questi göstermiyor bence onunla daha çok zaman kaybedersin.ben sadece meta map ve wowhead kullanıyorum.aslında şöyle koordinatları harita üstüne işaretlemeye yarayan bir addona ihtiyacım var meta mapten buluyorum ama yolda npclerle kapışmamak için yolu değiştirdiğimde sıkıntı olabiliyor.

Doğru söylüyorsun ama bana çoğu questte yardımcı oldu birde söylediğin şekilde bende wowhead gibi sitelere bakıyorum zorlandığımda fakat bu eklenti çok fayda sağladı yani kullanılmayacak kadar kötü değil bana kalırsa zaten kaç mblik bir dosya bence denemekte fayda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaris -- 12 Temmuz 2013; 19:21:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaris

quote:

o addon çöp resmen.çoğu questi göstermiyor bence onunla daha çok zaman kaybedersin.ben sadece meta map ve wowhead kullanıyorum.aslında şöyle koordinatları harita üstüne işaretlemeye yarayan bir addona ihtiyacım var meta mapten buluyorum ama yolda npclerle kapışmamak için yolu değiştirdiğimde sıkıntı olabiliyor.

Doğru söylüyorsun ama bana çoğu questte yardımcı oldu birde söylediğin şekilde bende wowhead gibi sitelere bakıyorum zorlandığımda fakat bu eklenti çok fayda sağladı yani kullanılmayacak kadar kötü değil bana kalırsa zaten kaç mblik bir dosya bence denemekte fayda var.

tabi canım bir quest bile gösterse kardır ama benim hoşuma gitmedi yinede isteyen kullanabilir.

• Hala aktif olarak oynayanlar nickleri verebilir mi ? Başlama gibi bir planım varda
  • Şuan nickim

Zahris
    elf darkshore civarındayım level 12
  • MertAtagul kullanıcısına yanıt
    Amedra, Paladin 49 Level. BS - Mining fullemeye çok az kaldı, bir şeye ihtiyacınız olursa oyun içi ulaşırsınız.

Yanında bir tane de Warrior kasıyorum. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amedra -- 13 Temmuz 2013; 8:46:58 >
  • Çok fena heves ettim geliyorum. 3-4 Saatlik bir inme süresi var ben bu süre zarfında dişçide olucam geldiğimde kasmaya başlarım. Alliance'ların shaman OP diye ağlamasını özlemişim veya Horde'ların paladin OP.

Edit : Konuda bir yerde okumuştum RP yapmak istiyen bir arkadaş vardı , bende bende !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertAtagul -- 13 Temmuz 2013; 12:46:49 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.